Treść opublikowana przez bartec26
-
Regeneracja turbosprężarek do TDI - zaufany zakład Diesel-Tuning.pl
czyli twoja turbinka Szymon jest o zmiennej geometrii? 1250 to troche dużo nie? czy nie? mój wujas w a4 b5 1.9 115km kombi placił w Carturze 1000zl a co do Cartura to też pakują częsci Meletta i roczną gwarancje dawają- bajeczka firma
-
Nowicjusz - wątek powitalny
pela... siema... a pozatym ładne Audi masz
-
Komunikat oleju
nie chce cie martwic kolego Mateuszu ale mialem to samo w swojej Audi, tzn u mnie było małe cisnienie i pompa oleju do wymiany i kto wie czy u ciebie nie bedzie to samo, i tak jak koledzy wyzej pisali manometr prawde ci powie, i radziłbym ci zmienić olej na pełen syntetyk najlepiej 5w30, Castrol lub Mobil na tym nie oszczedzaj
-
Wymiana uszcelek drzwi na inne
ja mam ten sam problem Panowie, tylko ze mnie jeszcze dodatkowo oprocz drzwi czeka wymiana uszczelki na górze szyby czolowej, wiecie moze jaki bedzie koszt tego? bo ktoś "mądry" zamiast zrobic szybe czolowa porzadna uszczelka, to jest zrobione silikonem ;/
-
Regeneracja pompowtryskiwaczy
oczywiście jest dobry zakład w Bladowie 1,5km za Tucholą, fachowe doradztwo i obsługa http://www.cylex.pl/reviews/viewcompanywebsite.aspx?firmaName=diesel-serwis-dzierzyk&companyId=11264818
-
1.8 T ANB - Niskie ciśnienie Oleju
Witam was Panowie ja sie podepne pod kolege Olgierdosa, mam podobny problem, kupilem Audi w niedziele w tygodniu mialem wymieniane wszystkie paski i płyny, i we wtorek jak wracalem z pracy to zapaliła mi sie czerwona kontrolka od oleju i po chwili zgasla, i juz sie nie zapalila potem, zajechalem zaraz do kolegi mechanika i mi powiedzial ze to moze byc pompa oleju, jak myslicie? czujnik cisnienia oleju tez może mieć wine?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich forumowiczów, mam na imie Bartek jestem z Tucholi, jestem w posiadaniu Audi a4 b5 1.8T ANB pozdrawiam