Treść opublikowana przez morwa76
-
[ALL B6] Tylna szyba pękła sama z siebie
znam taki przypadek osobiście, auto w upalny dzień - wstawione go garage - następnego dnia rano do pracy ,a tu pęknięta przednia szyba od słupka do słupka, auto 4 lata salonowe ,i poza kierowcą nic nie bite, _____________________________________________________ pech jak szlak
-
[ALL B5] Nowa pompa z allegro
śmiało,wymieniałem klijentowi 2 lata temu na zamiennik z czajna za 230 zł i śmiga do tej pory, !!
-
[B6 AWX] Kontrolka świec żarowych i ESP.
sieemka takie same są objawy jak padnie włącznik od świateł stopu tak na przyszłośc ... pozdro
-
[ALL B6] Czujnik Stopu
przerabiałem to miesiąc temu- te same objawy wymiana włącznika/wyłącznika świateł stopu pomogła jest oki
-
[B6 AVF] Prędkość max?
235 km/h na maxa na 16-stkach pozdro
-
Pojechalibyście do ślubu avantem?
nie pozdro
-
[B5 AHU] MOJA PIERWSZA, W SUPER STANIE
:good:
-
[B6 AKE] Zapalająca się kontrolka trakcji
sprawdzic czy swiatło stop pali sie dokładnie tyle co go trzymasz wcisnąc pare razy bardziej energicznie -może włącznik sie kończy pozdro koszt zamiennika w INTER CARS - 30 zł po rabacie.
-
[B6 AWX] AVANT 1,9 TDI-PARE ZMIANEK
śliczniusi :good: [br]Dopisany: 11 Październik 2009, 03:17_________________________________________________a jak po roku użytkowania ??
-
[B6 AKE] Zapalająca się kontrolka trakcji
siema pewnie wam to nic nie da ale miałem niedawno u siebie taki przypadek ze bez żadnego powodu zapalała mnie sie kontrolka od trakcji/i od świec żaro - na przemian jak im pasowało usterke znaleźli mi ponowie z drogówki /jazda na włączonym świetle stop przez 2 km - wymieniłem włącznik światła stop i po sprawie pozdrawiam/ model jak w opisie [br]Dopisany: 11 Październik 2009, 03:07_________________________________________________dodam jeszcze że po wyłączeniu silnika wszystko wracało do normy ...
-
[ALL B6] Problem z klimą po przeglądzie i odgrzybianiu - dalej smierdzi
witam u mnie jest tak samo - w tamtym roku kupilem jakiś środek za 30 zł - i dało rade a teraz jedzie jak szlak,i trzeba będzie zrobic to samo, kup jakiś lepszy srodek i nie krajowy !
-
[B6 AVF] Dziwne piski przy skrecaniu kierownicą oraz i postuki
to całe sprzęgiełko mieści sie w kole pasowym co napędza alternator - inaczej jest nim problem jest dopiero gdy trzeba go zdjąc, potrzeba specjalnego klucza+pist pnełmatyk i trzeba wymontowac alternator ,to nie problem powodzenia
-
[B6 AVF] Dziwne piski przy skrecaniu kierownicą oraz i postuki
nie chcę cie wprowadzic w błąd ale pisząc o tym skakaniu rolki miałem na myśli jak najbardziej okrągłą rolke ,a problem jej skakania pojawia się w momencie uszkodzonego sprzęgiełka alternatorawtedy ona nie pracuje równo i jak jeszcze na max L/P powinno popiskiwac z okolic własnie alternatora na koniec - niewielki koszt 120 zł + robocizna/sam/ + odkręcenie sprzęgiełka 4 tyskie u mnie to tak wyglądało od roku cicho pozdrawiam [br]Dopisany: 05 Maj 2009, 00:12_________________________________________________________________________________________________________ ja przez to cholerne sprzęgiełko wymieniłem pompe wspomagania - troche mnie nie poszło !
-
[B6 AVF] Dziwne piski przy skrecaniu kierownicą oraz i postuki
siemka zobacz czy do tego Ci skacze napinacz,paska czy chodzi ładnie równo i czy jak skręcasz na miejscu R/L max to twoje piski sie nasilają? i napisz coś więcej o problemie. pozdro
-
[ALL B5] Zamiana zegarów z 220 na 260 km/h
a tu http://www.allegro.pl/item589369654_audi_a4_tdi_licznik_zegary_zestaw_wskaznikow.html#gallery[br]Dopisany: 26 Marzec 2009, 20:47_________________________________________________i jeszcze te - daj zdjecie swoich nie ma czegoś takiego że nie ma http://www.allegro.pl/item589993307_licznik_zegary_audi_a4_diesel_okazja.html#gallery pozdro
-
Czego słuchacie w swoim aucie ?
e-ski 105.6 wawa pozdro
-
[ALL B5] Zamiana zegarów z 220 na 260 km/h
siema praktycznie wszystko można to kwestia wiedzy i kasy tylko - po co ? pozdrawiam
-
Naruszenie przepisów - karteczka za wycieraczkami - co z tym zrobić ?
siema idź ,pogadaj-zapłac i nie parkuj w tym miejscu pozdro
-
Prośba o opinie
witam mam ten sam problem,ale ani jedne ani drugie mnie sie widzą a cena ? /drogo/ - szukaj 17- stek coś w tym jest pozdro
-
[ALL B6] Felgi 17 do mojego A4 B6 (sedan) - co wybrać?
siema 1 pozdro
-
[ALL B7] 1.9 TDi vs 2.0 TDi - który wybrać ?
witam 1.9 polecam
-
[ALL B7] Ostateczne rozstrzygnięcie - ja się poddaję, potrzebna pomoc
3
-
[ALL B5] Nie mogę otworzyć tylnych prawych drzwi
kolego miałem tak w passacie z 98 r jak sie robiło zimno to tylne drzwi nie otwierały się do samej wiosny/i to tylko jedne czytałem o tym że to ich taka wada - jak sie zrobilo ciepło było git
-
[B6 AWX] Jaki akumulator ?
ja mam 72 i jest oki w takiej samej jednostce
-
[ALL B5] Wyświetlacz licznika kilometrów (działa tylko połowa)
miałem to w passacie z 97r i kolega mi to zregenerował bez dokładania czegokolwiek pozdro