-
Jakie postojówki do xenonów Audi?
ori bi xenon H6W
-
[ALL] Warto Kupić te Koła 17" S-line
Mnie podoba się ten wzór sam niedawno myślałem o takich, szukaj orginalnych z oponami min ok 5 mm za tą kasę powinny być jakieś markowe jak już to drugi link tylko troszkę zużyte i o oponach niewiele wiadomo
-
[ALL] Pomoc w wybraniu felg
SZUKAJ INNYCH OD 17" WZWYŻ za tą cenę nie powinno być problemu
-
[ALL] dwa motocykle MZ, coraz trudniej o takie, STAN FABRYCZNY, ja bym zobaczył...
mega maszyny gratuluję ich stanu przypomniały mi się czasu młodzieńcze i moja etz 150
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
śliczna fura gratuluję
-
[ALL] Z 16 na 17 cali ?
następna ciekawa teoria :gwizdanie: fajnie by było gdyby wypowiadali się Ci którzy przetestowali zmiany dokładnie coś za coś
-
[B6 AVB] Mały edit...Już u mnie :D
Autko z Belgii wywal ten paskudny hak, ogólnie przyjemna sztuka bezawaryjności życzę
-
[ALL B6] CZARNA WŁOSZKA QUATTRO PROJEKT S LINE W TRAKCIE
już jest czarne,dzięki tak jest aero nowe bo był po nich tylko wspomnienie 180 w aso po rabacie no niestety nie ma ori bose boczki są wymienione ale concert daje radę nic nie buczy a bose dzięki za opinie
-
[B6 AWX] Moja czarnulka - avant sline 18" zapraszam do oceny
Bardzo ładna, kilka rzeczy bardzo m isię podoba-muszę zmodzić u siebie , szerokości i przyczepności życzę.
-
[ALL] Które Ci się bardziej podobają?
Dokładnie uważam tak samo, może faktycznie do A5 lepiej się komponują te 19 ale moim zdaniem RS4 wymiata
-
[ALL] Z 16 na 17 cali ?
no to ja jestem widocznie nadmiernie przewrażliwiony poruszając się głównie po śląskich drogach odczuwam ogromną różnicę pomiędzy komfortem jazdy na 205/55/16 a 225/45/17 no i spalanie odczuwalnie wyższe ale za to ten wygląd
-
[B6 AWX] Co sądzicie o tych felgach
o tych pierwszych czyli z A3
-
[B6 AWX] Co sądzicie o tych felgach
Będą pasowały miałem takie u siebie i moim zdaniem ładnie się prezentują z tym że jeśli są ori to et56 przynajmniej ja takie miałem Teraz szukam 18" co sądzicie o tych http://allegro.pl/felgi-18-5x112-audi-vw-mercedes-okazja-i1464843860.html
-
[ALL B6] Kierownica trójramienna :)
u mnie jest taka przy 190tyś
-
[B6 AVF] Gdzie regenerować maglownicę....????
nie dopytywałem na czym polega regeneracja końcówek takie dane mam na fakturze i roczną gwarancję
KACPER1_2005
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta