-
[ALL B6] Odstaje tylna oslona fotela..
moglbys podeslac fotke jak to wyglada bo naprawie ?
-
[ALL B6] Odstaje tylna oslona fotela..
moglbys podeslac fotke jak to wyglada bo naprawie ?
-
[ALL B6] Odstaje tylna oslona fotela..
moglbys podeslac fotke jak to wyglada bo naprawie ?
-
[B6 AWX] Lekko skaczące obroty i stuki na mrozie
komp nie pokazuje bledow, logi ok. zreszta to sie dzieje przez 5s tylko na mrozie po dlugim nocnym staniu... dwumas moze sie tak objawiac ? kila sekund na mrozie walic?[br]Dopisany: 12 Luty 2012, 16:51_________________________________________________jak wam sie zaczynaly problemy z kolem dwumasowym ?
-
[B6 AWX] Lekko skaczące obroty i stuki na mrozie
witam jak na mrozach ok -10 odpale samochod po kilku godzinach stania (np. po nocy) to ok przez 5-10 sekund lataja obroty i cos stuka z pod maski. po kilku sekundach wszystko wraca do normy i jest git wymienialem ostatnio sprzeglo i od wtedy slysze ten stuk taki lekki. tylko na mrozie i zmarznietym samochodzie. dwumas przy wymianie sprzegla byl sprawdzany jest nie mial zadnych luzow. co to moze byc?
-
[ALL] Metaliczny pogłos podczas jazdy
no piasta jakby byla krzywa to tez caly czas by obcieralo. a to jest od czasu do czasu ...
-
[ALL] Metaliczny pogłos podczas jazdy
ale hamulce sa rowno starte ani nie sa za mocno wytarte
-
[ALL] Metaliczny pogłos podczas jazdy
witam, podczas jazdy od czasu do czasu cos mi metalicznie obciera z przodu auta. nie wystepuje to zawsze i nie ma reguly kiedy wystapi. poprostu raz jest raz nie ma. zauzywalem jednak ze jak wcisne lekko hamulec to dzwiek znika. poodpuszczeniu czasem wraca czasem nie. tarcie odbywa sie ewidentnie od kol/hamulcow bo odbywa sie cyklicznie od obrotu. mechanik mowi ze wszystko ok z hamulacmi, tarcze febi i klocki trw maja ok 15 000 km i wygladaja jak nowe. blaszka niby tez nie obciera. wkurza mnie to na parkinkgach podziemnych kiedy ludzie sie odwaracaja jakby padło jechalo jakies
-
[ALL] Prosze o opinie: Silnik 2.0 TDI np. bsy, bkd
witam, zastanawiam sie nad kupnem passata b6 albo a4 2.0 tdi. czy samochody z tymi silnikami sa tak naprawde awaryjne jak wszedzie na forach pisza? silnik z jakim oznaczeniem jest Waszym zdaniem najtrwalszy ? mam okazje kupic BSY ale nigdzie nie widze opini co to za silnik i czy tez sa w nim jaja z tymi pompwtryskami, glowica, pompa oleju itp ?
-
[ALL B6] Odstaje tylna oslona fotela..
witam, odstaje mi tylnia oslona fotela tak jak tu: http://forums.audiworld.com/picture.php?albumid=73988&pictureid=152685 jak ta czesc fachowo sie nazywa ? ma moze ktos link na allegro gdzie mozna ta czesc kupic ? probowaliscie to jakos naprawiac ?
-
[B6 AWX] Wytarte plastiki, regeneracja w trojmiescie ?
a duzo roboty zeby to rozebrac ?
-
[B6 AWX] Wytarte plastiki, regeneracja w trojmiescie ?
a ile kosztuja te plastiki drzwi w aso ? mi nie chodzi tylko o przyciski od szyby tylko cale "podramie"
-
[B6 AWX] Wytarte plastiki, regeneracja w trojmiescie ?
witam ktos wie gdzie mozna zregenerowac plastiki wnetrza w audi b6 ? - plastiki boczkow drzwi - wlacznik esp - przelacznik swiatel sa wytarte az do bialego i mnie to irytuje
-
[B6 AWX] Przy przyśpieszaniu oborty rosną, po chwili spadają i znowu rosną.
215 tysiecy sie zbliza... zibi a objawy miales dokladnie take same?
-
[B6 AWX] Przy przyśpieszaniu oborty rosną, po chwili spadają i znowu rosną.
ok 85-90 czy to moze byc objaw sprzegla?
maciek_gdansk87
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta