Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] AVANT 1,9 TDI-PARE ZMIANEK

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

audi A4 1,9 tdi 131

witam to i ja pokaże moje autko :)

Informacje:

Rok produkcji: 2002,

Moc: 131 KM (96 kW),

1.9 TDI

czarny metalic

wyposażenie pewnie jak wiekszość tych samochodów !!!

+szyberdach

plany

- koła jakaś 17

- delikatnie ciemne wszystkie szybki

-zderzak od s-line

-listwy drzwi od s-line

-gałka s-line

- czekam na wasze propozycje

zdjcie098xm8.jpg

zdjcie099ks8.jpg

w448.png

Opublikowano

fotki :mysli:

Opublikowano
  • Autor

jutro postaram sie dołączyć jakieś fotki pozdrawiam :

Opublikowano

Nie widzę fotek ale powiem Ci tak dokładki w kolor :naughty:

Opublikowano

marcin18T jeśli bedziesz miał fotki to napisz do któregoś "zielonego" to otworzy Ci temat :gwizdanie:

  • 10 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Dodatkowo nowa fotka mojej furki

TsJobaA.jpg

Opublikowano

śliczniusi :good: :good: :good:

:hi:[br]Dopisany: 11 Październik 2009, 03:17_________________________________________________a jak po roku użytkowania ??

Opublikowano
  • Autor

Po roku czasu wszystko w porządku,wymieniłem sprzęgło na nowe ,nowy dwumas i chodzi teraz beż zarzutu ,dostał felge 17 i ciemne szybki ,może jeszcze cos sprubuje poprawić??[br]Dopisany: 11 Październik 2009, 10:45_________________________________________________

TsNOQh0.jpg

TsNPyaA.jpg

Opublikowano

Bardzo ciekawy wzór felg :decayed: Pomaluj dokładki w kolor auta.

Opublikowano

Bardzo ciekawy wzór felg :decayed: Pomaluj dokładki w kolor auta.

R8 chyba ? :) Piekne autko, dokladki w kolor by sie przydaly :good:

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

C3iT9.jpg

zCBsS.jpg

zm_HA.jpg

Opublikowano

jest pięknie, ale czy znaczek "S-line" nie powinien być trochę wyżej? 1 czy tam 2 kratki?

Opublikowano
  • Autor

ZE WZGLEDU NA KASE UDAŁO MI SIE DOSTAC V-TECH BOX ZA FAJNE PIENIĄŻKI DLATEGO Z NARAZIE NIE KUSZĘ SIE NA PROGRAM,RÓŻNICA ZNACZNA ,WIEM ŻE NIE POLECACIE ALE KTOS MUSI NA TYM JEŻDZIC :) [br]Dopisany: 27 Marzec 2010, 17:14_________________________________________________MYŚLĘ ŻE NIE O ZNACZEK TUTAJ CHODZI :cool1:

Opublikowano

tylko zauważyłem pewien błąd i tyle ;) ale jak wyżej napisałem jest pięknie. zderzak tył też jest S-line?

Opublikowano
  • Autor

PRZEGLĄDAŁEM FORUM I MYSLE ŻE TAK MA BYĆ :mysli: ALE MOŻE SIĘ MYLE . POZDRAWIAM

Opublikowano

może masz rację - jeśli tak to sorry :) a jak z tym tylnym zderzakiem?

Opublikowano
  • Autor

NARAZIE MAM ORI POMALOWANY NA CZARNO SZUKAM OD S-LINE NA DWA WYDECHY I WTEDY WYDECH IDZIE DO ZMIANY .

Opublikowano

widze ze wzor felgi taki jak moj :good: tylko ja mam 18cali, ogolnie ladna :good:

Opublikowano
  • Autor

Ja wybrałem 17 ze względu na nasze drogi wiem że 18 to jest to :)

Opublikowano

a z zawieszeniem cos robiles?? bo nawet nie ma duzej dziury??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.