Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

razorsl

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. i masz racje! U mnie okazalo sie ze jest to samo przyczyna wycieku
  2. Ale potwierdz to jeszcze u fachowca bo ja nim nie jestem tylko mi sie wydaje ze takie moga byc przyczyny. Jak bd w okolicach slupska to zajedz do warsztatu Dev'a z forum. On sie zna
  3. Sprzeglo albo kolo dwumasowe do wymiany.
  4. ceny z kosmosu... 120 zl za filtr kabinowy? Ja ostatnio kupowalem filtr z weglem za 65 zl.. Wymiana filtra 30zl? To jest 1 min roboty. Nabicie klimy olejem i czynnikiem teraz kosztuje 100 zl bynajmniej w Slupsku.
  5. 650zl masakra !
  6. A tak z ciekawosci ile kosztuje nowy tunel?
  7. uszczelke pod pokrywa zaworow wymienialem z 2 miesiace temu
  8. tak tez zrobie zobacze!
  9. Słuchajcie, mam wyciek oleju właśnie w tym miejscu, które zaznaczyłem na zdjęciu. Powiedzcie mi co to jest? czy to miał ktoś z Was już wyciek w tym miejscu ? http://www.directupload.net/file/d/4017/ep6np45q_jpg.htm
  10. razorsl odpowiedział(a) na kodzak0 temat w 1.8T
    A nie ma zadnych bledow na kompie? Moze swiece, sonda albo przeplywka? Cholera wie
  11. razorsl odpowiedział(a) na kodzak0 temat w 1.8T
    1,8t bfb 163 kuce. W miescie od 10 do 12 litrow benzyny, natomiast na trasie predkosc 90-120 spalanie w przedziale 6,4 do 7 litrow.
  12. razorsl odpowiedział(a) na NARKOL temat w 1.8T
    moze zle zregenerowana turbina? Jak nie uszczelka pod glowica ani uszczelniacze to pozostaje chyba tylko turbo.
  13. razorsl odpowiedział(a) na NARKOL temat w 1.8T
    Tez to robię, dość mozolne i pracochłonne. ale mozna zaoszczedzic kilkaset zlotych
  14. razorsl odpowiedział(a) na NARKOL temat w 1.8T
    W slupsku slyszalem ze jest gosc ktory wymienia gumy bez zdejmowania glowicy bo to wiaze sie z jej pozniejszym planowaniem. Wiesz cos o tym mechaniku Dev?
  15. razorsl odpowiedział(a) na NARKOL temat w 1.8T
    A jaki jest kosat wymiany gumek na zaworach?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.