Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BRD] Tryb awaryjny

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam wszystkich, proszę o pomoc specjalistów w temacie. Mam b7 BRD z 2007r przebieg 108000, jak wyjeżdżam w długą trasę za granice to auto wpada co 1 tys km w tryb awaryjny, wczoraj odczytałem vagiem bład i zrobiłem logi, testowałem także zawór N75 i mechanik powiedział że ładnie przełączają się łopatki w turbinie, proszę o podpowiedź co może szwankować. Dodam że niedawno czysciłem pompowtryski i zrobiłem program na 190 ps, lecz przed tymi zabiegami auto też potrafiło wpaść w tryb w dłudiej trasie, oto odzyt błędu:

naleziono 1 błąd:

000665 - Regulacja ciśnienia doładowania: przekroczona granica regulacji

P0299 - 006 - Zwarcie z plusem - Sporadyczny

Ramka zamrożona:

Stan błędu: 00000001

Priorytet błędu: 5

Częstość błędu: 11

Wew.licznik błędów: 37

Przebieg: 0 km

Wskaźnik czasu: 0

Ramka zamrożona:

Obroty silnika: 2400 /min

Moment obrotowy: 272.0 Nm

Prędkość: 129.0 km/h

63.57 %

Napięcie: 14.01 V

Ciśnienie: 2279.1 mbar

Ciśnienie: 1789.2 mbar

tu logi:

TsD5luJ.jpg

Opublikowano

to turbo strasznie pozno sie budzi .... poza tym zadnego przeladowania nie widac

zrobiles soft w niesprawnym aucie ... ?

poza tym soft jakis dziwny [moze sie myle] ... ale w BRD turbo seryjnie dmucha 2500 mbar ... a u Ciebie po sofcie tez tak dmucha ...

moment podniesiony ..

jedz do tjunera ktory grzebal w furmance

Opublikowano
  • Autor

auto było sprawne, zrobiłem pełny serwis oraz czyszczenie pompowtryskiwaczy, przed serwisem auto wpadło tylko raz w tryb jak jechałem do chorwacji, na chamowni wszystko było ok i zdecydowałem sie na soft, po sofci aut wpadło w tryb dwa razy jak robiłem trase do paryża i z powrotem ( zawsze w niemczech na autostradzie ), przed softem robiłem próby dynamiczne i wszystko było ok, zresztą teraz po powrocie też ok. a soft miał być delikatny żeby wygładzić wykres momentu

czy ktoś spotkał sie z podobnym problemem[br]Dopisany: 10 Październik 2009, 17:59_________________________________________________kurcze ktoś jeszcze ma jakieś pomysły

Opublikowano

musisz zrobic logi w momencie natlauf'a ...

Opublikowano
  • Autor

a rozumiem tylko nie wiem kiedy będe jechał za granicę, bo jeżdżąc po polsce jeszcze nigdy mi nie wpadł w tryb awaryjny

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.