-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
może jakieś spotkanie Quattro
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
Pasuje
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
JA JESTEM
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
Czaki o godz, 20:00
-
[ALL B7]Audi, A4 B7 Sline 284hp + Historia napraw + Zmiana koloru na wiosnę
Kolorek zacny .Bezawaryjności
-
[B7 BRD] avant b7 s-line
Zawsze wiecej niż seria,a narazie wystarczy,a co do Tunera to sprawdzona marka:wink:
-
[B7 BRD] avant b7 s-line
No niestety nadal mam ,i chyba najwyższy czas żeby o nim pomyśleć.
-
[ALL B8] Moja nowa biala zabawka
Bardzo ładna i zacna sztuka
-
[B7 BRD] avant b7 s-line
Niedawno furka była na akcji serwisowej i dostała nowe wtryski.
-
[B6 AWX] Czarna Ori B6
Miałem kiedyś taką sztukę, BEZAWARYJNOŚCI. Z wyglądu ładna
-
Akcja serwisowwa Audi
Dzwońcie koledzy do ASO i pytajcie o akcje, ja byłem na wymianie wtrysków,oczywiście się Umówiłem telefonicznie,pani sprawdziła i umówiła mnie sama na dany termin,a jak się wymienia to nie robią żadnej aktualizacji wymienili wszystkie cztery sztuki bez problemu,mam BRD z 2007 .
-
2.0 tdi, 170 koni, odpala po chwili gaśnie
Były jakiś numery wtrysków które się łapia ja miałem farta i wymienili:decayed:
-
2.0 tdi, 170 koni, odpala po chwili gaśnie
132 tys.km
-
2.0 tdi, 170 koni, odpala po chwili gaśnie
Koledzy dzisiaj byłem na wymianie wtrysków,oczywiście się Umówiłem telefonicznie,wymienili wszystkie cztery sztuki bez problemu,mam BRD z 2007 cały czas serwisowną, śmiga że aż miło,a auto przywiozłem do polski we wrześniu tamtego roku z DE.
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
Jakiś spocik się szykuje.