-
[ALL B6] Brak sygnału niewyłaczonych swiateł
a bezpiecznik od buzzera to ktory??? bezpiecznik 40- sygnał dzwiekowy 25 amper??
-
[ALL B6] Sygnał dźwiękowy (piszczek)
podpinam sie dotematu dzisiaj wymienialem czyjnik pod pedalem hamulca zdejmowalem plastik pod kierownica wydaje mi sie ze nic nie zrobilem wymienilem czujnik. jedno naprawilem a drugie zepsulem nie dziala brzeczek zapalonych swiatel, zaciagnietego recznego i innych pomocy co mam zrobic a brzeczek przydatny bo czesto zapominam o swiatlach
-
[ALL B6] Czujnik przy pedale hamulca
dziekuje za wszystkie podpowiedzi udalo mi sie zamontowac ten czujnik ale mam nastepny problem wiem ze to nie w tym dziale ale przy okazji napisze nie slychac zupelnie odglosopw ktore wydawal samoochod m.in jak nie zgasze swiatel i otworze drzwi to piszy i inne
-
[ALL B6] Czujnik przy pedale hamulca
pokazywalo baledy czujnika przy pedale hamulca pojechalem do serwisu i dali mi czujnik zalozylem i nie dziala ale co najgorsze ten oryginalny co siedzial wczesniej tez nie dziala a mianowicie pedal hamulca nie dotyka do tego czujnika (jak nie dotyka to stopy caly czas sie palą) blagam pomozcie jutro musze jechac do pracy 30 km a z palacymi sie stopami nie pojade!!!!!
-
[B6 AWX] Nagle wchodzi na obroty
witam wszystkich klubowiczów mam taki problem a mianowicie dwa pierwszy to taki ze jak odpalam samochod to jest takie puste uderzenie nie wiem jak to opisac ten dzwiekto nie jest to dzwiek z silnika a drugi problem to po odpaleniu samochodu na wolnych obrotach po jakims czasie samochod wchodzi na obroty 1100-1200 i po jakims czasie spada i wlacza sie wentylator nie wyswietlaja sie zadne bledy w vagu dziekuje za szybkie odpowiedzi pozdrawiam
-
[ALL B6] Kontrolka akumlatora
wlasnie o to chodzi ze juz podpialem i nic nie wyskoczylo
-
[ALL B6] Kontrolka akumlatora
witam dzisiaj zapalila mi sie kontrolka od akumlatora nie palila sie ciagle lecz migala nieregularnie po jakims czasie zgasla i do tej pory sie nie zapala nie wiem co to moze byc prosze o pomoc pozdrawiam
-
[ALL B6] dziwny błąd VAG
ale czy jestescie pewni ze ten blad moze byc od tego???
-
[ALL B6] dziwny błąd VAG
prosze o inne podpowiedzi [br]Dopisany: 15 Styczeń 2011, 17:06_________________________________________________bardziej konkretniejsze gdzie dokladnie sie to znajduje i jak to przeczyscic
-
[ALL B6] dziwny błąd VAG
witam podpiąłem VAG i poazał mi się błąd P1588 cewka zawieszenia silnika. zakłócenia N144/N145 jak go usunalem i ponownie przekrecilem zaplon błąd pojawial sie na nowo nie mam pojecia co to moze byc prosze o pomoc prosze o odpowiedz co to moze byc i co mozna z zrobic aby to naprawic pozdr[br]Dopisany: 15 Styczeń 2011, 13:30_________________________________________________jest to samochod mojego brata audi a4 2001 rok prod 131KM
-
[ALL B6] Zapala się kontrolka od ESP
dzieki ale jakbym mial prezepalone zarowki to zapalaloby mi sie na komputerze ze przepalone moze jednak ten czujnik
-
[ALL B6] Zapala się kontrolka od ESP
a przepraszam ten P0181 to byl blad od kontrolki check a od ESP to 526
-
[ALL B6] Zapala się kontrolka od ESP
juz podpialem i wyskakuje blad P0181
-
[ALL B6] Zapala się kontrolka od ESP
witam mam problem od czasu do czasu, nie regularnie zapala się kontrolka od ESP (żółty trójkąt z wykrzyknikiem w kółku zakończonym strzałką) gdy się zapali nie działa ESP jeśli wyłączę silnik kontrolka gaśnie czasami mogę jezdzić tydzień i się nie zapali a czasami zapali się po 5 km (zaraz) nie wiem co to może być może jakiś czujnik chrzani proszę o pomoc pozdr
-
[ALL B6] Jaki kabel rozruchowy kupić?
witam mam problem mam audi a4 2004 1,9 101 koni nie wiem jaki kabel rozruchowy kupic (ile amper) pozdr
damian123
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta