Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakie postojówki do xenonów Audi?


maudia4

Rekomendowane odpowiedzi

to są postojówki w ori xenonach

To Valeo zespolone pod xenon się różniły postojówkami. Ja mam przystosowane pod xenon i u mnie są W5W :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak masz ori soczewka d2s xenon w valeo po lifcie to postojówki są na H6W

wychodziły dwa rodzaje lamp valeo po lifcie h7 h7 i d2s i h7 w tych d2s h7 jest inne gniazdo pod postojówki[br]Dopisany: 02 Styczeń 2009, 19:53_________________________________________________uc iebie jest napisane na obudowie d2s xenon ale nie jest to ori xenon bo masz soczewke h7 h7

jesli masz na soczewce d2s to jest xenon ori.producent nie musi w ten sposób wytwarzać dwóch lamp dlatego uniwersalnie jest d2s xenon i h7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn. Ty do mijania możesz odrazu włożyć D2S ? Bo ja mam H7 i żeby włożyć D2S to potrzebuję przejściówki. Mimo że mi pisze na lampie D2S xenon a na kloszu DC. O to chodzi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn. Ty do mijania możesz odrazu włożyć D2S ? Bo ja mam H7 i żeby włożyć D2S to potrzebuję przejściówki. Mimo że mi pisze na lampie D2S xenon a na kloszu DC. O to chodzi ?

jesli na soczewsce masz napisane d2s to jest ori xenon

mozesz zastosować pierscien i wsadzić żarnik

soczewka h7 i soczewka d2s roznia sie ogniskową inaczej świecą na korzyść d2s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie o to chodzi że pisze mi D2S czyli mówisz że to ori xenon :mysli: To czemu nie mam H6W tylko W5W ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie o to chodzi że pisze mi D2S czyli mówisz że to ori xenon :mysli: To czemu nie mam H6W tylko W5W ?

dibo to ja tobie sprzedałem lampy po lifcie :wink4:

jesli masz na soczewsce napisane od wewnątrz d2s to sie ciesz

a jak masz w5w to sie jeszcze bardziej ciesz nie masz problemu z doborem fajnych postojówek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie o to chodzi że pisze mi D2S czyli mówisz że to ori xenon :mysli: To czemu nie mam H6W tylko W5W ?

dibo to ja tobie sprzedałem lampy po lifcie :wink4:

jesli masz na soczewsce napisane od wewnątrz d2s to sie ciesz

a jak masz w5w to sie jeszcze bardziej ciesz nie masz problemu z doborem fajnych postojówek

Hehe... wiem :tongue4: Dlatego się pytałem bo mi kiedyś napisałeś że kupujesz takie lampy jak mi sprzedałeś i zdziwiły mnie te postojówki. W każdym razie EOT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w profilu mam fotke a tu masz linka-foty robione telefonem,wiec najlepsze nie sa,ale efekt widac,bo nie ma zoltej postojowki :wink4:

http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_jaka_barwe_swiatla_maja_oryginalne_xenony-t58588.0.html;msg630882#msg630882

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm... wyglada niezle, wlasnie chcialem zobaczyc fotki w Twoim profilu ale cos nie moge go znalezc :mysli:

profil mam na mysli zdjecie obok posta,a fotki jak to wyglada masz w linku,ktory podalem :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, że Twój FIS nie wyrzuca błędu :mysli:

Potrzebuje tego typu diód, które pokazałeś ale ba15s, czyli do DRL'ów.

Daj znać jak coś znajdziesz bo ten sprzedawca, który ma pokazane przez Ciebie diody W5W nie ma tych, których szukam, czyli ba15s. Chce zamówić komplecik :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedynym problemem,jaki mam to od momentu jak wmontowalem ksenony i po zapaleniu swiatel wyskakuje mi info,ze zarowka jest spalona od ksenonow,ale wszystko jest ok,podejrzenie pada na przetwornice,czasem wyskoczy blad postojowek,ale zaraz znika i jest to bardzo,bardzo sporadyczne i tylko ,jak zapale ksenony-kiedys gadalismy na ten temat i chyba przetwornica potrzebuje na start wiecej pradu i to jest powod bledu,ale jak sie rozgrzeje zarnik-wraca do normy,ale jak jezdze w dzien,na postojowkach caly dzien,nie wlaczajac ksenonow-nie ma bledow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a przekodowałeś że masz xenon zamiast zwykłych ogórków ? :naughty:

Trzebo to robic?NAwet przy ori ksenonach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja latałem jakiś czas z nie zakodowanymi i nic się nie działo ale kto wie... :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a przekodowałeś że masz xenon zamiast zwykłych ogórków ? :naughty:

Trzebo to robic?NAwet przy ori ksenonach?

Oczywiście że nie, auto z ori xenonem jest przystosowane, natomiast przy zamianie halogenów na xenon zachodzi potrzeba poinformowania o tym komputera.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i tu mnie alvaro roz...bal-bo nie wiedzialem,ze trzeba... :embarrassed:-powiesz cos wiecej-jak i co przekodowac?to zaraz pobiegne i zaczne... :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...