Treść opublikowana przez damian123
-
[ALL B6] Brak sygnału niewyłaczonych swiateł
a bezpiecznik od buzzera to ktory??? bezpiecznik 40- sygnał dzwiekowy 25 amper??
-
[ALL B6] Sygnał dźwiękowy (piszczek)
podpinam sie dotematu dzisiaj wymienialem czyjnik pod pedalem hamulca zdejmowalem plastik pod kierownica wydaje mi sie ze nic nie zrobilem wymienilem czujnik. jedno naprawilem a drugie zepsulem nie dziala brzeczek zapalonych swiatel, zaciagnietego recznego i innych pomocy co mam zrobic a brzeczek przydatny bo czesto zapominam o swiatlach
-
[ALL B6] Czujnik przy pedale hamulca
dziekuje za wszystkie podpowiedzi udalo mi sie zamontowac ten czujnik ale mam nastepny problem wiem ze to nie w tym dziale ale przy okazji napisze nie slychac zupelnie odglosopw ktore wydawal samoochod m.in jak nie zgasze swiatel i otworze drzwi to piszy i inne
-
[ALL B6] Czujnik przy pedale hamulca
pokazywalo baledy czujnika przy pedale hamulca pojechalem do serwisu i dali mi czujnik zalozylem i nie dziala ale co najgorsze ten oryginalny co siedzial wczesniej tez nie dziala a mianowicie pedal hamulca nie dotyka do tego czujnika (jak nie dotyka to stopy caly czas sie palą) blagam pomozcie jutro musze jechac do pracy 30 km a z palacymi sie stopami nie pojade!!!!!
-
[B6 AWX] Nagle wchodzi na obroty
witam wszystkich klubowiczów mam taki problem a mianowicie dwa pierwszy to taki ze jak odpalam samochod to jest takie puste uderzenie nie wiem jak to opisac ten dzwiekto nie jest to dzwiek z silnika a drugi problem to po odpaleniu samochodu na wolnych obrotach po jakims czasie samochod wchodzi na obroty 1100-1200 i po jakims czasie spada i wlacza sie wentylator nie wyswietlaja sie zadne bledy w vagu dziekuje za szybkie odpowiedzi pozdrawiam
-
[ALL B6] Kontrolka akumlatora
wlasnie o to chodzi ze juz podpialem i nic nie wyskoczylo
-
[ALL B6] Kontrolka akumlatora
witam dzisiaj zapalila mi sie kontrolka od akumlatora nie palila sie ciagle lecz migala nieregularnie po jakims czasie zgasla i do tej pory sie nie zapala nie wiem co to moze byc prosze o pomoc pozdrawiam
-
[ALL B6] dziwny błąd VAG
ale czy jestescie pewni ze ten blad moze byc od tego???
-
[ALL B6] dziwny błąd VAG
prosze o inne podpowiedzi [br]Dopisany: 15 Styczeń 2011, 17:06_________________________________________________bardziej konkretniejsze gdzie dokladnie sie to znajduje i jak to przeczyscic
-
[ALL B6] dziwny błąd VAG
witam podpiąłem VAG i poazał mi się błąd P1588 cewka zawieszenia silnika. zakłócenia N144/N145 jak go usunalem i ponownie przekrecilem zaplon błąd pojawial sie na nowo nie mam pojecia co to moze byc prosze o pomoc prosze o odpowiedz co to moze byc i co mozna z zrobic aby to naprawic pozdr[br]Dopisany: 15 Styczeń 2011, 13:30_________________________________________________jest to samochod mojego brata audi a4 2001 rok prod 131KM
-
[ALL B6] Zapala się kontrolka od ESP
dzieki ale jakbym mial prezepalone zarowki to zapalaloby mi sie na komputerze ze przepalone moze jednak ten czujnik
-
[ALL B6] Zapala się kontrolka od ESP
a przepraszam ten P0181 to byl blad od kontrolki check a od ESP to 526
-
[ALL B6] Zapala się kontrolka od ESP
juz podpialem i wyskakuje blad P0181
-
[ALL B6] Zapala się kontrolka od ESP
witam mam problem od czasu do czasu, nie regularnie zapala się kontrolka od ESP (żółty trójkąt z wykrzyknikiem w kółku zakończonym strzałką) gdy się zapali nie działa ESP jeśli wyłączę silnik kontrolka gaśnie czasami mogę jezdzić tydzień i się nie zapali a czasami zapali się po 5 km (zaraz) nie wiem co to może być może jakiś czujnik chrzani proszę o pomoc pozdr
-
[ALL B6] Jaki kabel rozruchowy kupić?
witam mam problem mam audi a4 2004 1,9 101 koni nie wiem jaki kabel rozruchowy kupic (ile amper) pozdr
-
[ALL B6] Rozstaw śrub
mam audi a4 1,9 tdi 2004 rok mam koła 195/65/15 nie wiem jaki mam rozstaw śrub a nie chce mi się zdejmować kola interesuje mnie to bo chce kupić opony zimowe z felgami blaszanymi może ktoś wie bardzo proszę o pomoc
-
[ALL B6] Czym objawiają się zużyte pompowtryski?
wszyscy piszą logi lecz ja nie wiem co to znaczy może mi to ktoś wytłumaczy mój samochód przerywa i szarpie
-
[ALL B6] Czym objawiają się zużyte pompowtryski?
witam jakie sa efekty psucia sie jakiegos pompowtrysku pozdr[br]Dopisany: 02 Październik 2010, 21:51_________________________________________________mam na mysli czy szarpie traci moc czy cos takiego [mod]Stosuj się do zasad panujących na forum przy zakładaniu tematu. Polskie znaki też nie gryzą.[/mod]
-
[ALL B6] Środek do czyszczenia pompowtrysków
witam mam przejechane 220 000 km mam zamiar kupic preparat do czyszczenia pompowtryskow marki STP czy nic sie nie stanie jak to zaleje pomoze czy zaszkodzi pozdrawiam
-
[B6 AVB] Szarpania podczas jazdy
przed chwila podlaczylem do vaga zero bledow czysto wiec nie wiem co to moze byc
-
[B6 AVB] Szarpania podczas jazdy
gdzie znajduje sie przekaznik w obudowie ECU gdzie to jest
-
[B6 AVB] Szarpania podczas jazdy
filtr byl wymieniany w marcu a odnosnie vaga to nie wiem bo zadna kontrolka sie nie zapala
-
[B6 AVB] Szarpania podczas jazdy
to co trzeba z tym zrobic
-
[B6 AVB] Szarpania podczas jazdy
witam mam problem odpale samochod przejade kilkaset metrow i zaczyna szarpac trwa to doslownie chwile i nie jest to zawsze wie ktos co to moze byc prosze o pomoc pozdr
-
[ALL B6] Czy jest regulacja zbieżności
dzieki wielkie