Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

bartec26

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez bartec26

  1. czyli twoja turbinka Szymon jest o zmiennej geometrii? 1250 to troche dużo nie? czy nie? mój wujas w a4 b5 1.9 115km kombi placił w Carturze 1000zl a co do Cartura to też pakują częsci Meletta i roczną gwarancje dawają- bajeczka firma
  2. pela... siema... a pozatym ładne Audi masz
  3. bartec26 odpowiedział(a) na Asdv temat w 1.8T
    nie chce cie martwic kolego Mateuszu ale mialem to samo w swojej Audi, tzn u mnie było małe cisnienie i pompa oleju do wymiany i kto wie czy u ciebie nie bedzie to samo, i tak jak koledzy wyzej pisali manometr prawde ci powie, i radziłbym ci zmienić olej na pełen syntetyk najlepiej 5w30, Castrol lub Mobil na tym nie oszczedzaj
  4. ja mam ten sam problem Panowie, tylko ze mnie jeszcze dodatkowo oprocz drzwi czeka wymiana uszczelki na górze szyby czolowej, wiecie moze jaki bedzie koszt tego? bo ktoś "mądry" zamiast zrobic szybe czolowa porzadna uszczelka, to jest zrobione silikonem ;/
  5. oczywiście jest dobry zakład w Bladowie 1,5km za Tucholą, fachowe doradztwo i obsługa http://www.cylex.pl/reviews/viewcompanywebsite.aspx?firmaName=diesel-serwis-dzierzyk&companyId=11264818
  6. Witam was Panowie ja sie podepne pod kolege Olgierdosa, mam podobny problem, kupilem Audi w niedziele w tygodniu mialem wymieniane wszystkie paski i płyny, i we wtorek jak wracalem z pracy to zapaliła mi sie czerwona kontrolka od oleju i po chwili zgasla, i juz sie nie zapalila potem, zajechalem zaraz do kolegi mechanika i mi powiedzial ze to moze byc pompa oleju, jak myslicie? czujnik cisnienia oleju tez może mieć wine?
  7. Witam wszystkich forumowiczów, mam na imie Bartek jestem z Tucholi, jestem w posiadaniu Audi a4 b5 1.8T ANB pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.