Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Nowa pompa z allegro


fend18

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, co mysliscie o tego typu wynalazkach z allegro? http://moto.allegro.pl/item858636266_audi_a4_a6_passat_b5_superb_pompa_wspomagania.html warto? czy lepiej szukac uzywanego oryginalu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przeszlo dwa lata temu kupywalem pompe wspomagania na allegro za 260zl. KYB

Pompa miala 2 lata gwarancji,no juz minoł ten okres i odpukac hula! :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podłącze się do pytania, też muszę zmienić pompę, czy aby na pewno ona będzie pasować do mojego auta ??z tego co widze po opisie to czy te pompy były caly czas montowane te same niezależnie od rocznika i rodzaju silnika ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuchajcie nie wiem jak wy ale ja jakoś nie mam przekonania do allegro jesli hcodzi o mechaniczne rzeczy bo nie wiadomo co do nas przyjdzie:) wolałbym podjechac do jakiegoś sklepu i zapytąc w sklepie bo jesli ma być różnicy 20 góra 50zł to wolałbym ze sklepu rpzynajmniej jak by było cos nie tak z nia to ide i oddaje a nie musze sie bawic z wysyłka:).

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak ja za pompe dałem 250+15 wysyłka i hula do tej pory czyli półtorej roku :tongue4: a w sklepie najtaniej powiedzieli 480 a najdrożej 540 byłem w trzech. I jeszcze na miejscu nie mieli tak czy siak czekać trzeba było :confused4: i mile sie zaskoczyłem bo przyszła instrukcja montażu krok po kroku co zrobić i kiedy wymienić płyn także nawet na necie szukać nie musiałem, ja tam jestem zadowolony :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja kupiłem używkę z gwarancją z audi 2008 za 200zł

Pamiętaj kup oryginalny olej to jest ważne oryginał jest o 10 zł droższy w serwisie niż fegi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...