Skocz do zawartości
IGNOROWANY

1.8 T ANB - Niskie ciśnienie Oleju


Olgierdos

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, pojawił się następujący problem - Bowiem przed wymianą oleju i filtrów wszystko było ok, a po wymianie Oleju na nowy nagle ...zaczęła w trasię się zapalać lampka od ciśnienia oleju ;// Teraz tylko poszedłem zapalić auto to zapaliła się odrazu, zgasiłem po czym zapaliłem ponownie było ok, ale ldwo po ruszeniu i dojściu do 2 tyś obr/min znowu zapaliła się i zgasła jak się zatrzymałem .

Jak myślicie, To pompa oleju czy zapchane kanały ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki olej i filtr ?

Olej Mirells Oils 5w30 LongLife z odpowiednią normą, 5w30 z tego powodu iż ostatnio taki był zalany

Filtr MANN

Zmienione wszystko dosłownie niecały tydzień temu, a poprzednio zakupie i 2 tyś km wszystko było w porządku ;/

Dodam iż auto miało zmieniany napinacz i łańcuch + rozrząd - może człowiek który to składał coś namotał ?

Po zaświeceniu kontrolki nie słychać aby silnik głośniej chodził

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam was Panowie ja sie podepne pod kolege Olgierdosa, mam podobny problem, kupilem Audi w niedziele w tygodniu mialem wymieniane wszystkie paski i płyny, i we wtorek jak wracalem z pracy to zapaliła mi sie czerwona kontrolka od oleju i po chwili zgasla, i juz sie nie zapalila potem, zajechalem zaraz do kolegi mechanika i mi powiedzial ze to moze byc pompa oleju, jak myslicie? czujnik cisnienia oleju tez może mieć wine?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw manometr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź ciśnienie na wolnych. Miałem tak samo padła pompa oleju. Nadmienię ze wymiana tylko na ori

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie same objawy miałem przy przebiegu 220000km i niestety pompa oleju do wymiany... radze oryginalną pompę bo jak już zrzucać michę to raz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...