Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audia4zabrze

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Audia4zabrze

  1. Pewnie śmiało możesz założyć ja sam mam 17 i jest nieźle wszystko zalazły od tego ile bagaży wozisz w bagażniku
  2. nie gasnie zaraz po uruchomieniiu silnika
  3. Audia4zabrze opublikował(a) temat w 1.8
    Zaraz po odpaleniu silnika poprostu gaśnie.. Na zapłonie dodam gazu, krece odpalam i zaraz znowu gaśnie... po kilku probach odpali... nawet jak zaraz po odpaleniu (mimo rozgrzanego silnika) wcisne gaz na maxa to obroty podskoczą do 4-5tys i silnik pada czasami odpala bez problemów po kilka raza niemam pojęcia co to może być jeśli ktoś miał podobny problem to prosze o pomoc !!! Sebastian
  4. Witam jak tam po pracy panowie ?
  5. A za co ci ten dowodzik zabrali??
  6. helllo klubowicze jestescie ??
  7. Witajcie panowie ;0 jak tam dyngusik?? kobitki polane
  8. etam ja jeszcze troszke posiedze
  9. Ja tak miałem w audi 100 puscilem go bez termostatu i tez jak stał to zaraz sie gotował wtedy juz było jasne ze to uszczelka bo cagle ubywało mu płynu
  10. Ok narazka ja bede dopiero na 22 ale zaraz sie odezwe :evil:
  11. Dokładnie tak ale niema zle
  12. hehehe ja też u teściów siedz na kompie :evil:
  13. Dokładnie wszystko jest ok.
  14. hahahaha :polew: a kolega co ta w domu?
  15. hehehe dokładnie tak ale z tego co pamietam była jeszcze taka stronka tam tez były opisane ciekawostki i strasznie dużo fotek szukam szukam i niemoge tego znaleść Kurde moze gdzies na na de to widzałem skleroza normalnie
  16. Zna ktos jakąs stronke o Audi A4 B5 ??
  17. No normalne w końcu jest niedziela hahaha
  18. Etam ja juz po spaerku i przed kolacja wiec wskoczyłem na forum A co u was??
  19. Super samochodzi
  20. No sliczna super!! Odemnie 10 na początek Pozdrawiam
  21. jak wam świeta mijają ??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.