Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

krawcu11

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. dzieki a oleju nie bierze ponad normę ?
  2. Pikuś gratuluje chłopaka jak tam spisz po nocach. Ja tez wskoczyłem od nowa w pieluchy ostatnio hehe, całe szczęście mój już śpi od 2 tygodni w nocy. Gratulacje przekaż także żonce, bo to ona odwala tą mniej przyjemną cześć
  3. a dziekuje dobrze, ucywilizowal sie ostatnio i zaczyna spac w nocy zajade na spota w poniedzialek bo koncze wczesniej to pogadamy Stolkien jak tam ten 2.0 TFSI sie sprawuje, spalanie ceny czesci itd
  4. no i pewnie bedzie padac
  5. to mój tekst ja będę sprawdze to hehe tylko nie uciekaj bo ja bede po 20
  6. stawiasz się ? :tongue4: w poniedziałek będę ja tez bede kto nie przyjedzie stawia pizze hehe
  7. kurde po tym resetowaniu skasowalo mi wszystkie obrazki z profilu ;(
  8. hej witajcie milo bylo poznac nowych spotowiczow wczoraj troche mialem przerwy ale postaram sie byc czesciej od prezesa hhehe
  9. wesolych swiat dla wszystkich i nowego audi na nowy rok :>
  10. zajade po robocie do was jak jeszcze ktos bedzie
  11. chlopaki potrzebuje elektryka bo mi seat sie w grajaca choinke zmienia powoli ;( tak wiem ze swieta juz niedaleko ...
  12. cocoo24 niezly czas na 10km jak bym sie sprezyl to moze bym dal rade chociaz bardziej widze to tak: miedzy 4:50 a 4:59 na km :> hehe moze jak zime dobrze przepracuje to bedzie lepiej widzieliscie gdzies dobry plan treningowy na 1000m zakladany czas 3:40 dla chlopaka 17 lat raczej mało biegajacego
  13. cos niewielu biegaczy na tym forum hehe[br]Dopisany: 29 Wrzesień 2011, 15:31_________________________________________________wczoraj zamienilem bieganie na rower czasami fajnie jest cos odmienic chociaz zdecydowanie wole biegac[br]Dopisany: 01 Październik 2011, 09:52_________________________________________________hej chyba zmiana pogody na jesienna was nie wystraszyla
  14. ale za to przed sniadaniem jest dobry efekt jesli chodzi o zbijanie masy bo organizm bierze paliwo z zapasow a nie z tego co zjadles przed biegiem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.