Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Śmierć z nieba

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Śmierć z nieba

  1. Witaj kolego, koniecznie na częściach ori - na forum w dziale promocji na pewno dostaniesz dobrą cenę, zbierak to raczej też konieczność - ja tak zrobiłem i powiem ci że faktycznie imbusik już był troch wyrobiony,a przy okazji możesz wymienić uszczelkę pod pokrywa i wykąpać wtryski, pozdrawiam
  2. Tak ale w serwisie VW bo u mnie w mieście nie ma audi, ale na wszystkie przeglądy jeżdżę do audi w toruniu, bo mam zaprzyjaźnionego mechanika i w sumie to on sam doradził bym zrobił to na miejscu i wziął FV bo jak padnie drugi to jest duża szansa że uda się to załatwić na gwarancje nowego
  3. 2800 to koszt całkowity razem z wiązką, śrubami, oringami i robocizną, jeżeli nie zależy ci na fakturze to można wyrwać nowy wtrysk BRD za 1200 zł, mi zależało na fv i zrobiłem wszystko oficjalną drogą.
  4. wsadzili nowy wtryskiwacz od czwartku znowu jeżdżę autem zapłaciłem 2800 zł brutto (dobrze że auto mam na firmę to odejdzie vat a reszta w koszty)
  5. Mi zrobił to mechanik w aso "na boku" przy okazji servisu wtryski poleżały 24h w myjce a mu zapłaciłem 300 zł razem z oringami i śrubami
  6. Ja hamowałem pierwszy raz prz 86 tys. i miałem bardzo podobnie do ciebie ok 155 ps, po czyszczeniu na myjce wyszło 177ps i zrobiłem soft program na 192ps, a teraz przy 130 tys km padł 1 wtrysk. wydaje mi się że u ciebie czyszczenie powinno pomóc ale prędzej czy później tez czeka cię wymiana - mi po czyszczeniu wszystko pięknie chodziło 50 tys. km spalanie sr na kompie 6.5 l w trasie przy jezdzie tak do 110km/h bez problemu wychodziło 5,6l
  7. Też racja, ale powiem ci że brat ma e46 2.0 z 2003 zrobione na 190ps i jak do tej pory chodzi jak marzenie 0 problemów, a tata X5 3.0sd 310ps i też bajka. Ogólnie to następny chyba na gasoline, diesel przestał już być ekonomiczny
  8. O fu*k, ale żeś mnie pocieszył, już piszę pw do Toma77. Tak na marginesie za rok kończę leasing na a4 i chyba po 8 latach wierności AUDI przesiądę się BMW, AUDI podpadło mi strasznie. pozdrawiam c.k.
  9. Witam wszystkich, dołączyłem do wszystkich szczęśliwych posiadaczy BRD którym padł pompwtrysk. Sprawa wygląda tak: jechałem sobie w niedziele spokojnie ok 110km/h i nagle ni stąd ni zowąd auta wpada w tryb awaryjny, po zgaszeniu już nie odpalił( auto 2007r 130 000,00 tys.km). Więc laweta i aso, dziś dostałem info że padł wtrysk nr 1 cena naprawy ok 2800,00 brutto z rabatem. Pierwsze o co spytałem to o "Dobrą Wole Producenta" - niestety audi nie stosuje tej metody w przypadku wtryskiwaczy siemensa, gdyby sytuacja stała się w Passacie to nie był by problemu. Byłem tak wk***i*ny na audi, że najlepiej podpaliłbym je i wjechał do salonu - niestety mnie nie stać. Postanowiłem odwlec zakup auta dla żony i naprawić a4 i tu moje pytanie jak duża jest szansa że w najbliższym czasie padnie kolejny wtrysk i czy jest możliwość podmiany zepsutego na gwarancję nowego ( czy każdy wtrysk ma unikatowy nr?).
  10. nie jestem specjjalistą, ale w Aso zapłacił byś pewnie z 1500 pln, pamiętaj że jak będzie ci mechanik wkładał po czyszczeniu to trzeba dać nowe śruby i oringi, a i trzeba je odpowiednio ustawić komputerowo, więc jeśli gosciu daje ci na to gwarancje to warto.
  11. No słuchaj polecić jeszcze nic nie mogę bo jadę pierwszy raz, ale ja zarezerwowałem tu http://www.deraghotels.de/pages/KL.htm
  12. Witam wszystkich, taj jak w tytule w długi wekeend majowy wybieram się z żoną do Berlina, spędzimy tam 3 noce- 1 dzień poświęcamy na tropikalna wyspę a na zwiedzanie 2 pozostałe. Noclegi już zarezerwowane- co możecie polecić do zwiedzania w dwa dni. pozdrawiam
  13. ja bym podjechał pod vag, sprawdził dpf i go wypalił jam mam przebieg 132tys i narazie nie zauważyłem takiego dymu, turbo narazie wytrzymuje przy normalnym użytkowaniu o stary ty to masz pecha, ja mam ten sam motor i jak na razie złego słowa nie powiem, kiedyś dałeś mi namiar do krzycha z aso i cały czas serwisuje mi auto, prawdopodobnie w następny weekend zostawie mu auto na serwis i wymiane oleju - jak bys miał czas to może podjedziesz do aso i wymienimy poglądy o autach i je porównamy bo może z moim tez jest coś nie tak tylko nie jestem tego świadomy. pozdrawiam
  14. W nocy z 10 na 11 lutego 2011 w Brodnicy woj. kuj-pom sprzed domu ukradli Golfa V moje żony (obok stało moje audi). Auto z roku 2005, co do szczegółów to: -Golf V z 2005r 3-drzwiowy, -Kolor szary metalik, -VIN WVWZZZ1KZ5W134297 -Auto posiada rysę przez cały bok od strony pasażera, -Na tylnej klapie brak oznaczenia modelu,a po lewej stronie emblemat auto expo -Nr rej CBR79WX
  15. kuźwa, szkoda że tak późno właśnie wróciłem do domu (prawie 9h jazdy) wieczorami musiałem żonę zabierać do barów, no nic zgłoszę się następnym razem, pozdrawiam
  16. Witam wszystkich, ruszam na krótki urlop zimowy,a z racji że żonka pracuje w szkole w grę wchodzi tylko okres ferii. Więc ruszamy trochę pośmigać na nartach do Zakopca. Będę tam w okresie 30.01 do 5.02 więc jak ktoś z klubowiczów będzie w Zakopanem to niech się odezwie to może umówimy się na jakąś wódeczkę albo góralski szpirytus. Jest tylko jedno ale-z braku Q w moim audi jadę BMW X5 3.0sd Pozdrawiam klubowiczów i zyczę udanych urlopów.
  17. Tak, to felgi z A3, czyli ma dobrać dystanse 20mm z rantem?, a może ma ktoś jakiś namiar na sprawdzone dystanse, cena specjalnie nie gra roli, mają być dobre i bezbieczne
  18. Witam, to ja się podepnę : Mam pytanie do znawców, na lato chcę założyć bo b7 brd 18" ronala rs6, felgi te maja ET 54 i tu pytanie jaki dystanse założyć żeby wszystko grało i nic nie ocierało, może polecacie jakieś konkretne dystanse? dzięki za odp.
  19. ja na baku zawsze robię między 1000 -1100 km przy jeździe mieszanej, kiedyś na baku zrobiłem 1300km jak jechałem do niemcowni z tatą odebrać nową x5 z salonu, dużo zależy od stylu jazdy - ja jeżdżę raczej spokojnie choć jak jadę autostradą to zdarza się 240km.h p.s. dbaj o auto to na pewno będziesz z niego zadowolony
  20. witaj, koniecznie podjedź pod vaga, ja obstawiam że padl dodatkowo jakiś czujnik
  21. Do mnie dzwonł właśnie znajomy z ASO w Toruniu i mówił że załatwił mi nowy egr i z wymianą i ustawieniem wyjdzie mnie to 700 zł, na wymane jade w poniedziałek w ięc dam znac czy pomogło
  22. witaj, co do tego wachnięcia przy niskich obrotach to u mnie to samo, sprawa dzieja sie na 2 i 3 biegu jak delikatnie daje gazu, między 1500 a 2000 obr jakby delikatne kichniecie- ja (i myśle że ty też) podejrzewam EGR, znajomy w serwise już sprawdza za ile może mi załatwic nowy i jak wymienie to dam znać, pozdrawiam
  23. No, wyszło dość ładnie, widze że kolega ten sam motor co ja i jak ja podobny program lajtowy, tylko ja zostawiłem DPFa - na razie zero z nim problemów. Tak na marginesie na pewno spadnie ci spalanie, ja przez 4 mc jazdy na fikołku zjechałem z globalnego 8,2 na 6,5 i to w zime, pozdrawiam
  24. Fakt seria taka sobie i nie wiedzieć czemu, przed softem zrobiony long serwis plus czyszczenie wtrysków, no i robiona diagnoza silnika zarówno w ASO jak i tunera - wszystko było ok, za 15tys mam wymiane rozrządu i wtedy każe posprawdzać wszystkie zawory ( n75 i całą resztę), a narazie pośmigamy zaobczymy
  25. Witam postanowiłem podzielić się swoim wykresem, może nie ma szału ale chciałem naprawdę delikatną modyfikacje, a przy tym spalanie na bardzo przyzwoitym poziomie - na trasie w przedziale 100 -120 km/h bez problemu ponozej 6l. A w przyszłym roku jak będzie mało wywalę DPF - na razie zero problemów.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.