Treść opublikowana przez Audia4zabrze
-
[B5 AFN] Czy felgi 18-stki w a4 b5 avant to coś strasznego
Pewnie śmiało możesz założyć ja sam mam 17 i jest nieźle wszystko zalazły od tego ile bagaży wozisz w bagażniku
-
[B5 ADR] Silnik gaśnie
nie gasnie zaraz po uruchomieniiu silnika
-
[B5 ADR] Silnik gaśnie
Zaraz po odpaleniu silnika poprostu gaśnie.. Na zapłonie dodam gazu, krece odpalam i zaraz znowu gaśnie... po kilku probach odpali... nawet jak zaraz po odpaleniu (mimo rozgrzanego silnika) wcisne gaz na maxa to obroty podskoczą do 4-5tys i silnik pada czasami odpala bez problemów po kilka raza niemam pojęcia co to może być jeśli ktoś miał podobny problem to prosze o pomoc !!! Sebastian
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witam jak tam po pracy panowie ?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A za co ci ten dowodzik zabrali??
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
helllo klubowicze jestescie ??
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witajcie panowie ;0 jak tam dyngusik?? kobitki polane
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
etam ja jeszcze troszke posiedze
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witajcie panowie
-
[B5 ADP] Brak chłodzenia silnika
Ja tak miałem w audi 100 puscilem go bez termostatu i tez jak stał to zaraz sie gotował wtedy juz było jasne ze to uszczelka bo cagle ubywało mu płynu
-
[B6 AWX] Moja A4 po zmianach
Jest OK.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ok narazka ja bede dopiero na 22 ale zaraz sie odezwe :evil:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dokładnie tak ale niema zle
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
hehehe ja też u teściów siedz na kompie :evil:
-
[B8 CAH] Bierze olej
Dokładnie wszystko jest ok.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
hahahaha :polew: a kolega co ta w domu?
-
[B5 ADP] Moje błędy
Niemam pojecia kolego
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
hehehe dokładnie tak ale z tego co pamietam była jeszcze taka stronka tam tez były opisane ciekawostki i strasznie dużo fotek szukam szukam i niemoge tego znaleść Kurde moze gdzies na na de to widzałem skleroza normalnie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Zna ktos jakąs stronke o Audi A4 B5 ??
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No normalne w końcu jest niedziela hahaha
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Etam ja juz po spaerku i przed kolacja wiec wskoczyłem na forum A co u was??
-
[INNE] [B4 avant] Moja czerwona maszynka
Super samochodzi
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A kto lubi
-
[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
No sliczna super!! Odemnie 10 na początek Pozdrawiam
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jak wam świeta mijają ??