Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

KACPER1_2005

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Mnie podoba się ten wzór sam niedawno myślałem o takich, szukaj orginalnych z oponami min ok 5 mm za tą kasę powinny być jakieś markowe jak już to drugi link tylko troszkę zużyte i o oponach niewiele wiadomo
  2. SZUKAJ INNYCH OD 17" WZWYŻ za tą cenę nie powinno być problemu
  3. mega maszyny gratuluję ich stanu przypomniały mi się czasu młodzieńcze i moja etz 150
  4. śliczna fura gratuluję
  5. następna ciekawa teoria :gwizdanie: fajnie by było gdyby wypowiadali się Ci którzy przetestowali zmiany dokładnie coś za coś
  6. Autko z Belgii wywal ten paskudny hak, ogólnie przyjemna sztuka bezawaryjności życzę
  7. już jest czarne,dzięki tak jest aero nowe bo był po nich tylko wspomnienie 180 w aso po rabacie no niestety nie ma ori bose boczki są wymienione ale concert daje radę nic nie buczy a bose dzięki za opinie
  8. Bardzo ładna, kilka rzeczy bardzo m isię podoba-muszę zmodzić u siebie , szerokości i przyczepności życzę.
  9. Dokładnie uważam tak samo, może faktycznie do A5 lepiej się komponują te 19 ale moim zdaniem RS4 wymiata
  10. no to ja jestem widocznie nadmiernie przewrażliwiony poruszając się głównie po śląskich drogach odczuwam ogromną różnicę pomiędzy komfortem jazdy na 205/55/16 a 225/45/17 no i spalanie odczuwalnie wyższe ale za to ten wygląd
  11. o tych pierwszych czyli z A3
  12. Będą pasowały miałem takie u siebie i moim zdaniem ładnie się prezentują z tym że jeśli są ori to et56 przynajmniej ja takie miałem Teraz szukam 18" co sądzicie o tych http://allegro.pl/felgi-18-5x112-audi-vw-mercedes-okazja-i1464843860.html
  13. u mnie jest taka przy 190tyś
  14. nie dopytywałem na czym polega regeneracja końcówek takie dane mam na fakturze i roczną gwarancję

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.