Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Regeneracja turbosprężarek do TDI - zaufany zakład Diesel-Tuning.pl


szymon_2304

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Ostatnio szukałem zakładu który regeneruje turbiny. Znalazłem tuż pod nosem Diesel Tuning w Brodnicy (nie będę linkował - google podpowie). Mogę polecić w 100%.

Profesjonalnie podchodzą do tematu i wkładają części Melett, nie jakąś chinę..

Po regeneracji dostałem stare części od dmuchawki i opakowanie ori od części które włożyli (oczywiście opakowania też melett).

Generalnie, gość jak mi montował turbo był miło zaskoczony jakością (brak najmniejszego luzu) po regeneracji.

Dodatkowo kolektor dałem z turbawką, to również i jego wypiaskowali.

Aha.. stroją też auta, więc to drugi argument ale już tylko "sugerujący", że nie wkładają shitu, jeśli podnoszą moc ;)

To tyle w mojej opinii ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapłaciłem 1250 zł :) Oczywiście cena uzależniona od stopnia "zepsucia" turbo.

Witam, ja jestem z Brodnicy i też polecam Darka, chłop zawsze podchodzi profesjonalnie i indywidualnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapłaciłem 1250 zł :) Oczywiście cena uzależniona od stopnia "zepsucia" turbo.

Witam, ja jestem z Brodnicy i też polecam Darka, chłop zawsze podchodzi profesjonalnie i indywidualnie.

Powiedzcie koledzy czy oni od razu tez montują turbine czy tylko zajmują sie regeneracja a demontaż i ponowny montaż już u mechaników innych??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej tam zadzwonić. Ostatnio jak byłem na badaniu kompem widziałem u nich jakieś A4. Podjeli się tematu wymiany turbo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej tam zadzwonić. Ostatnio jak byłem na badaniu kompem widziałem u nich jakieś A4. Podjeli się tematu wymiany turbo.

Zapłaciłem 1250 zł :) Oczywiście cena uzależniona od stopnia "zepsucia" turbo.

czyli twoja turbinka Szymon jest o zmiennej geometrii? 1250 to troche dużo nie? czy nie? mój wujas w a4 b5 1.9 115km kombi placił w Carturze 1000zl

a co do Cartura to też pakują częsci Meletta i roczną gwarancje dawają- bajeczka firma

Edytowane przez bartec26
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

płaciłem 700 zł za regeneracje na częściach melet turbo bez zmiennej geometrii śmiga 2 lata zero problemów
stare oddawałem do zwrotu, montaż samemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...