Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakie postojówki do xenonów Audi?


maudia4

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też mam białe postojówki ledowe kupione za grosze. I rzeczywiście nie świecą całkowicie na biało ale nie są też tak tandetnie niebieskie. A z zapalonymi ksenonami 4300k komponują się idealnie.

93Kui.jpgwsuwA.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym odnowić temat i zadam jeszcze raz pytanie:

czy jest w końcu jakieś rozwiązanie na LED'ach w B6 ???

Chodzi mi oczywiście o zamiennik H6W taki, co nie powoduje błędu we FISie.

Te co kolega Iro podał z Allegro pobierają 40 mA prądu i maja 0,48 Watt, więc z pewnością spowodują błąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym odnowić temat i zadam jeszcze raz pytanie:

czy jest w końcu jakieś rozwiązanie na LED'ach w B6 ???

Chodzi mi oczywiście o zamiennik H6W taki, co nie powoduje błędu we FISie.

Te co kolega Iro podał z Allegro pobierają 40 mA prądu i maja 0,48 Watt, więc z pewnością spowodują błąd.

http://www.a4-klub.pl/smf/b6_avf_montaz_led_zamiast_postojowek-t67385.0.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem te posty, ale przecież tam jest mowa o żarówkach w5w...

Nie chodzi nawet o typ żarówki tylko o sposób podłączenia, ja takiego sposobu nie uznaje - wole nie kombinować z grzejacymi się rezystorami, itp

Szukam takiego zamiennika żarówki co by można w miejsce zwykłej zamontować i nie rzeźbić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem te posty, ale przecież tam jest mowa o żarówkach w5w...

Nie chodzi nawet o typ żarówki tylko o sposób podłączenia, ja takiego sposobu nie uznaje - wole nie kombinować z grzejacymi się rezystorami, itp

Szukam takiego zamiennika żarówki co by można w miejsce zwykłej zamontować i nie rzeźbić...

nie istnieje led bez rezystora, który by np. przetrwał i np. nie wypluwał błędu na fisie !!!

życzę zdróweczka w poszukiwaniach :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można by pójść tym tropem - wywalić z ECU kontrolę działania żarówki postojowej ?!

Nie wiem czy to możliwe, ale na pewno bardzo by ułatwiło sprawę.

Montujesz żarówkę czy diodę jaką chcesz i nie ma błedu we FISie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja coś takiego znalazłem co myślicie?

http://allegro.pl/h6w-led-bax9s-2xcsmd-do-aut-z-komputerem-can-bus-i1333991501.html

Żaróweczki zakupione i już założone nawet, błędu nie wywala puki co Foty dodałem w drugim temacie o wymianie postojówek na LED

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec jakie są wkoncu postojówki w B6 H6W czy W5W?

Ja u siebie w B6 mam H6W

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/postojowki-led-w5w-ba9s-1w-mega-power-jakosc-i1499277077.html postojówki :good: ,zarówki do podświetlenia tablicy tez kupiłem u niego jeżdzą już pare lat i jest ok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego ale ja pytam o postojówki do B6 takie które nie bedą wywalać błędu w fisie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I niestety po 4 miesiącach moje Ledy tzn jeden odmówiły współpracy. Co dziwne komp czasem pokazuje błąd a czasem nie ale żarówka i tak nie świeci zakupione na tej aukcji

http://allegro.pl/show_item.php?item=1522597876&msg=Tw%C3%B3j+e-mail+zosta%C5%82+wys%C5%82any.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy przyglądam się temu tematowi bo sam mam problem.Kupiłem sobie za***iste postojówki fioletowe normalne i typu led kiedy je założę komputer pokazuje lewe i prawe postojowe nie działa.A co najlepsze one swiecą i dodatkowo jak otwieram auto to się automatycznie zaswiecają a gdy zamykam swiecą kilka minut orginały takich cudów nie robiły! :gwizdanie: Teraz mam założone białe efekt jest super kupiłem je tutaj w Danii te fioletowe zresztą też,cena jest porównywalna jak w Polsce jutro założę te fiolety zrobie fotki chętni mogą składać zamówienia Pozdrawiam :hi:

lampy.jpg

[br]Dopisany: 05 Kwiecień 2011, 21:09_________________________________________________A taki jest efekt po założeniu fioletowych postojówek typu led

ufo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...