Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AKE] Czarna smoła na kolach drabiniastych. A4 mix body kit.


basen

Rekomendowane odpowiedzi

Kurcze ale pojechałeś po bandzie na maksa... :>

Napisz jak z zawieszeniem i jakie dystanse bo ostro wystaje, oj ostro..

Wiem ,że bez komentarzy ale ta kiera ni cholery do reszty....

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra wiec co mi sie podoba to:

- kolor

- felgi

- przod s4

- tylny zderzak ( zapomnialem firmy dokaladki )

- fotele

- koncowki tlumikow

- spojlerek

- lusterka

- silnik

a co mi sie nie podoba to:

-wyglada jak allroad / brak mu gleby i to mnie strasznie razi

-lexus looki ( jest tyle ladnych lamp do b6 sedan :P ale blagam ... nie lexusy )

-kierownica

-brak rns-e w b6 :P ( to taki minus na sile ale uwielbiam rns-e w b6 :P )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piekna i z gustem :th: dobra nazwa dla autka: smola.. :) drewniane wstawki tylko mi nie robia.. :hi:

(fajny rower w tle :naughty: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- przód, s4

- dokladka tył , nie pasuje do przodu, mozna było szadzic cos zeby tworzylo ladna calosc

- kiera razi :blink:

- pomalowany plastik od silnika

+ Wydech

+ swiatla tylne

+ motor :evil:

+ felunek

+ wnetrze ( poza kiera )

budzi mieszane uczycia , ale ładna , ma cos w sobie :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm, wszystko pięknie przód :th: tył jakos mi się nie podoba :no: listwy na drzwiach to sa chyba od s-lina tak przynajmniej mi sie wydaje bo moje od esy troszke bardziej wystają.

Wszytsko OKi ale pomalowana oslona silnika :sick3: moze gdyby była ładniej pomalowana robiła by inne wrazenie :gwizdanie:

to tylko moje zdanie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu malowales ta oslone silnika? Bo wyglada to co najmniej dziwnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka Basen - furka widze od pierwszej Wisły się troszke zmieniła - a tak na marginesie czemu już odpuściłeś nasze największe zloty :bicz: a furacz śliczny - niema to jak na żywo :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paskudnie pomalowana oslona silnika ... gdyby to bylo jeszcze jako starannie zrobione to ok ale tu widać garażową robote. Kiera nie pasuje do reszty, znaczek s4 też no i brak gleby. Pomijając te drobnostki piekna B6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co powiedzieć...poczekam jeszcze trochę, popatrzę na fotki i się wypowiem.

Na te chwile: Przód git, znaczek S4 też :th:

Fele git :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wiec lamy tyl kupowalem jak jeszcze nikt nie wiedziel co to jest LED, takze juz ich nie bede zmienial bo mi sie podobaja. Kiera jest drewniana i jest o jeden ton jasniejsza od reszty wykonczenia (na foto wyszlo tak jasno). Nakladke silnika byla pomalowana na szybko no i tak zostalo (byla klejona i musialem szybko cos z nią zrobic), ale wezmę sie za nia. Listwy drzwiowe nie sa ani od s-line ani od s4 (w ASO nie umieli ich sklasyfikowac, byl tylko komentarz ze sa one od jakies wzmocnionej wersji). Moglem zalozyc od eski ale wtedy ciulowo by wygladalo z tymi progami od wersji DTM B7. Gleby nie bedzie ze wzgledu na rodzine i ich nerki heheh ;) W Wisle z AGE nie bylismy do na dniach spodziewamy sie malej lobuzicy :))))) :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Listwy drzwiowe nie sa ani od s-line ani od s4 (w ASO nie umieli ich sklasyfikowac, byl tylko komentarz ze sa one od jakies wzmocnionej wersji).

jak dla mnie sa to listwy z S-lina , z S4 sa szersze a innych w Ori nie było[br]Dopisany: 02 Kwiecień 2008, 14:05 _________________________________________________ps. gelba -20 mm i nerki dalej beda w całosci !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam to co napisal Cuber :th: -20 i wszyscy będziemy happy :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna listwe zamawialem w ASO bo mi brakowala i zarowno w Rzepeckim jak i u Krotoskiego stwierdzili ze to nie jest listwa od s-line anie od S4 (nawet kolo zamowil listwe i przyszla od s4). Moze sa i od s-line bardzo ladnie sie pozezntuja z tymi progmi. PS. od s4 tez moglem zalozyc bo mam takie :):evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie fajne autko:)

Tylko srodku mnie razi ta kiera (nie cierpie "drewna" we wnetrzu, ale to moje zdanie :tongue4: )

Na + :

Felgi

Wydech

Cały przód

Na -:

Tył (jakos mi sie nie widzi)

Ale przynajmniej furka wyroznia sie sposrod innych B6 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem tak: Autko fajne (tył Ms Design tak jak moja :evil: :th:) tylko te lampy :kwasny: (jakos mi się nie podobają) a kier- fajna :th: inna niz wszystkie :th:

FAJNA FURKA :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...