-
[B5 AFN] Czy felgi 18-stki w a4 b5 avant to coś strasznego
Pewnie śmiało możesz założyć ja sam mam 17 i jest nieźle wszystko zalazły od tego ile bagaży wozisz w bagażniku
-
[B5 ADR] Silnik gaśnie
nie gasnie zaraz po uruchomieniiu silnika
-
[B5 ADR] Silnik gaśnie
Zaraz po odpaleniu silnika poprostu gaśnie.. Na zapłonie dodam gazu, krece odpalam i zaraz znowu gaśnie... po kilku probach odpali... nawet jak zaraz po odpaleniu (mimo rozgrzanego silnika) wcisne gaz na maxa to obroty podskoczą do 4-5tys i silnik pada czasami odpala bez problemów po kilka raza niemam pojęcia co to może być jeśli ktoś miał podobny problem to prosze o pomoc !!! Sebastian
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witam jak tam po pracy panowie ?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A za co ci ten dowodzik zabrali??
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
helllo klubowicze jestescie ??
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witajcie panowie ;0 jak tam dyngusik?? kobitki polane
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
etam ja jeszcze troszke posiedze
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witajcie panowie
-
[B5 ADP] Brak chłodzenia silnika
Ja tak miałem w audi 100 puscilem go bez termostatu i tez jak stał to zaraz sie gotował wtedy juz było jasne ze to uszczelka bo cagle ubywało mu płynu
-
[B6 AWX] Moja A4 po zmianach
Jest OK.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ok narazka ja bede dopiero na 22 ale zaraz sie odezwe :evil:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dokładnie tak ale niema zle
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
hehehe ja też u teściów siedz na kompie :evil:
-
[B8 CAH] Bierze olej
Dokładnie wszystko jest ok.
Audia4zabrze
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta