Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jakie postojówki do xenonów Audi?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam posiadam w swoim samochodzie ori xenony i zwykle postojowki ktore przy xenonach wygladaja lekko zolto, czy ktos wie na jakie najlepiej je zmienic zeby chociaz na bialo swiecily , auto z a4 z 2003 r avant , z gory dziekuje

Opublikowano

Czesc kurcze kolego mam ten sam problem ( paskudnie to wygląda ) SUper temat bede go obserwował

Opublikowano

proponuje jakis bialy LED :wink:

Opublikowano

Białe diody walcowe z wtykami pod W5W. Będzie idealnie, sam tak mam.

Opublikowano

Sprinter, gdzie to kupię w każdym motoryzacyjnym :question: jakie koszta :question:

Opublikowano

Sklep albo Allegro :wink:

Opublikowano

A co na to komputer?Podobno wyswietla ze jest przepalona zarowka bo LED pobiera za malo pradu?

Opublikowano
Białe diody walcowe z wtykami pod W5W. Będzie idealnie, sam tak mam.

a jakie masz reflektory w B5, soczewki moze?

Opublikowano

Do B6 postojowe LED'y chyba nie podejdą. Komputer będzie jeczał że coś z żarówkami. Było to już na forum.

Zresztą postojowe W B6 to H6W a więc są to zarówki halogenowe w nietypowej oprawce i mają nie 5 a 6 wat.

Sam kombinuję co tu wymienić na LED'y i na razie to wprost da się wymienić żarówki oświetlenia tylnej tablicy rejestracyjnej bo ich komputer nie sprawdza.

Opublikowano
  • Autor

tak tam sa soczewki !! i w nich xenony ale zauwazylem ze same mi sie jakos nie poziomuja moge je regulowac pokretelkiem ze srdka , czy tak ma byc??

Opublikowano
tak tam sa soczewki !! i w nich xenony ale zauwazylem ze same mi sie jakos nie poziomuja moge je regulowac pokretelkiem ze srdka , czy tak ma byc??

w takim razie nie masz ori xenonow. nie ma szans zeby nie bylo autopoziomowania w samochodzie z fabrycznymi xenonami (tym bardziej z tego rocznika) a spryskiwacze masz?

Sklep albo Allegro

albo ognisko... :rotfl:

Opublikowano
  • Autor

no wlasnie sm nie wiem co o tym myslec bo same sie nie poziomuja ale w zderzaku mam zaslepki do spryskiwaczy , generalnie takiego kupilem i sam nie wiem , myslisz ze ktos cos przerabial??

Opublikowano

tak to jest praktycznie pewne. ze ktos przerabial. a masz tylko zaslepki czy spryskiwacze tez?

Opublikowano
  • Autor

tylko zaslepki chyba , bo generalnie nie dzialaja , tylk co przerabial zderzak czy xenony ?? wogole to swieca za***iście , czy to w sumie jakas roznica dla mnei ?? jaka pozatym bylaby roznica z ori??

Opublikowano
albo ognisko... :rotfl:

Moze i byc nawet grill jezeli Ci to odpowiada :rotfl:

Opublikowano
Do B6 postojowe LED'y chyba nie podejdą. Komputer będzie jeczał że coś z żarówkami. Było to już na forum.

Zresztą postojowe W B6 to H6W a więc są to zarówki halogenowe w nietypowej oprawce i mają nie 5 a 6 wat.

Sam kombinuję co tu wymienić na LED'y i na razie to wprost da się wymienić żarówki oświetlenia tylnej tablicy rejestracyjnej bo ich komputer nie sprawdza.

A masz jakies fotki jak wyglada podswietlenie tablicy rejestracyjnej LEDami?Warto wymieniac?

Opublikowano

a propo LEDow w B6 - w serwisie gadalem kiedys z gosciem na temat postojowek i wg niego nowych modelach trzeba wlutowac przed postojowkami jakies oporniki, wtedy komp nie bedzie wariowal.

Opublikowano
albo ognisko... :rotfl:

Moze i byc nawet grill jezeli Ci to odpowiada :rotfl:

:rotfl::rotfl::rotfl: nie, nie wiesz o co chodzi. na ogniku sprinter dostal diody ode mnie bo nie mial wcale (czekal na zamowienie) a ja mialem zapas ze saba :twisted:

Opublikowano
  • Autor

jakie oporniki ?? czy ktos to robil czy zgadujesz, ma ktos foty z podswietlenia rejestracji ledami?????

Opublikowano
:rotfl: :rotfl: :rotfl: nie, nie wiesz o co chodzi. na ogniku sprinter dostal diody ode mnie bo nie mial wcale (czekal na zamowienie) a ja mialem zapas ze saba :twisted:

No jak nie, przeciez ladnie pod pasowalo ognisko albo grill :twisted: :rotfl:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.