Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jakie postojówki do xenonów Audi?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kolego SEB-A4.....ty masz inne postojówki, bo nie masz ksenonów - masz postoje typu W5W a przy ksenonach jest H6W !!!

Takie LEDowe zamiennki zarówek W5W są w sprzedaży ale nie ma zamienników LED dla H6W...

Byc może że FIS nie kontroluje żarówek w Twoim aucie... wyjmij jedną i i zobaczysz czy cos pokaże.

U mnie jak sie przepaliła od razu był komunikat.... więc u mnie kontroluje i musze jakoś dopasować LED żeby Fis nie alarmował...

Takie rozwiązanie nie ma zastosowania w autach z ksenonami....niestety...

Opublikowano

Panowie, a umnie bedzie tak samo ?? Mam ksenonki , teraz 8000K i postojowki i dlugie to az boje sie wlaczac normalnie mocz po 10 piwach eheheh.

Co do mnie zalozyc ?? Moge troche potestowac :P Tylko zeby tej zolci nie bylo bo normalnie wstyd hehehe

Opublikowano

Mad_MAX

bo normalnie wstyd hehehe

Mad_MAX wstyd to kraść i dać się złapać... :polew: no na pewno nie polecam BLUE VISION bo to kupa na MAXA !!!!

Opublikowano
az boje sie wlaczac normalnie mocz po 10 piwach eheheh

U mnie mocz po 10 piwach jest biały niczym dioda led :decayed:

zamowilem wlasnie na allegro takie diody:

http://moto.allegro.pl/item239160873__postojowki_led_w5w_super_flux_od_xtreme_led_s_.html

zobaczymy jaki bedzie efekt i czy FIS bedzie wariował

Opublikowano

zobaczymy jaki bedzie efekt i czy FIS bedzie wariował

Nie powinien, bo masz B5 przecież... Dużo B5 już tak jeździ i jest :th:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Rzeczywiście FIS nie wariuje. Nie potrzeba żadnych oporników w B5.

obraz%20(21).jpg

Opublikowano
az boje sie wlaczac normalnie mocz po 10 piwach eheheh

U mnie mocz po 10 piwach jest biały niczym dioda led :decayed:

zamowilem wlasnie na allegro takie diody:

http://moto.allegro.pl/item239160873__postojowki_led_w5w_super_flux_od_xtreme_led_s_.html

zobaczymy jaki bedzie efekt i czy FIS bedzie wariował

Masz ori xenony bo te W5W co zamówiłeś nie pasują do Valeo tylko H6W tam sa z cokołem i niesymtrycznymi nóżkami.

Nie moge nigdzie takich ledów namierzyć a nie chce nóżek piłować bo widziałem jak niepewnie to trzyma żarówkę w gnieździe...lata ona... :thumbdown:

Opublikowano

Panowie moze ktos powiedziec czy u mnie bedzie wariowac fis jak zakupie ktores z wymienionych ??

Opublikowano

nie spokojnie mozesz sobie je kupic ich pobor to 12v wiec wszystko ok :thumbup:xntj5.jpg

xn2qz7.jpg

tak to wyglada i mam org valeo i jakos pasuje bez jakiegos pilowania :bicz3:

Opublikowano

grzybek26

tak to wyglada i mam org valeo i jakos pasuje bez jakiegos pilowania bicz3

ale masz ori Valeo soczewkę czy xennon bo to wielka różnica ( w rodzaju pozycji...)

Opublikowano

Motor napisał:

Masz ori xenony bo te W5W co zamówiłeś nie pasują do Valeo tylko H6W tam sa z cokołem i niesymtrycznymi nóżkami.

Xenony mam dosztukowane. Do lamp DEPO założyłem przetwornice Koito i żarówki D2S Philipsa (opis w warsztacie). Diod H6W rzeczywiście nie ma na Allegro. Napisz może do typka od którego kupiłem LEDy, oni się w tym specjalizują. Może będzie wiedział czy w ogóle takowe są produkowane. http://moto.allegro.pl/my_page.php?uid=1331230

Opublikowano

grzybek26 strona nie bangla.. :no:

Opublikowano

No bardzo jestem ciekaw czy to co kolega grzybek26 opisał bedzie działać w B6.....

Cokół jest jak H6W czyli wejda w miejsce oryginalnych.

Chodzi mi tylko o to czy FIS coś wykryje...

To że są na 12Volt to nic nie znaczy....FIS mierzy prąd.....musi być jak w ori - inaczej pokaże błąd....

Opublikowano

ja już jestem po zabiegu..wszystko działa cacy..kolega malik robił zdjęcia ale coś nie wyszły..jak się zobaczymy na spocie to zrobimy replay :)

Opublikowano

jedynie co jest problemem to cena bo za wszystko to bedzie jakie 14£ czyli jakies 75 zl ale mozna placic pay palem co jest wygodne i szybkie wiec nic tylko trzeba sprobowac jest 1 rok gwar. no i niby robia w audi tt.jak by co to mozna zawsze odeslac :thumbup: :>

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

A co sądzicie o zarowkach H10W lub H20W zamiast H6W? Czy instalacje sie nie przepali? Moze na tych H20W mozna bedzie jezdzic jak na swiatlach dziennych a i bardziej bialo niz zolto bede wygladaly! :audi:

Opublikowano

Nie moge nigdzie takich ledów namierzyć a nie chce nóżek piłować bo widziałem jak niepewnie to trzyma żarówkę w gnieździe...lata ona... :thumbdown:

i z tego co wiem to nie namierzysz .. podobno takich nie produkuja ... :confused4:

mialem ten sam problem .. kupilem normalne diodowe ,spilowalem jedna nozke/bolczyk i juz ...

wierz mi ze trzyma sie mocno ... :evil:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

rozwiąznie problemu jest bardzo proste.należy wyjąć całkowicie postojówki i jechać do elektryka samochodowego zeby nam zlikwidował błąd na FIS-ie......zapewniam ze jeśli chodzi o widoczność to świecą tak samo dobrze same xenony jak i z tymi zółtymi postojowkami a wygląd jest :thumbup:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.