-
ODDAM w dobre ręce!!!!! - Czarne 1.8T Quattro-BITCH/LED/SPORTEC/S-LINE/ITP
dzieki a oleju nie bierze ponad normę ?
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Pikuś gratuluje chłopaka jak tam spisz po nocach. Ja tez wskoczyłem od nowa w pieluchy ostatnio hehe, całe szczęście mój już śpi od 2 tygodni w nocy. Gratulacje przekaż także żonce, bo to ona odwala tą mniej przyjemną cześć
-
ODDAM w dobre ręce!!!!! - Czarne 1.8T Quattro-BITCH/LED/SPORTEC/S-LINE/ITP
a dziekuje dobrze, ucywilizowal sie ostatnio i zaczyna spac w nocy zajade na spota w poniedzialek bo koncze wczesniej to pogadamy Stolkien jak tam ten 2.0 TFSI sie sprawuje, spalanie ceny czesci itd
-
ODDAM w dobre ręce!!!!! - Czarne 1.8T Quattro-BITCH/LED/SPORTEC/S-LINE/ITP
czolem prezes
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
no i pewnie bedzie padac
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
to mój tekst ja będę sprawdze to hehe tylko nie uciekaj bo ja bede po 20
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
stawiasz się ? :tongue4: w poniedziałek będę ja tez bede kto nie przyjedzie stawia pizze hehe
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
kurde po tym resetowaniu skasowalo mi wszystkie obrazki z profilu ;(
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
hej witajcie milo bylo poznac nowych spotowiczow wczoraj troche mialem przerwy ale postaram sie byc czesciej od prezesa hhehe
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
wesolych swiat dla wszystkich i nowego audi na nowy rok :>
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
zajade po robocie do was jak jeszcze ktos bedzie
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
chlopaki potrzebuje elektryka bo mi seat sie w grajaca choinke zmienia powoli ;( tak wiem ze swieta juz niedaleko ...
-
Strefa biegaczy, triathlon
cocoo24 niezly czas na 10km jak bym sie sprezyl to moze bym dal rade chociaz bardziej widze to tak: miedzy 4:50 a 4:59 na km :> hehe moze jak zime dobrze przepracuje to bedzie lepiej widzieliscie gdzies dobry plan treningowy na 1000m zakladany czas 3:40 dla chlopaka 17 lat raczej mało biegajacego
-
Strefa biegaczy, triathlon
cos niewielu biegaczy na tym forum hehe[br]Dopisany: 29 Wrzesień 2011, 15:31_________________________________________________wczoraj zamienilem bieganie na rower czasami fajnie jest cos odmienic chociaz zdecydowanie wole biegac[br]Dopisany: 01 Październik 2011, 09:52_________________________________________________hej chyba zmiana pogody na jesienna was nie wystraszyla
-
Strefa biegaczy, triathlon
ale za to przed sniadaniem jest dobry efekt jesli chodzi o zbijanie masy bo organizm bierze paliwo z zapasow a nie z tego co zjadles przed biegiem
krawcu11
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta