Treść opublikowana przez Śmierć z nieba
-
SQ5 Competition 2016r
Witam, przedstawiem wykres mojej obecnej furmanki CCF_000199.pdf
-
Chip 1.8 tfsi CJEB z 170 - 255..
Kolego możliwe, u mnie ten sam motor w serii wypluł 199 , a po programie 249 km i 420 Nm na zwykłym Pb 95:
-
SAFE na wyświetlaczu
Witam, Panowie proszę o info: po świętach rano odpalam auto a tu stado kontrolek i napis SAFE na wyświetlaczu. Domyślam się że to może byc wina słabej baterii i włączyło ochronę komponentów, prosze o info czy w ASO mi to naprawią bo wiem że zwykłym kompem nic sie nie ugra. Czy to w miarę szybka operacja czy raczej troch zejdzie.
-
Witam, czy ktoś z Łodzi zna ten komis
Witam, natrafiłem na ciekawy komis z niezłymi autami i niezłymi cenami, w rozmowie tel. gościu średnio dostępny, mówił tylko że część aut ma na miejscu , a część w Holandii. Czy może ktoś potwierdzić że w tej lokalizacji faktycznie coś jest?: http://euro-tra.otomoto.pl/ EURO-TRANS Jarosław Wawrzyniak ul. Strycharska 14 /18 lok. 164 93-521 Łódź
-
Głośno cykające wtryskiwacze
Witaj, wydaje mi się że tak, w dieslu sprawdzali tzw. korekcje wtryskiwacza i na tej podstawie coś można było wywnioskować
-
A4 B8 Lift 1.8 CJEB - Mod by R-performance
Witam, operacja po kablu, oczywiście Witek pełna profeska, koszta znacznie mniejsze niż pisałeś, o dokładną cenę napisz do Witka, ja brałem na FV
-
Silniki 1.8 TFSI LIFT 2012-2015 opinie
Witaj kolego, ja z czystym sumieniem mogę polecic ci 1.8TFSI 170PS. Mam właśnie avanta i jeżdżę tym juz dwa lata, silnik dla mnie rewelacja, wcześniej jeździłem 2.0 tdi BRD, bardzo przyzwoite spalanie, a na koniec najlepsze-bardzo duże gratisy mocy, w ubiegłym miesiącu byłem w Witka z Rperformance na programie i wyszło pięknie: seria 200ps, lekki program i 250ps Kolego nie wiem czy dobrze zrozumiałem robiłeś program w BRD czy w Twoim obecnym CJEB? Jaki koszt programu? Program miałem tu i tu, a o koszta dzwoń do R-Performance
-
A4 B8 Lift 1.8 CJEB - Mod by R-performance
No całkiem całkiem, Witek mówił że wszystkie Vagi na nowych sterownikach maja takie bonusy
-
A4 B8 Lift 1.8 CJEB - Mod by R-performance
Witam, w końu udało mi się zaprezentować swój wykre, auto total seria(nie licząc końcowego tłumika S4), wszystko strojone na Pb95. http://www.directupload.net/file/d/4125/io53btnj_jpg.htm
-
Silniki 1.8 TFSI LIFT 2012-2015 opinie
Witaj, kolego u mnie jak na trazie nie ma żadnego problemu brania oleju, przelot 38 tys. Prywatnie dodam, że jeśli decydujesz sie na auto z turbo to musisz byc przygotowany na jakies tam ubytki oleju,. Gemeralnie silniczek jak na razie dla mnie super
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Witaj Dziku, potrzebuje 5 l oleju do mijego auta, co możesz mi polecic do 1.8 TFCJ 2012r przebieg 37 tys, najlepiej co LM ( do tej pory był 5w30)
-
Silniki 1.8 TFSI LIFT 2012-2015 opinie
TAK
-
Silniki 1.8 TFSI LIFT 2012-2015 opinie
Auto przetestowałem wczasie wyjazdu do chorwacji i powiem szczerze że nawet delikatnie spadło
-
Silniki 1.8 TFSI LIFT 2012-2015 opinie
Witaj kolego, ja z czystym sumieniem mogę polecic ci 1.8TFSI 170PS. Mam właśnie avanta i jeżdżę tym juz dwa lata, silnik dla mnie rewelacja, wcześniej jeździłem 2.0 tdi BRD, bardzo przyzwoite spalanie, a na koniec najlepsze-bardzo duże gratisy mocy, w ubiegłym miesiącu byłem w Witka z Rperformance na programie i wyszło pięknie: seria 200ps, lekki program i 250ps
-
Wgnioty w karoserii
Hej, możesz zadzwonic i spytaćw w s-plus na wlocie do Torunia od Olsztyńskiej: http://www.s-plus.pl/s-plus-torun
-
Chiptuning 1.8 TFSI
Witam, tak tylko w ramach aktualizacji, informuje że u Rogala w stolicy też już ogarniaja CJEBy i wszystkie najnowsz sterowniki.
-
Chiptuning 1.8 TFSI
Jak ta renomowana sobie nie poradziła to kiszka... III generacja już trzy lata jest na rynku. Wiec żadna nowość... Nie ma jeszcze przecieków z Abta No właśnie od trzech lat i problem. A mnie V-tech na zapytanie napisał coś takiego: ...."Marka: Audi Model: A4 Pojemność: 1.8 Oznaczenie: TFSI , CJEB Moc: 170 Rocznik: 2013 Skrzynia biegów: Multitronic Witam W tym modelu proponujemy dwa rozwiązania do wyboru. Pierwsze to zmiana oprogramowania sterownika czyli chip. Osiagi około 30-35km oraz 40-50nm. Druga opcja to zastosowania rozwiązaniw w postaci modułu zewnętrznego, osiagi około 25-30km oraz 35nm. Koszt programu wynosi 1790zł(brutto), pry konieczności demontazu steornwika doliczamy dodatkowo 200zł."... I bądź tu mądry Już są pierwsze wykresy po modyfikacji: http://www.a5klub.pl/index.php?topic=3693.0
-
Chiptuning 1.8 TFSI
Witam, jeszcze nie, dzis dopiero wróciłem z Grecji, jak pojade napewno zdam relację
-
Chiptuning 1.8 TFSI
Jak ta renomowana sobie nie poradziła to kiszka... III generacja już trzy lata jest na rynku. Wiec żadna nowość... Nie ma jeszcze przecieków z Abta Witam, właśnie dostałem info od Rogala, że robią CJEBa bez problemu, jak będzi troche urlopu to jadę do stolicy i zobaczymy
-
gasnący silnik na wolnych obrotach 3.2 FSI
Ja miałem taki sam problem ale w innym aucie( opel) i regularnie musiałem czyścićprzepustnicę, tak więc stawiam na to
-
Silniki 1.8 TFSI LIFT 2012-2015 opinie
ile masz przejechane? co tak mało ci pali , bo ja mam 1300km i jak narazie to średnie spalanie wychodzi mi 9,8l/100km ( 80 % po mieście)a tylko tykam bo motor jeszcze na dotarciu W sumie mam 26 ,7 tys. też nie przesadzam z piłowaniem, myśle że poprostu mój spokojny tryb jazdy, poprzednie BRD też mwychodziło mi poniżej średniej forumowej
-
Silniki 1.8 TFSI LIFT 2012-2015 opinie
No witam, silkiczek całkiem ok, moment robi całkiem przyjemne wrażenia, narazie zrobiłem 21 tys, spalanie śr mam 7,5 l - 70% miasto- żona jeździ do pracy,w trasie jak jade tak do 110 km/h to zawsze ponizej 6,5 l zejdę, jak wpadne na autostradę to wychodzi 8-9, generalnie nie jest źle. Chętnie zawirusuję motor ale jeszcze nie spotkałem firmy w Polsce co robi cjeb-y, poczekamy zobaczymy
-
Regeneracja turbosprężarek do TDI - zaufany zakład Diesel-Tuning.pl
Witam, ja jestem z Brodnicy i też polecam Darka, chłop zawsze podchodzi profesjonalnie i indywidualnie.
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
No to chyba najlepiej będzie 245/40/19
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
Witam, ja też mamtaki zestw i nic nie trze. Czeka mnie wymiana opon i zastanawiam się czy na felgę 8,5J 19 wejdzie węższa opona?