Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

josh88

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. mam ten sam problem. jakby hamulec nie odbijal, i tylko gdy kierownice trzymam prosto , jak lekkko skrece dzwiek znika, zmienione klocki, przetoczylem tarcze, zasick tzn prowadnica okej, zmieniony plyn, przewod do zacisku, zmienione gumki w tloczku . i jak bylo tak jest. zacisk out? czy co to moze byc?
  2. ja zmienialem , wysuwa sie normalnie bez problemu ,trzeba lekko podwarzyc , nic sie nie resetuje, bynajmniej u mnie nie bylo problemu:) wyjmij stara i kup nowa z takimi samymi parametrami:)
  3. a u mnie rok 2001 pierwsza rejestracja 2002(marzec) i na dzien dzisiejszy 308tysiecy i caly czas pelen syntetyk , wiekszych problemow z autem(poza tymi 'normalnymi' dla tego modelu) brak
  4. a wiec problem rozwiazany temat do zamkniecia pozdrawiam
  5. mi sie rozwalily te od swiatel mijania... jak znajde to dam Ci znac , jak Tobie by sie udalo to tez napisz najlepiej na PW dzieki za numery, moze beda pomocne [br]Dopisany: 22 Sierpień 2011, 15:25_________________________________________________zadzwonilem do kolegi ktory ma wafla w aso to zalatwi mi takie po 52zl za sztuke , troche drogo no ale lepsze takie niz polamane.
  6. Witam serdecznie, mam pytanie , poszukuje tych zaslepek (dekli ) do przednich lamp , ulamaly mi sie te elementy trzymajace je z jednej strony, moze za scislo bylo z uszczelka i w momencie gdy zapinalem metalowa spinke to z drugiej striny te uchwyty sie ulamaly, skleilem ale to nic nie dalo bo napor jest duzy i klej puscil. gdzie mozna dostac takie??? nie kupie przeciez drugich lamp z gory dziekuje za pomoc , pozdrawiam
  7. no mi sie wydaje ze to te miejsce na zdjeciu... , w sobote zdejme oslone i jeszcze popatrze. tam uszczelek na laczeniu nie ma zadnych? jak poszedl to waz tak? jak cos to gdzie mozna dostac taki waz? tylko aso?
  8. Witam Panowie, mam problem u siebie . samochod mi szarpie i przykapca na czarno podczas przyspieszania., dodam ze zawor egr po czyszczeniu, mam vaga i zadnych bledow na silniku nie ma, robilem test niby wszystko jest okej,bym wkleil logi ale nie wiem jak je zrobic jeszcze szukalem ,szperalem i wyczytalem ze moze to byc wina nieszczelnego dolotu do intercoolera, zajrzalem na przewody ( nie mam dzis bardzo czasu zeby grzebac) ale dodaje fotke, na ktorej jasno widac ze przewod jest mokry. jezeli ktos bedzie tak mily i podpowie czy dobrze wesze, czy to moze byc wina szarpania i kopcenia???? i co z tym fantem zrobic??? a jesli jestem w bledzie to prosze o podpoqwiedzi. z gory serdecznie dziekuje.
  9. jutro z rana przed kosciolem wyciagne i wstawie dzieki za wstepna pomoc, masz zimnego browarka na wiczor ode mnie tylko nie mam jak Ci podrzucic jak bedziesz mial wolna chwilke jutro albo w poniedzialek to zerknij tutaj to podpowiesz mi cos jakbym znowu sie motal [br]Dopisany: 09 Lipiec 2011, 20:05_________________________________________________zarnik mam D2S 35W h9 ten zarnik jest
  10. ja tak na szybkiego szukalem i wpisywlem 'przetwornica a4 b6' i tej nie znalazlem:) czyli juz wiem czego szukac:) nie wiem jaki jest zarnik bo jestem ciemniak straszny , dopiero sie ucze na biezaco;p gdzie mozna sprawdzic jaki zrnik? zebym sie nie wsadzil na jakis szit
  11. witam Panow, mam taki problem , padla mi przetwornica i nigdzie nie moge takiej dostac... u wszystkich znajomych patrzylem to sa inne, na allegro brak w sklepach w okolicy tez. czemu taka jest u mnie? starszy model czy podrobka??? gdzie mozna taka dostac??? z gory dzieki za pomoc
  12. a ja wam powiem ze takie telepanie to moze byc dwumas u mnie tak bylo , poczatkowo szrpalo tylko na jedynce no a pozniej juz na kazdym biegu az padl:) zmienilem sprzeglo i po klopocie mialem tak ze przy 120 na 5 dawalem gaz w podloge to albo szarpalo albo poprostu sie slizgalo sprzeglo mozesz sprawdzic pod tym katem. pozdro
  13. no no bardzo mi sie podoba autko daje 11/10 bezawaryjnosci
  14. ojjj jakby byly ori to by kazdy zakladal a tak to sa zle bo sa z allegro czy tam ujj wie skad:) po mojemu pasuja do relingu i ramek , nie bylo wczesniej wymienionych elementow w odcieniach listwy to faktycznie by nie pasowalo a tak....
  15. chcieliscie fotki srodka i sa

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.