Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spalanie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie niewidze podobnego tematu, jesli jest to sorry.

Od pewnego czasu zastanawia mnie fakt czemi mi spalanie wzroslo. odcinki podobne, styl jazdy tez. stacja paliwa ta sama. Samochodzik mam od listopada. pierwsze 2 zbiorniki odnotowaly spalanie ~9.5l/100km ale od jakiegos czasu teraz mam spalanie w przedziale ~10.5l/100km a 11.5l/100km.

Moze to byc czyms spowodowane?

oraz ile pala wasze 1.8t? oczywiscie tylko wersje bez podtlenku LPG

Opublikowano

Hmm moje B7 Quattro 10-12l w miescie,na trasie do 7,4 spada,oczywiscie 120 km/h i tempomat

Opublikowano

oraz ile pala wasze 1.8t? oczywiscie tylko wersje bez podtlenku LPG

1.8t w Q miasto 10-13l, trasa coś koło 8l

miasto różnie czasem jadę spokojnie czasem przycisnę

11 w mieście musisz liczyć

Opublikowano

1,8t bfb 163 kuce. W miescie od 10 do 12 litrow benzyny, natomiast na trasie predkosc 90-120 spalanie w przedziale 6,4 do 7 litrow.

Opublikowano
  • Autor

jeszcze kwestia oponki przy tym spalaniu.

widze ze podobne spalanie. wiec niemam sie czym martwic :)

tylko ciekawi mnie fakt czemu spalalo mi 9,5l na starych gratach, a po wymianie rozrzadu swiec oleju filtrow podskoczylo :P niby litr ale jednak hehe :P

Opublikowano

A nie ma zadnych bledow na kompie? Moze swiece, sonda albo przeplywka? Cholera wie

Opublikowano

U mnie BEX z quattro na kołach 235/45R17 pali ~10.5l/100km w 80% licząc jazdę po małym mieście.

Miasto stosunkowo małe, bez stania w korkach. Odcinki w mieście rzędu 2-4km, czasami wypad 15km na wieś.

Mierzone z dystrybutora.

Opublikowano
  • Autor

A nie ma zadnych bledow na kompie? Moze swiece, sonda albo przeplywka? Cholera wie

zadnych bledow.

swiece nowe, BERU.

to ja mam oponki 205/55/16 teraz

a planuje wejsc na 17" albo 18" to zaczynam sie bac tego spalania ;P

Edytowane przez kodzak0

Opublikowano

1,8t bfb 163 kuce. W miescie od 10 do 12 litrow benzyny, natomiast na trasie predkosc 90-120 spalanie w przedziale 6,4 do 7 litrow.

Mam dokładnie tak samo i w mieście i na trasie. :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

koledzy a umycie przepustnicy i turba cos pomoze?

Napewno bede chcial zregenerowac turbo w tym roku, ale moze by je umyc pierw i zobaczyc czy cos pomaga?

Opublikowano

150km quattro 14 miasto 9 trasa...pokiereszowany tlumik na siatce i koncowy wiec moze stad tak duze spalanie?....

Opublikowano

Moje średnie spalanie z dystrybutora na dystansie 30 tys km wynosi 10,5 l/100km, 30% jazda w Warszawie, reszta to trasa trochę szybsza, niż ustawa przewiduje. Koła 235/45R17.

Opublikowano
  • Autor

ja teraz odnotowalem 9,95l/100km. Po wawie tez smigam ale staram sie jak najmniej heheh

Opublikowano

u mnie bfb ośka na kapciach 225/40/18 tylko po mieście ok. 10,5 litra, trasa 7,1 litra

Opublikowano

Ośka BFB 235/45/17" tryb mieszany, 12-12,5 litra gazu, noga raczej z tych cięższych.

Opublikowano

Ośka BFB 15km do pracy z czego 2km po mieście i średnie spalanie 8,5-9l do tego trasa ~~7,5l/100

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

mój wynik podczas jazdy w stylu emeryckim ;)

trasa kielce-lublin

średnia prędkość z fisa ok. 75km/h (zaniżona poprzez wyjazd z kielc i wjazd do lublina, wiadomo, światła itp.)

db65e201.jpg

Opublikowano

tazman - a z drystrybutora ile wyszło? :D

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

mój wynik podczas jazdy w stylu emeryckim ;)

trasa kielce-lublin

średnia prędkość z fisa ok. 75km/h (zaniżona poprzez wyjazd z kielc i wjazd do lublina, wiadomo, światła itp.)

db65e201.jpg

Teraz jak mam pelnego fisa to tez mam takie spalanie przy 75km/h

po przeskoczeniu na 225/45/17 spalanie nie wzroslo ;) wyszlo 9.18L/100km

Opublikowano

azure coś koło 7 na dystrybutorze, ale pewnie z kołami 16 zbliżyłbym się do wyniku z fisa ;-)

Edytowane przez tazman

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.