Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Śmierć z nieba

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Śmierć z nieba

  1. Witam, przedstawiem wykres mojej obecnej furmanki CCF_000199.pdf
  2. Kolego możliwe, u mnie ten sam motor w serii wypluł 199 , a po programie 249 km i 420 Nm na zwykłym Pb 95:
  3. Witam, Panowie proszę o info: po świętach rano odpalam auto a tu stado kontrolek i napis SAFE na wyświetlaczu. Domyślam się że to może byc wina słabej baterii i włączyło ochronę komponentów, prosze o info czy w ASO mi to naprawią bo wiem że zwykłym kompem nic sie nie ugra. Czy to w miarę szybka operacja czy raczej troch zejdzie.
  4. Witam, natrafiłem na ciekawy komis z niezłymi autami i niezłymi cenami, w rozmowie tel. gościu średnio dostępny, mówił tylko że część aut ma na miejscu , a część w Holandii. Czy może ktoś potwierdzić że w tej lokalizacji faktycznie coś jest?: http://euro-tra.otomoto.pl/ EURO-TRANS Jarosław Wawrzyniak ul. Strycharska 14 /18 lok. 164 93-521 Łódź
  5. Witaj, wydaje mi się że tak, w dieslu sprawdzali tzw. korekcje wtryskiwacza i na tej podstawie coś można było wywnioskować
  6. Witam, operacja po kablu, oczywiście Witek pełna profeska, koszta znacznie mniejsze niż pisałeś, o dokładną cenę napisz do Witka, ja brałem na FV
  7. Witaj kolego, ja z czystym sumieniem mogę polecic ci 1.8TFSI 170PS. Mam właśnie avanta i jeżdżę tym juz dwa lata, silnik dla mnie rewelacja, wcześniej jeździłem 2.0 tdi BRD, bardzo przyzwoite spalanie, a na koniec najlepsze-bardzo duże gratisy mocy, w ubiegłym miesiącu byłem w Witka z Rperformance na programie i wyszło pięknie: seria 200ps, lekki program i 250ps Kolego nie wiem czy dobrze zrozumiałem robiłeś program w BRD czy w Twoim obecnym CJEB? Jaki koszt programu? Program miałem tu i tu, a o koszta dzwoń do R-Performance
  8. No całkiem całkiem, Witek mówił że wszystkie Vagi na nowych sterownikach maja takie bonusy
  9. Witam, w końu udało mi się zaprezentować swój wykre, auto total seria(nie licząc końcowego tłumika S4), wszystko strojone na Pb95. http://www.directupload.net/file/d/4125/io53btnj_jpg.htm
  10. Witaj, kolego u mnie jak na trazie nie ma żadnego problemu brania oleju, przelot 38 tys. Prywatnie dodam, że jeśli decydujesz sie na auto z turbo to musisz byc przygotowany na jakies tam ubytki oleju,. Gemeralnie silniczek jak na razie dla mnie super
  11. Witaj Dziku, potrzebuje 5 l oleju do mijego auta, co możesz mi polecic do 1.8 TFCJ 2012r przebieg 37 tys, najlepiej co LM ( do tej pory był 5w30)
  12. Auto przetestowałem wczasie wyjazdu do chorwacji i powiem szczerze że nawet delikatnie spadło
  13. Witaj kolego, ja z czystym sumieniem mogę polecic ci 1.8TFSI 170PS. Mam właśnie avanta i jeżdżę tym juz dwa lata, silnik dla mnie rewelacja, wcześniej jeździłem 2.0 tdi BRD, bardzo przyzwoite spalanie, a na koniec najlepsze-bardzo duże gratisy mocy, w ubiegłym miesiącu byłem w Witka z Rperformance na programie i wyszło pięknie: seria 200ps, lekki program i 250ps
  14. Hej, możesz zadzwonic i spytaćw w s-plus na wlocie do Torunia od Olsztyńskiej: http://www.s-plus.pl/s-plus-torun
  15. Witam, tak tylko w ramach aktualizacji, informuje że u Rogala w stolicy też już ogarniaja CJEBy i wszystkie najnowsz sterowniki.
  16. Jak ta renomowana sobie nie poradziła to kiszka... III generacja już trzy lata jest na rynku. Wiec żadna nowość... Nie ma jeszcze przecieków z Abta No właśnie od trzech lat i problem. A mnie V-tech na zapytanie napisał coś takiego: ...."Marka: Audi Model: A4 Pojemność: 1.8 Oznaczenie: TFSI , CJEB Moc: 170 Rocznik: 2013 Skrzynia biegów: Multitronic Witam W tym modelu proponujemy dwa rozwiązania do wyboru. Pierwsze to zmiana oprogramowania sterownika czyli chip. Osiagi około 30-35km oraz 40-50nm. Druga opcja to zastosowania rozwiązaniw w postaci modułu zewnętrznego, osiagi około 25-30km oraz 35nm. Koszt programu wynosi 1790zł(brutto), pry konieczności demontazu steornwika doliczamy dodatkowo 200zł."... I bądź tu mądry Już są pierwsze wykresy po modyfikacji: http://www.a5klub.pl/index.php?topic=3693.0
  17. Witam, jeszcze nie, dzis dopiero wróciłem z Grecji, jak pojade napewno zdam relację
  18. Jak ta renomowana sobie nie poradziła to kiszka... III generacja już trzy lata jest na rynku. Wiec żadna nowość... Nie ma jeszcze przecieków z Abta Witam, właśnie dostałem info od Rogala, że robią CJEBa bez problemu, jak będzi troche urlopu to jadę do stolicy i zobaczymy
  19. Ja miałem taki sam problem ale w innym aucie( opel) i regularnie musiałem czyścićprzepustnicę, tak więc stawiam na to
  20. ile masz przejechane? co tak mało ci pali , bo ja mam 1300km i jak narazie to średnie spalanie wychodzi mi 9,8l/100km ( 80 % po mieście)a tylko tykam bo motor jeszcze na dotarciu W sumie mam 26 ,7 tys. też nie przesadzam z piłowaniem, myśle że poprostu mój spokojny tryb jazdy, poprzednie BRD też mwychodziło mi poniżej średniej forumowej
  21. No witam, silkiczek całkiem ok, moment robi całkiem przyjemne wrażenia, narazie zrobiłem 21 tys, spalanie śr mam 7,5 l - 70% miasto- żona jeździ do pracy,w trasie jak jade tak do 110 km/h to zawsze ponizej 6,5 l zejdę, jak wpadne na autostradę to wychodzi 8-9, generalnie nie jest źle. Chętnie zawirusuję motor ale jeszcze nie spotkałem firmy w Polsce co robi cjeb-y, poczekamy zobaczymy
  22. Witam, ja jestem z Brodnicy i też polecam Darka, chłop zawsze podchodzi profesjonalnie i indywidualnie.
  23. No to chyba najlepiej będzie 245/40/19
  24. Witam, ja też mamtaki zestw i nic nie trze. Czeka mnie wymiana opon i zastanawiam się czy na felgę 8,5J 19 wejdzie węższa opona?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.