Treść opublikowana przez maniekaudia4
-
Numer węża nagrzewnicy w A4 B6 1.9TDI
Witam jaki jest numer węża między króćcem z tyłu głowicy, a nagrzewnica w 1.9 TDI avf a4b6 ? Dzięki za odpowiedź bo szukam i nie mogę znaleźć, a ETKA odsyła do grupy głównej z kategorii układ chłodzenia
-
Darmowy dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
maniekaudia4 skomentował(a) Hugo wpis na blogu w Darmowy Dekoder VIN Audi, VAG i Inne Marki – Dane Techniczne i WyposażenieWAUZZZ8E54A123260
-
Darmowy dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
maniekaudia4 skomentował(a) Hugo wpis na blogu w Darmowy Dekoder VIN Audi, VAG i Inne Marki – Dane Techniczne i WyposażenieWauzzz8e92a139586
-
Multimapa tempomat w A4 B6
Kod do ogarnięcia multimapy jest dostępny w internecie. Teraz pytanie jak go umieścić w naszej mapie. Posiada ktoś jakieś instrukcje. Trzeba go przerobić na Hex?
-
zawór regulacyjny sprezarki
Jak udało się rozwiązać problem? U mnie przy lekkim dodaniu gazu rozłącza sprężarkę. wtedy wskakuje 0. To też może być przyczyną ten zawór?
-
Dymienie na czarno logi do oceny 1.9 tdi avf
Witam Auto a4 b6 1.9 tdi avf dymi na czarno w momencie wstawania turbo i przy bucie czy to normalne w tym silniku? Podejrzewam skopany program jakiś gotowiec. Jakie powinny być seryjne wartości? Co zrobiłem: -zaślepiony egr blaszką na kolektor wydechowy, -głowica po kapitalnym remoncie z tulejami mosiężnymi na pompki, - sprawdzałem szczelność zaślepiając rure za kolektorem ssącym i na drugim końcu przed wężem do turbo S, napompowałem kompresorem powietrze i nie słychać żeby gdzieś syczało. Gdyby trzeba było to dorzucę więcej logów z góry dzięki za pomoc http://vaglogi.pl/log-001_003_010_YyMbnW.html http://vaglogi.pl/log-013_008_011_dBhTt7.html http://vaglogi.pl/log-013_018_023_7meMN.html
-
klimatyzacja chłodzi w czasie jazdy tylko do 2000 obr/min
Witam problem rozwiązany? Bo mam takie same objawy
-
Malejące ciśnienie sprężarki a obroty silnika
Witam udało się rozwiązać problem?
-
nowy układ klimatyzacji nie działa a4b6
http://vaglogi.pl/log-001_002_012_fE0sW0.html http://vaglogi.pl/log-001_002_012_952SG.html Zrobiłem logi, jak wrzucam na luz klima się włącza, podniosę obroty to przestaje robić ciśnienie i rozłącza wentylator chłodnicy. czujnika jeszcze nie wymieniałem nie mogę znaleźć takiego 3R0959126 z krótkim kołnierzem, żeby był ori w poniedziałek mają dać znać ze sklepu Z tego co się orientuję auto mam po przekładce z anglika, konsola pod deską jest EU, nie wiem co sprawdzić w kablach może ktoś czegoś nie przełożył?
-
Klima zanika przy większych obrotach
I jak znalazł ktoś rozwiązanie tego problemu. U mnie też klima działa tylko na wolnych obrotach po dodaniu gazu spada ciśnienie w układzie i wyłącza się wentylator.
-
nowy układ klimatyzacji nie działa a4b6
Dziękuję za informację jak wymienię dam znać
-
nowy układ klimatyzacji nie działa a4b6
Walki ciąg dalszy prędkość auta nie ma znaczenia, wystarczy że podczas jazdy wrzucę na luz i obroty spadną na ten bieg jałowy około 900obr/min klima chłodzi cały czas do czasu podniesienia obrotów wtedy wyłącza. Teraz mam pytanie chcę wymienić czujnik ciśnienia klimatyzacji mój ma numer 8E0 959 126 którego nie widzę na aledrogo. Zamiast tego wyskakuje 4H0 959 126 też z krótkim kołnierzem czy on będzie pasował?
-
nowy układ klimatyzacji nie działa a4b6
Wentylator startuje ciśnienie dochodzi do 16 bar jak podniosę obroty w okolice 2000obr/min rozłącza klimę i wyłącza się w tym samym czasie wentylator. ECU rozłącza klimę ? Ponownie załącza jak obroty spadną na bieg jałowy i tak w kółko
-
nowy układ klimatyzacji nie działa a4b6
Wklejam loga jak jak się zachowuję sprężarka. Niby podaję prąd na zawór, a ciśnienie pomimo tego spada. Czy zawór ciśnienia g65 podaję prawidłową wartość? http://vaglogi.pl/log-001_002_011_87F2oH.html
-
nowy układ klimatyzacji nie działa a4b6
Jest sygnał we wtyczce A klimatronika 2pin określający ilość obrotów.
-
nowy układ klimatyzacji nie działa a4b6
To nie mam pomysłu gdzie szukać
-
nowy układ klimatyzacji nie działa a4b6
Klimatyzację rozłącza powyżej 100km/h Przykładowo jadę przestaję działać, stanę w korku lub zwolnię znowu chłodzi. Wyczytałem w internecie, że może to mieć z sygnałem GALA z licznika który idzie do panelu klimatronika. Tylko jak narazie nie mam schematu pinów pod którymi ma być sygnał. ?
-
nowy układ klimatyzacji nie działa a4b6
9bar przy 27,5 stopnia C Tak ciśnienie skacze właśnie
-
nowy układ klimatyzacji nie działa a4b6
- nowy układ klimatyzacji nie działa a4b6
Dzisiaj sprawdzę jak wrócę z pracy. Z tego co kojarzę jak były te upały po 35topni to było od 7do 9bar. Ale sprawdzę i dam znać wieczorem- nowy układ klimatyzacji nie działa a4b6
Muszę kliknąć econem żeby klima się uruchomiła. Na świecącym econ oczywiście nie działa. Może zmienić potencjometr w silniczku od sterowania. Który kolor za o odpowiada? Czy to nie ma znaczenia?- nowy układ klimatyzacji nie działa a4b6
Klima po dodaniu gazu rozłącza się jak wcześniej. Na grupie 026 i 027 nic nie ma wszędzie skasowany piszę. W czasie jazdy jak obniże obroty do biegu jałowego i kliknę econ to załącza na klimę dopóki nie podniosę obrotów w okolice 2tys. To moje drugie audi i ostatnie wykańcza te auto- nowy układ klimatyzacji nie działa a4b6
Naprowadziłeś mnie MaTeo85 tam wyświetla Shut-Off Criteria wartość 12 przy przegazowaniu Zmieniłem właśnie w adaptacjach gr 03 wartość. Narazie jest ok zobaczymy jak pojeżdżę, ale myślę że w końcu będzie śmigać. Dziękuję Ci bardzo za wskazówki.- nowy układ klimatyzacji nie działa a4b6
Basic settings: Grupy 002, 026, 027: http://vaglogi.pl/log-002_026_027_gGRR7mw.html Grupy 001, 002: http://vaglogi.pl/log-001_002_a0lBp.html- nowy układ klimatyzacji nie działa a4b6
Klima chłodzi tylko na wolnych obrotach do około 2000, później rozłącza sprężarkę. Ciśnienie dochodzi do 16bar. Żeby ponownie załączyć sprężarkę muszę kliknąć econ i znowu się załącza. Dzisiaj wymieniłem czujnik g65 ale żadnej różnicy w działaniu Rurki klimy zimne. Chłodnica klimy robi się gorąca. Wiatrak chodzi. Spotkał się ktoś z takim przypadkiem? - nowy układ klimatyzacji nie działa a4b6