-
Wyciek oleju po prawej stronie silnika (strona pasażera)
i masz racje! U mnie okazalo sie ze jest to samo przyczyna wycieku
-
problem z ruszaniem,sprzęgło?
Ale potwierdz to jeszcze u fachowca bo ja nim nie jestem tylko mi sie wydaje ze takie moga byc przyczyny. Jak bd w okolicach slupska to zajedz do warsztatu Dev'a z forum. On sie zna
-
problem z ruszaniem,sprzęgło?
Sprzeglo albo kolo dwumasowe do wymiany.
-
Cena naprawy zatartej sprężarki klimatyzacji
ceny z kosmosu... 120 zl za filtr kabinowy? Ja ostatnio kupowalem filtr z weglem za 65 zl.. Wymiana filtra 30zl? To jest 1 min roboty. Nabicie klimy olejem i czynnikiem teraz kosztuje 100 zl bynajmniej w Slupsku.
-
Wymiana tunelu środkowego
650zl masakra !
-
Wymiana tunelu środkowego
A tak z ciekawosci ile kosztuje nowy tunel?
-
Wyciek oleju po prawej stronie silnika (strona pasażera)
uszczelke pod pokrywa zaworow wymienialem z 2 miesiace temu
-
Wyciek oleju po prawej stronie silnika (strona pasażera)
tak tez zrobie zobacze!
-
Wyciek oleju po prawej stronie silnika (strona pasażera)
Słuchajcie, mam wyciek oleju właśnie w tym miejscu, które zaznaczyłem na zdjęciu. Powiedzcie mi co to jest? czy to miał ktoś z Was już wyciek w tym miejscu ? http://www.directupload.net/file/d/4017/ep6np45q_jpg.htm
- Spalanie
- Spalanie
-
bierze olej 1.8 T
moze zle zregenerowana turbina? Jak nie uszczelka pod glowica ani uszczelniacze to pozostaje chyba tylko turbo.
-
bierze olej 1.8 T
Tez to robię, dość mozolne i pracochłonne. ale mozna zaoszczedzic kilkaset zlotych
-
bierze olej 1.8 T
W slupsku slyszalem ze jest gosc ktory wymienia gumy bez zdejmowania glowicy bo to wiaze sie z jej pozniejszym planowaniem. Wiesz cos o tym mechaniku Dev?
-
bierze olej 1.8 T
A jaki jest kosat wymiany gumek na zaworach?
razorsl
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta