ryzy87

1. Poradnik rewelacja, teraz wszystko działa jak powinno
  2. ryzy87

Kontrolk:i ABS, ESP

Witam Mam problem, kupiłem 4 mies temu Audi a4 1.6. PRoblem się zaczął kiedy raz gwałtowniej zachamowałem, zapaliły mi się kontrolki ABS i ESP szukałem pod maska i.... Czujnik co wchodzi do pompy ABS był nie podłączony a pod nim przyklejony kolejny "luźny" podłaczony. Gdy odpinałem kostke z tego luźnego do normalnego kontrolki się świeciły cały czas, gdy później wróciłem z kostka do "luźnego" na pare dni przestawały świecić , Wczoraj kupiłem nowy czujnik, wymieniłem ten co był wkręcony do pompy, gdy auto odpalam wszystko jest ok, jednak po którymś z kolei użycia hamulca znowu się palą.... czy to będzie sterownik do pompy czy co??? . . . Wcześniej gdy kontrolki się swieciły ABS działał Dziękuje za pomoc Pozdrawiam
  3. ryzy87

Spociki Łódzkie

ja propnuje godziny wieczorne 18?? mozemy sie spotkac na realu wraz z audiimania :
  4. ryzy87

o to chodzi wlasnie =]
  5. ryzy87

Spociki Łódzkie

Witac Moze w nd jakis kulig?
  6. ryzy87

Spociki Łódzkie

Chłopaki z Audi Mania organizuja mecz w łodzi Pozwole sobie wkleic całość MECZ USTALONY NA 26 LIPCA GODZ 16.00 ZBIORKA O 15 NA PARKINGU CARREFOUR PRZY WYLOCIE Z ZLODZI NA KATOWICE ZEBY BYC NA MIEJSCU MAX 20-30 PO 15...TRZEBA się PRZEBRAC I ROZGRZAC... KOBITKI I KIBILE Z POMPONAMY TRABKAMI ITD MILE WIDZIANI ZALATWILEM SEDZIEGO WIEC WSZYSTKO ODBEDZIE się W WPELNI PROFESJONALNIE KAZDY BIERZE ZE SOBA STROJ (GETRY,KORKI,SPODENKI + 2 KOSZULKI BIALA + KOLOROWA NP.CZERWONA LUB NIEBIESKA ZEBYSMY MOGLI się PODZIELIC NA 2 EKIPY) ZALATWIAM WLASNIE 2 KOMPLETY STROJOW MECZOWYCH WIEC BYC MOZE UDA się TAKZE UBRAC NAS PROFESJONALNIE ALE NIE OBIECUJE WIEC TRZYMAMY się WERSJI USTALONEJ WYZEJ... BOISKO JEST SZTUCZNE,MA JUPITERY,SZATNIE MAJA PRYSZNICE Z CIEPLA WODA I OGOLNIE OBIEKT JEST 100% PROFESJONALNY ZNAJDUJE się W WOLI ZARADZYNKSIEJ 6KM OBOK LODZI WIEC BEDZIE USTRONNIE I BEZ NIEPROSZONYCH GOSCI Z OSIEDLA KIBICKI KONIECZNIE Z TRABKAMI I POMPONAMI MILE WIDZIANE.... CHCE BY BYLO JAK NAJWIECEJ LUDZI GDZY 2X 45MINUT NAS SZYBKO BEDZIE WYKANZCAC WIEC ZMIANY WSKAZANE... ZAPRASZAMY GOSCI Z ZINNYCH MIAST NUMER DO MNIE 608 582 607 W CELU ZASIEGNIECIA BLIZSZYCH INFORMACJI :hi:
  7. ryzy87

Spociki Łódzkie

Ja tam na sierpień tez sie pisze, a jak bedize wypad wczesniej to pewnie tez jesli tylko praca pozwoli ;]
  8. ryzy87

Spociki Łódzkie

Do sulejowa pewnie i pare oooo z Bełchatowa by sie wybrało, ja tam bym sie pisał na jakies wieksze grilowanie nad woda =]
  9. a Moze zrobimy grila nad zalewem w ten weekend??
  10. może masz klima nieszczelna?? i to co nabiłeś wszystko uleciało ??
  11. a jak sprwadzic albo przeczyscic te kanały?? wentylator pracuje jak trzeba bo go wyciagalem i sprawdzalem [br]Dopisany: 24 Kwiecień 2009, 16:32_________________________________________________I Po Problemie:) podlaczyłem 2 wentylator i o dziwo miałem nawiew jak należy... dało mi to do myślenie i rozebrałem swój, okazało się że ktoś wymieniał szczotki w nim wczesniej i źle podpiął bieguny i wentylator krecił się w zła strone Dzieki wszystkim za pomoc
  12. Musze udrożnić kanały to jedyny możliwy powód przez który mam słaby nawiew, jak się do nich dostać czym je udrożnić ?? (słaby nawiew na każda kratka, wentylator sprawny, filtr pyłkowy nowy)
  13. Miałem to samo u siebie, Zdjąłem cały boczek wyjąłem te metalowe blaszki co trzymają listwe, pokleiłem wszystko super glu a dodatkowa cała listwa przykleiłem na czarny sylikon aby to on pracował a nie te plastyczki poklejone na super glu :> Od tamtej pory nic mi nie odchodzi
  14. Filtr groszowe sprawy wydaje mi sie ze nie więcej niż 30 zł a co do tego to sprawdzałem i powietrze zasysa zdrowo ale ledwo co idzie z nawiewu =( [br]Dopisany: 22 Kwiecień 2009, 22:20_________________________________________________kupiłem nowy filtr polepszyło się ale niewiele =( gdzie mogę jeszcze szukać przyczyny?