Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jakie postojówki do xenonów Audi?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mamy wszystkie rodzaje żarówek w ofercie (philips, led, 4led) i po założeniu xenonów testowałem u siebie, szkoda że nie zrobiłem fotek ;(

ogólnie blue vision są super ale tylko do żarówek ala xenon, przy xenonach tragedia, świecą na żółto (mają barwe 3200k a xenony 6000k)

założyłem więc postojówki białe na 4led (15-20zł kpl) i jest super, świecą prawie tak biało jak soczewka, rewelacja

dla oszczędnych jest jeszcze opcja postojówek walcowych (jeden stożkowy LED) za 4zł/szt (8zł/kpl) świecą również ładnie, zdecydowanie lepiej niż PHILIPS BV

PS. błąd na FIS jest zależny od sposobu w jaki komp wykrywa przepalone żarówki, niektóre kompy badają zamknięcie obwodu i wówczas LED nie powoduję błędu, niektóre jednak badają pobór prądu i wówczas błąd wyskoczy bo LED pobiera dużo mniej niż zwykła żarówka...

Opublikowano

FELIPE co więc polecasz do bixenonu w B6 ??

Opublikowano

zdecydowanie w5w 4led z Jacky, ale nie wiem jak z błędami na komp w B6 to będzie wyglądać

Opublikowano

Jak ktoś przetestuje to niech da znać :afro:

Opublikowano

Jak ktoś przetestuje to niech da znać :afro:

czekam dokładnie na to samo...

Opublikowano

Ahhhhhhhh Panowie mam dosyc u nas w czewie w v techu ( niby nie zła firma ale kicha na maxa ) koles mi juz 1,5 miesiąca załatwiał oporniki takie do 20 amperów chyba amperow to sie wszystkie paliły w chu....a załatwił 33 amp i tez sie grzała połączył 2 x 33 ampery i te sie grzały juz miałem taki baizel z tymi kablami - wiocha w xenonach , ucieklem od nich jak najszybciej pojechalem do ludzi ktorzy mi sprzet grający zakładali i powiedzieli ze najlepszym rozwiązaniem tego problemu z tym cholernym FISem jest połączenie jeszcze jednej żarówki do postoju przed lampą pod maską zeby jej nie bylo widac - zaden opornik nie jest w stanie oszukac FIsa i teraz sie zastanawiam czy to wogule robic , bo przeciez jak to bedzie wyglądąc ( na zewnatrz ok ale po otwarciu maski , chyba ze pomaluje je na czarno )

NIE wiem czy udało sie komus zmienic te cholernie zółte (siuśkowe ) postojówki w B6 bo ja juz nie mam sił xenony okej ale te postojówki ŻENUŁA :-) :bicz:

Opublikowano

Dzięki za info :evil: czyli zostaje kupić bluevision'y i mieć nadzieję, że będą chociaż trochę bielsze niż zwykłe "siki" :tongue:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Nie wiem skąd koledzy mają takie problemy z tymi postojówkami?!! Mnie tez wku... :rant: żółte żaróweczki wiec wymieniłem je na diody, żadne błedy i inne "komplikacje" jak narazie nie wystepuja a efekt jest taki jak na tych fotach:

http://img129.imageshack.us/my.php?image=img4762kg4.jpg

http://img129.imageshack.us/my.php?image=img4769bi8.jpg

http://img129.imageshack.us/my.php?image=img4770yc4.jpg

Opublikowano

SEB-A4 Ale to sa niebieskie czy biale? Bo niebieskawa poswiata sie robi.. U mnie w B5 sa bardziej "biale" no chyba ze takie zdjecia :rolleyes: Poza tym FIS nie wywala Ci zadnych bledow? Ciekawe.. :mysli:

Opublikowano

SEB-A4 a zrób fotę z zapalonym xenonem zobaczymy czy postojówka tworzy całość z xenonem czy odznacza się bardziej niebieskim światłem...

Opublikowano

Trochę niebiesko to wygląda... :wink4: a jak z FIS-em? :a4fan:

Opublikowano

Tak jak juz wczesniej mówiłem zero błedów na FIS-e, nic nie wywala. Dlaczego?... tego chyba nie wiedzą najstarsi górole, nie robiłem żadnych przeróbek itp ;)

Jeżeli chodzi o foty to rzeczywiscie wyszły troche bardziej niebieskie jak widać robiłem je późnym wieczorem, w rzeczywistosci jest troszke jasniej niz na fotach powyzej, oczywiscie niebieska poświata a'la ksenon uzyskana czyli efekt jest w pełni pożądany :th:

W porownaniu z wczesniejszymi żółtymi zaróweczkami czyli LIPTON-ową poświatą to jak dzień do nocy!!!...zresztą to chyba widać?!!!

alvaroalvaro78 - niestety nie zrobie foty z zapalonym ksenonem :( ...bo poprostu go nie mam :rant::wallbash::thumbdown:

Opublikowano

a gzie kupowałeś te ledy i napisz jakie dokładnie to są... bo mi znowu padła jedna żarówka od pozycji więc przyjdzie chyba pora w końcu wymienić na ledy...

Opublikowano

Ledy są białe, 4-diodowe a załatwił mi je moj mechanior, :confused4: kupił je gdzieś w elektronicznym :confused4:.

Opublikowano

SEB-A4 ale to są razem z taką oprawką że pasuje w wtyczkę od postojówki czy trzeba rezać ???

Opublikowano

Nie bez żadnych kombinacji, odrazu pasuje w wtyczkę od postojówki . :th:

Opublikowano

ale zwykłe soczewki mają chyba zwykłe żarówki a w xenonie jest ta z jednym przesuniętym "bolcem" i ciekaw jestem czy takie LEDy też są

Opublikowano

No właśnie .... kolega alvaroalvaro78 ma rację !!!

B6 z ksenonami ma żarówke od postojówek typu H6W - czyli halogenowe z asymertrycznymi bolcami... ja takich Ledów nie spotkałem.

Też chce zmienic na coś normalniejszego...ale widze że bedzie problem....

Opublikowano

Dziwne że producenci nie robią tych asymetrycznych LED-ów :mysli:

Przekopałem Allegro i nie znalazłem żadnej oferty

Opublikowano

Dziwne że producenci nie robią tych asymetrycznych LED-ów :mysli:

Przekopałem Allegro i nie znalazłem żadnej oferty

ale sa przejsciowki ktore mozna wykorzystac. juz kiedys bylo o tym...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.