-
1,8T AEB 1996 - Kopci na biało na benzynie i LPG
A ja bym pojechał do gazownika i sprawdził czy Ci membrana w parowniku nie poszła. Gość weźmie detektor gazu i przy zbiorniczku wyrównawczym od chłodziwa przyłoży podczas odkręcania korka. Miałem podobny problem. Wymiana membrany u mnie to jakieś 230 zł
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemano
-
[B6 AVF]Grafitowy Grzybkowóz
Czy koledze udało się spolszczenie FISa ? Mapa Polski działa?
-
1.8 T ANB - Niskie ciśnienie Oleju
Takie same objawy miałem przy przebiegu 220000km i niestety pompa oleju do wymiany... radze oryginalną pompę bo jak już zrzucać michę to raz
-
Silnik łapie drgawki na 5-10 sekund i nie pali na wszystkie cylindry na PB i LPG. Prośba o pomoc w diagnozie.
Miałem podobny problem w mojej starej A4 z tego roku, ten sam silnik. Mi poszedł moduł zapłonowy (tak go nazwał mechanik) znajdujący się nad filtrem powietrza. Mogę wymontować swój i podesłać bo został mi od dzwonu... w ogóle jeśli ktoś chciałby części to służę, a co do cen to napewno się dogadamy
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich! Mój nabytek to A4 B6 2001 rok sedan z silnikiem 1.8T . Poprzedni to również A4 ale z 96' z silnikiem 1.8T AEB (niezawodna konstrukcja przynajmniej dla mnie)- aż do wypadku nie z mojej winy ... Mam nadzieje, że swoim doświadczeniem przysłużę się chociaż troszkę
pan szkielecik
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta