-
maniekaudia4 obserwuje zawartość Numer węża nagrzewnicy w A4 B6 1.9TDI
-
Numer węża nagrzewnicy w A4 B6 1.9TDI
Witam jaki jest numer węża między króćcem z tyłu głowicy, a nagrzewnica w 1.9 TDI avf a4b6 ? Dzięki za odpowiedź bo szukam i nie mogę znaleźć, a ETKA odsyła do grupy głównej z kategorii układ chłodzenia
-
Darmowy dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
maniekaudia4 skomentował(a) Hugo wpis na blogu w Darmowy Dekoder VIN Audi, VAG i Inne Marki – Dane Techniczne i WyposażenieWAUZZZ8E54A123260
-
Darmowy dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
maniekaudia4 skomentował(a) Hugo wpis na blogu w Darmowy Dekoder VIN Audi, VAG i Inne Marki – Dane Techniczne i WyposażenieWauzzz8e92a139586
-
Multimapa tempomat w A4 B6
Kod do ogarnięcia multimapy jest dostępny w internecie. Teraz pytanie jak go umieścić w naszej mapie. Posiada ktoś jakieś instrukcje. Trzeba go przerobić na Hex?
-
zawór regulacyjny sprezarki
Jak udało się rozwiązać problem? U mnie przy lekkim dodaniu gazu rozłącza sprężarkę. wtedy wskakuje 0. To też może być przyczyną ten zawór?
-
Dymienie na czarno logi do oceny 1.9 tdi avf
Witam Auto a4 b6 1.9 tdi avf dymi na czarno w momencie wstawania turbo i przy bucie czy to normalne w tym silniku? Podejrzewam skopany program jakiś gotowiec. Jakie powinny być seryjne wartości? Co zrobiłem: -zaślepiony egr blaszką na kolektor wydechowy, -głowica po kapitalnym remoncie z tulejami mosiężnymi na pompki, - sprawdzałem szczelność zaślepiając rure za kolektorem ssącym i na drugim końcu przed wężem do turbo S, napompowałem kompresorem powietrze i nie słychać żeby gdzieś syczało. Gdyby trzeba było to dorzucę więcej logów z góry dzięki za pomoc http://vaglogi.pl/log-001_003_010_YyMbnW.html http://vaglogi.pl/log-013_008_011_dBhTt7.html http://vaglogi.pl/log-013_018_023_7meMN.html
-
klimatyzacja chłodzi w czasie jazdy tylko do 2000 obr/min
Witam problem rozwiązany? Bo mam takie same objawy
-
Malejące ciśnienie sprężarki a obroty silnika
Witam udało się rozwiązać problem?
-
nowy układ klimatyzacji nie działa a4b6
http://vaglogi.pl/log-001_002_012_fE0sW0.html http://vaglogi.pl/log-001_002_012_952SG.html Zrobiłem logi, jak wrzucam na luz klima się włącza, podniosę obroty to przestaje robić ciśnienie i rozłącza wentylator chłodnicy. czujnika jeszcze nie wymieniałem nie mogę znaleźć takiego 3R0959126 z krótkim kołnierzem, żeby był ori w poniedziałek mają dać znać ze sklepu Z tego co się orientuję auto mam po przekładce z anglika, konsola pod deską jest EU, nie wiem co sprawdzić w kablach może ktoś czegoś nie przełożył?
-
Klima zanika przy większych obrotach
I jak znalazł ktoś rozwiązanie tego problemu. U mnie też klima działa tylko na wolnych obrotach po dodaniu gazu spada ciśnienie w układzie i wyłącza się wentylator.
-
nowy układ klimatyzacji nie działa a4b6
Dziękuję za informację jak wymienię dam znać
-
nowy układ klimatyzacji nie działa a4b6
Walki ciąg dalszy prędkość auta nie ma znaczenia, wystarczy że podczas jazdy wrzucę na luz i obroty spadną na ten bieg jałowy około 900obr/min klima chłodzi cały czas do czasu podniesienia obrotów wtedy wyłącza. Teraz mam pytanie chcę wymienić czujnik ciśnienia klimatyzacji mój ma numer 8E0 959 126 którego nie widzę na aledrogo. Zamiast tego wyskakuje 4H0 959 126 też z krótkim kołnierzem czy on będzie pasował?
-
nowy układ klimatyzacji nie działa a4b6
Wentylator startuje ciśnienie dochodzi do 16 bar jak podniosę obroty w okolice 2000obr/min rozłącza klimę i wyłącza się w tym samym czasie wentylator. ECU rozłącza klimę ? Ponownie załącza jak obroty spadną na bieg jałowy i tak w kółko
-
nowy układ klimatyzacji nie działa a4b6
Wklejam loga jak jak się zachowuję sprężarka. Niby podaję prąd na zawór, a ciśnienie pomimo tego spada. Czy zawór ciśnienia g65 podaję prawidłową wartość? http://vaglogi.pl/log-001_002_011_87F2oH.html
-
nowy układ klimatyzacji nie działa a4b6
Jest sygnał we wtyczce A klimatronika 2pin określający ilość obrotów.