Treść opublikowana przez morwa76
-
[ALL B6] Pomóżcie mi sie Zdecydować- które lampy na tył?
tylko nie 3 pozdro
-
[B6 AWX] Plamy na tapicerce
kolego w moim jest tak samo,przyjdzie wiosna to się wyczyści
-
[B6 AVF] Drgania silnika przy gaszeniu
delikatne szarpnięcie przy gaszeniu mile widziane dla diesla
-
[ALL B8] Dylemat felgi 18` 2 wzory
jak już to drugie
-
[ALL B5] Lampy diodowe a komputer
witam a w mojej b 6 to do diody /opornik/ i komputer zadowolony pozdro
-
[B5 1Z] Wymiana silnika 1.9 TDI na 2.0 TDI lub 2.7 TDI
witam zdecydowanie odradzam - koszt takiej operacii jest nieopłacalny a koszt silnika to tylko połowa kasy jaką trzeba zainwestować pozdroawiam
-
[B5 AFN] Jakie opony na 15" felgi stalowe
witam tanio to www.opony.com Dębica Frigo Directional Fulda KRISTALL MONTERO pozdrawiam
-
[B5 AWT] CB dostrojone, a w czasie jazdy szumi
witam kup filtr przeciwzakłuceniowy albo bezpośrednio od aku pozdro
-
Jakie postojówki do xenonów Audi?
witam odpowiem na pytanie - ja wkladam diody ,jak bedzie problem z kompem to wlutuje rezystor pozdrawiam
-
[B7 BLB] Propozycja zbiorowego zapytania, a poźniej pozwu przeciw Audi
witam panowie nie mam tego modelu ale popiaram w 100 % jeśli trzeba walczyć o swoje - to trzeba pozdrawiam
-
[B5 ARG] Bierze 500ml Oleju na 4000 kilometrów. Czy to normalne ?
witam pytasz czy to że w twoim silniku ubyło oleju to normalne ? ja wole jak ubywa , niż jak by się zrobiło dwa stany podaj jaki masz silnik, czy gaz czy turbo,czy się poci i cieknie z pod misy i ile kilometrow wpłyneło na taki stan - a oleju ubywa,i ma na to wpływ wiele czynników ktore to opisali koledzy na forum pozdrawiam
-
[ALL B6] Nawiew przedniej szyby
witam u mnie jest tak samo - a czemu to ma służyć to nie wiem działa to oki jak sie zepsuje to się będę martwił pozdrawiam
-
[ALL B6] Lampy przednie
witam nie fajne dla tego modelu pozdrawiam
-
[ALL] Gdzie montujecie antenę CB ?
im wyżej tym lepiej,oczywiście trzeba jeszcze ustawić parametry VsWr- ze wskazaniem na dach co z tego że będzie antena wysokiej klasy z dobrymi parametrami jak ją zamontuje do zderzaka pozdrawiam
-
[B5 APT] Dziwny hałas z tyłu podczas zwalniania
to podjedź kolego na warsztacik i sprawdź tylne opony pozdrawiam
-
[ALL] Podłączenie CB - Lepiej aku czu pod stacyjkę ???
witam,ja bym polecił tak jak kolega /grippen/ pod kable od zapalniczki a pozostawianie nie wyłączonego radia CB na kilka godz nie powinno zaszkodzić aku- pracuje ono tylko na odb, więcej vol trzeba na nadawaniu pozdrawiam
-
Jaki zestaw CB ?
siema CB RADIO ALAN 199 A + dobra antena to podstawa i w kasie się zmieścisz /pozdrawiam
-
[ALL] Płukanie silnika
ja kolego bym tego nie robił w swoim autku przy takim przebiegu pozdrawiam
-
[B6 AWX] Dziwne odgłosy jak spada z obrotów
a ja to samo mam w swojej,szukałem z bratem ale nie do znalezienia,tak jak by coś dostawało drgań- jak mi się coś urwie to dam znać a na kts-ie wsio oki a auto jak w opisie pozdrawiam
-
[B5 AFN] Do czego to jest ?
do niczego to jest kolego w Twoim aucie- totalnie do niczego pozdrawiam
-
[B5 AFN] Co myślicie o tym oleju ?
zostań na tym co jeździłeś a, co to jest 224- tys na diesla pozdrawiam
-
[ALL] Niska temperatura silnika...jakie skutki jeśli się z tym jeździ??
gorsze jest przechłdzenie silnika niż dowrotność tego zjawiska skutki- szybsze zużycie silnika,większe wydatki na paliwo zimno w aucie pozdrzwiam
-
[B5 ABC] Mokry dywanik za kierowcą
? Jak to wysyszyć dokładnie żeby nie zbutfiało. Mam mały garaż ale tam jest cholernia ciasno i prądu nie ma żeby suszarką wysuszyć. Z góry wielkie dziękuje za wszelką pomoc (mam nadzieje że także i skuteczną) Pozdrawiam kolego skąd wziela Ci się woda , lub skąd mogła się dostać jest na forum a jak najlepiej ją wysyszyć - ja zawsze wykładam gazetami tylko nie takimi śliskimi pozdrawiam
-
[ALL B8] Przednie światła LED i tylne światła!
jeśli zrobi to serwis to oki jeśli pan Stasiu - to co z gwarancją w razie kosztownej/ewentualnej /naprawy
-
[ALL B6] Rozkodowanie radia
kolego jak masz książke serwisową to z nią powinna być instrukcja do radia i tam jest taka naklejka i kod do Twojego radia jak masz te 4-ery cyferki -- na naforum jest co dalej krok po kroku