Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

greg2505

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez greg2505

  1. To są nakładki rs4 b7 i pasują do a4 b6, b7 wersja europejska
  2. Amortyzatory nie zmieniają wysokości auta tylko sprężyny
  3. Ja tylko napisałem jak to wygląda, osobiście brałbym zamiennik brałem ten z aukcji tyle że do skody, ale miał też do a4, cena niska więc można zaryzykować allegro.pl ALLEGRO.PL
  4. Mam kilka zamków z różnych roczników i wszystkie mają mikrostyki, co do zamienników mam zamontowane w skodzie ponad rok i śmigają, cena nowego ok 70 zł , za stare ori chcieli 150zł ile pochodzą nie wiem , ale i zamienniki i używki ori to loteria
  5. Miałem pomalowane tą farbą dolne listwy drzwi s-line, farba bardzo dobrze się trzymała , a na zewnątrz wiadomo bardziej narażona była na uszkodzenia, polecam, ja poza zmatowieniem dałem podkład zwiększający przyczepność do tworzyw sztucznych
  6. Materiał speed
  7. Robiłem kiedyś lotkę znajomemu,żeby dobrze spasować wyciąłem zaokrąglenia i pospawałem na prosto,efekt na foto
  8. Robiłem to 4lata temu i nic się nie dzieje
  9. Tak sam robiłem
  10. Trzeba wyczyścić do gołej blachy,później neutralizator rdzy ,podkład epoksydowy i na to baranek ,epoksyd 2 składnikowy z utwardzaczem ,nie w sprayu
  11. Nic się nie powinno sączyć
  12. Mam tak samo i jest ok,nic nie bije przy większych prędkościach,piasta wystaje ok 1,5cm i dochodzi do końca pierścienia
  13. Sprzawdź czy sitko w zbiorniczku jest na miejscu czy lata luźno
  14. Kostka jest pod obudową kierownicy nr1
  15. Co do kluczyka spróbuj podoginać piny w kostce immobilisera pod kierownicą 2 pinowa,co do skrętu policz ile jest obrotów kierownicą w lewo ,a ile w prawo,możliwe że był wymieniony magiel i źle ustawili środek
  16. Zobacz w temacie auta kamil-vag ,teraz kosik25 ,Kamil robił listwy s4 ,16 luty 2021,ja zrobiłem narazie jedną ,brak czasu
  17. Chodzi Ci o dolne drzwi,to b6 czy b7 pasują zamiennie,ale wszystkie mają wkładkę metalową b6,b7 ,s-line i s4,które korodują ,trzeba wypróć wkładkę metalową i mocowanie listwy wkleić na klej ,wtedy masz spokój z rudą
  18. greg2505 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nie wiem jak evox ale mam soczewki bix z b8 parę lat i cały czas świecą super
  19. Zrobisz jak uważasz,różnicy w komforcie raczej nie zauważysz między 225 ,a 235
  20. W koleinach lepiej na 225
  21. Uszczelniacz w deklu pewnie nie trzyma ,wymieniałeś go czy został stary, tam musi być szpara ,inaczej tarła by o uszczelniacz
  22. Będzie ok,ja na zimę mam 225/45/17 7,5 et28 zawiecha 1be i jest ok,225 lepiej wygląda na feldze ,235 już trochę balon
  23. Obecnie rzadko kto montuje grzejniki,wszędzie leci podłogówka,ciepło idzie w górę więc masz równomiernie ogrzane pomieszczenie ,grzejnik grzeje punktowo

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.