Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Śmierć z nieba

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Witam, przedstawiem wykres mojej obecnej furmanki CCF_000199.pdf
  2. Kolego możliwe, u mnie ten sam motor w serii wypluł 199 , a po programie 249 km i 420 Nm na zwykłym Pb 95:
  3. Witam, Panowie proszę o info: po świętach rano odpalam auto a tu stado kontrolek i napis SAFE na wyświetlaczu. Domyślam się że to może byc wina słabej baterii i włączyło ochronę komponentów, prosze o info czy w ASO mi to naprawią bo wiem że zwykłym kompem nic sie nie ugra. Czy to w miarę szybka operacja czy raczej troch zejdzie.
  4. Witam, natrafiłem na ciekawy komis z niezłymi autami i niezłymi cenami, w rozmowie tel. gościu średnio dostępny, mówił tylko że część aut ma na miejscu , a część w Holandii. Czy może ktoś potwierdzić że w tej lokalizacji faktycznie coś jest?: http://euro-tra.otomoto.pl/ EURO-TRANS Jarosław Wawrzyniak ul. Strycharska 14 /18 lok. 164 93-521 Łódź
  5. Witaj, wydaje mi się że tak, w dieslu sprawdzali tzw. korekcje wtryskiwacza i na tej podstawie coś można było wywnioskować
  6. Witam, operacja po kablu, oczywiście Witek pełna profeska, koszta znacznie mniejsze niż pisałeś, o dokładną cenę napisz do Witka, ja brałem na FV
  7. Witaj kolego, ja z czystym sumieniem mogę polecic ci 1.8TFSI 170PS. Mam właśnie avanta i jeżdżę tym juz dwa lata, silnik dla mnie rewelacja, wcześniej jeździłem 2.0 tdi BRD, bardzo przyzwoite spalanie, a na koniec najlepsze-bardzo duże gratisy mocy, w ubiegłym miesiącu byłem w Witka z Rperformance na programie i wyszło pięknie: seria 200ps, lekki program i 250ps Kolego nie wiem czy dobrze zrozumiałem robiłeś program w BRD czy w Twoim obecnym CJEB? Jaki koszt programu? Program miałem tu i tu, a o koszta dzwoń do R-Performance
  8. No całkiem całkiem, Witek mówił że wszystkie Vagi na nowych sterownikach maja takie bonusy
  9. Witam, w końu udało mi się zaprezentować swój wykre, auto total seria(nie licząc końcowego tłumika S4), wszystko strojone na Pb95. http://www.directupload.net/file/d/4125/io53btnj_jpg.htm
  10. Witaj, kolego u mnie jak na trazie nie ma żadnego problemu brania oleju, przelot 38 tys. Prywatnie dodam, że jeśli decydujesz sie na auto z turbo to musisz byc przygotowany na jakies tam ubytki oleju,. Gemeralnie silniczek jak na razie dla mnie super
  11. Witaj Dziku, potrzebuje 5 l oleju do mijego auta, co możesz mi polecic do 1.8 TFCJ 2012r przebieg 37 tys, najlepiej co LM ( do tej pory był 5w30)
  12. Auto przetestowałem wczasie wyjazdu do chorwacji i powiem szczerze że nawet delikatnie spadło
  13. Witaj kolego, ja z czystym sumieniem mogę polecic ci 1.8TFSI 170PS. Mam właśnie avanta i jeżdżę tym juz dwa lata, silnik dla mnie rewelacja, wcześniej jeździłem 2.0 tdi BRD, bardzo przyzwoite spalanie, a na koniec najlepsze-bardzo duże gratisy mocy, w ubiegłym miesiącu byłem w Witka z Rperformance na programie i wyszło pięknie: seria 200ps, lekki program i 250ps
  14. Hej, możesz zadzwonic i spytaćw w s-plus na wlocie do Torunia od Olsztyńskiej: http://www.s-plus.pl/s-plus-torun

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.