Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Szarpie i kopci na czarno podczas przyspieszania


josh88

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panowie, mam problem u siebie . samochod mi szarpie i przykapca na czarno podczas przyspieszania., dodam ze zawor egr po czyszczeniu, mam vaga i zadnych bledow na silniku nie ma, robilem test niby wszystko jest okej,bym wkleil logi ale nie wiem jak je zrobic jeszcze :embarrassed:

szukalem ,szperalem i wyczytalem ze moze to byc wina nieszczelnego dolotu do intercoolera, zajrzalem na przewody ( nie mam dzis bardzo czasu zeby grzebac)

ale dodaje fotke, na ktorej jasno widac ze przewod jest mokry. jezeli ktos bedzie tak mily i podpowie czy dobrze wesze, czy to moze byc wina szarpania i kopcenia???? i co z tym fantem zrobic??? a jesli jestem w bledzie to prosze o podpoqwiedzi. z gory serdecznie dziekuje.

DSC05067.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziura w dolocie, musisz dobrze poszukac.

no mi sie wydaje ze to te miejsce na zdjeciu... :mysli:, w sobote zdejme oslone i jeszcze popatrze. tam uszczelek na laczeniu nie ma zadnych? jak poszedl to waz tak? jak cos to gdzie mozna dostac taki waz? tylko aso? :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dodam tylko ze mialem doklanie tak samo i to bylo przyczyna szarpania , kopcenia i za niskiego cisnienia doladowanie ktore wycinalo turbine. jedyne co moge poradzic to zakup sobie nowy taki waz w aso bo zamienniki o ile sa to sa nietrwale a naprawic sie tego nie da (raczej)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamienniki nie są takie złe kupiłem na allegro ojcu do 1z zrobił już ok 50tkm i z wężem nic się nie dzieje dodam tylko że w aso chcieli 300zł ,a na allegro dałem 100zł różnica w cenie znaczna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...