Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Śmierć z nieba

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Śmierć z nieba

  1. a rozumiem tylko nie wiem kiedy będe jechał za granicę, bo jeżdżąc po polsce jeszcze nigdy mi nie wpadł w tryb awaryjny
  2. witaj tez od niedawna jestem posiadaczem BRD, u mnie sprawa była prostsza bo przesiadłem się z 180 ps 1.8t i od początku cos mi nie grało ale potwierdziłem to na chamowni i faktycznie brakował 10 ps i troche momentu, czyszczenie wtrysków pomogło i auto dostało 177 ps dużo lepiej przyspieszało no i spadło spalanie na trasie od 100km/h-120km/h potrafiło mi zejsc do 5,7l obecnie mam program na 190ps i jestem javascript:void(0);
  3. auto było sprawne, zrobiłem pełny serwis oraz czyszczenie pompowtryskiwaczy, przed serwisem auto wpadło tylko raz w tryb jak jechałem do chorwacji, na chamowni wszystko było ok i zdecydowałem sie na soft, po sofci aut wpadło w tryb dwa razy jak robiłem trase do paryża i z powrotem ( zawsze w niemczech na autostradzie ), przed softem robiłem próby dynamiczne i wszystko było ok, zresztą teraz po powrocie też ok. a soft miał być delikatny żeby wygładzić wykres momentu czy ktoś spotkał sie z podobnym problemem[br]Dopisany: 10 Październik 2009, 17:59_________________________________________________kurcze ktoś jeszcze ma jakieś pomysły
  4. witam wszystkich, proszę o pomoc specjalistów w temacie. Mam b7 BRD z 2007r przebieg 108000, jak wyjeżdżam w długą trasę za granice to auto wpada co 1 tys km w tryb awaryjny, wczoraj odczytałem vagiem bład i zrobiłem logi, testowałem także zawór N75 i mechanik powiedział że ładnie przełączają się łopatki w turbinie, proszę o podpowiedź co może szwankować. Dodam że niedawno czysciłem pompowtryski i zrobiłem program na 190 ps, lecz przed tymi zabiegami auto też potrafiło wpaść w tryb w dłudiej trasie, oto odzyt błędu: naleziono 1 błąd: 000665 - Regulacja ciśnienia doładowania: przekroczona granica regulacji P0299 - 006 - Zwarcie z plusem - Sporadyczny Ramka zamrożona: Stan błędu: 00000001 Priorytet błędu: 5 Częstość błędu: 11 Wew.licznik błędów: 37 Przebieg: 0 km Wskaźnik czasu: 0 Ramka zamrożona: Obroty silnika: 2400 /min Moment obrotowy: 272.0 Nm Prędkość: 129.0 km/h 63.57 % Napięcie: 14.01 V Ciśnienie: 2279.1 mbar Ciśnienie: 1789.2 mbar tu logi:
  5. witam mam pytania do autora, czy miałeś problemy z mocą , ja mam brd z 2007r 100 tys km. i na chamowni pokazał 160 km i 310 Nm z tego co wyczytałem na forum to muszę wyczyscić pompowtryski i jesli miałeś taki problem to czy robiłeś to w servisie w toruniu i czy ich polecasz ja w tym tygidniu chce to zrobic
  6. wielkie dzięki za 3 tys. km mam wymianę oleju i filtrów to podskoczę do serwisu w toruniu i zapodam tam żeby wyczyścili tylko czy ktoś wie ile to kosztuje w serwisie? , a co do turbo to robiłem testy z laptopem to faktycznie szło dobrze od 2100, podjechałem do czyszczenia turbiny ale majster sprawdził powiedział, że jeszcze nie muszę jej czyścić
  7. Witam wszystkich mam mał problem z mim audi b7 brb 125kw, otóż jest to rocznik 2007 limuzyna z filtrem czestek, kupiłem ją 2 miesiące temu miał wtedy 90 tys. km sam zrobiłem juz dzięsięć tys. auto jest bardzo zadbane i 100% pewne. Od razu wydawała mi się troch leniwa, dlatego wziąłem ją na chamownię i okazał sie 160 km w serii i 310 Nm zamiast 170 km i 350m, peześledziłem lekture na forum i wyydaje mi sie ze trzeba przeczyścic pompowtryskiwacze simensa, turbinę sprawdzałem i jest ok, vag też nic nie pokazal, czy znacie jakiś pewny servis gdzie maga to zrobić pewnie i jakie sa koszta takiego czegoś. dzieki z góry za odp
  8. witam wszystkich fanów audi, pozdrawia Cezary z Brodnicy-miasta sexu i biznesu

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.