Treść opublikowana przez wiktor S4
-
[B6 AVF] Moja A4-ka
teraz ma juz 78 tyś.niebyło nic robione...
-
[S4 B7] Zmiana felunku - decyzja podjęta
[/url][/img] tu na 18"[br]Dopisany: 10 Marzec 2009, 18:04_________________________________________________[/url][/img]
-
[B7 BHF] S4 4.2l V8 344PS
Furka bardzo ładna...w zasadzie to niema co zmieniać oprocz kiery, karbonu i lusterek od RSa.ale dopiero cały urok tej bryki do bedzie na lepszych fotach...i mysle ze w silniku to tez niema co zmieniac, te ponad 300kucy powinno starczyć spokojnie
-
[ALL B7] CUBROWÓZ B7 3,0 TDI Q S-line
Super furka.jeszcze tylko dywaniki na welurek zmienic, lusterka od RSa, i ten grill przedni by pasowało zmienic na jakiś od S4 albo cos w tym rodzaju.
-
[B6 AVF] 1.9 TDI
Bo jest do oddania
-
[B6 AVF] 1.9 TDI
Wszystko sie zgadza.Ta czarna 2004rok.Na klamkach są nakładki
-
[B6 AVF] 1.9 TDI
Audi A4 1.9 TDI rocznik 2002
-
[B6 BFC] - 2.5TDI V6 - Projekt zakończony :)
ale chyba można to przerobić na km/h..
-
[B6 BFC] - 2.5TDI V6 - Projekt zakończony :)
nadal chcesz zostać przy avancie?
-
[B6 BFC] - 2.5TDI V6 - Projekt zakończony :)
to był max???przed czy po programie?
-
[B6 BFC] - 2.5TDI V6 - Projekt zakończony :)
bardzo ładny wzór i słuszny rozmiar.jest spora róźnica pomiędzy 17" a 18".bardzo mi sie podoba :th:
-
[B6 BFC] - 2.5TDI V6 - Projekt zakończony :)
kiera robi wrażenie.bardzo mi sie ta A4 podoba :th:
-
[B6 BAU] Wykres po chipie
http://video.google.pl/videoplay?docid=-6207438040503464526 1.9 130 kucy AVF jeszcze przed chipem 0-180km/h jakies 30 sekund
-
[B6 AVF] komfort na 17"
hmm chyba jutro jade po 17" :> zastanawiałem sie nad 16" ale skoro niema jakiegos widocznego ubytku w komforcie to będą 17"
-
[B6 AVF] komfort na 17"
czy jest duża róźnica w komforcie na felgach 15" w porownaniu z 17" ??????
-
[B6 AKE] Czarna smoła na kolach drabiniastych. A4 mix body kit.
szkoda troche że kiera nie pod kolor listewek.fajną fela i silnik
-
[B7 BRE] Moja A4 2.0 TDI S-LINE !
super furka.po gwarancji zakładaj chipa i smigać
-
[B8 CAGB] Mój nowy nabytek
to ile masz tam głośników i jakiej mocy???
-
[B6,3.0 V6] Audiczka - DjLeonn
ona jes obniżona czy nie?
-
[B6 AWX] Standardowa A4 --- narazie ;))
jakie postojówki masz???
-
[ALL B6] Diody LED zamiast postojówek
to już jest jakieś rozwiązanie
-
Jakie postojówki do xenonów Audi?
no ja właśnie tez włożyłem te philipsy i wyglądają słabo troche.jest leciutka róźnica do zwykłych (te blue vision bardziej w białe wpadają) ale to naprawde bardzo mała.niepolecam.moze jednak ktoś ma jakies inne propozycje.moze jakies białe Ledy???
-
[B6 AMB] Moje Audi A4 AWD
fajna fura.ładnie sie na tych felach prezentuje.szukam takich.ale liczniki to musisz zmienic a jesli chodzi o kolor to jest dobry do mycia.a na czarnym to widać kazdy dotknięcie palcem.wiem bo mam ten problem.ładnie wygląda ale 5 minut po umyciu...
-
[B8 CAGB] Mój nowy nabytek
furka piękna....jedynie fele do zmiany na lato i śmigać.to masz tam bose?z czasem pewnie będzie Ci szkoda ze nie wziełes 2.7TDI :> czym wcześniej jeździłeś??
-
AUDI A4 B7 2.0 TDI Multitronic
ładne audi a szczególnie srodek.jasne wnętrze, welurowe dywaniki.... :th: jeszcze tylko chip i fele