-
Wymiana zamka drzwi kierowcy w Audi A4 B6
Tak, zamówiłem. W weekend będę go montował. Dam znać co i jak. Wygląda na solidny i z wyglądu jest identyczny jak oryginał. W razie czego jest 2 lata gwarancji Pozdrawiam
-
Wymiana zamka drzwi kierowcy w Audi A4 B6
Dzis wymątowałem zamek i mam juz jego numery 4B1837015B. Wkladka i klamka zostaje chodzi mi o sam mechanizm w srodku drzwi taki jak w liknku powyzej. Mysle ze jak zamowie po numerach to bedzie pasowal. Pozdrawiam
-
Wymiana zamka drzwi kierowcy w Audi A4 B6
Znalazłem również coś takiego http://allegro.pl/zamek-lewy-przedni-a4-b6-a6-c5-4b2837015c-7pin-i7051651009.html#thumb/2
-
Wymiana zamka drzwi kierowcy w Audi A4 B6
Witam, uszkodził mi się zamek w moim Audi (A4 B6 2.0 ALT 2001r). Chciałbym kupić i założyć sam nowy zamek. Wiem jak go zdemontować i zamontować bo juz dziś się sporo namęczyłem i wiem co i jak Mam pytanie czy jak kupię nowy zamek np na alledrogo to czy bedzie pasował, czy nie bedzie trzeba go jakos zainstalowac w komputerze auta lub zaprogramowac kluczyk? Moze to glupie pytanie, ale po prostu tego nie wiem. Może polecicie jakąś konkretną ofertę z takim zamkiem? Ja znalazłem coś takiego http://allegro.pl/zamek-lewy-przod-audi-a4-b6-a6-c5-4b1837015g-nowy-i6996863830.html#imglayer Może lepiej kupić używany oryginalny zamek? Dziękuję za każdą pomoc Pozdrawiam całą rodzinę z pod znaku czterech pierścieni
-
Montaż podłokietika
Witam wszystkich forumowiczów . Od dosłownie kilku dni jestem szczęśliwym posiadaczem Audi A4 B6 2.0 Benzyna Avant Jest to moje pierwsze audi stąd moja obecność na tym forum. Auto nie ma na wyposażeniu podłokietnika, chciałbym go zakupić przez internet i sam zamontować. Patrząc na aukcje internetowe nie mogę wyobrazić sobie jak mam zamontować podłokietnik. W załączniku zdj po zdjęciu popielniczki widziane z tylnych siedzeń. Pozdrawiam i proszę o pomoc. http://www.directupload.net/file/d/4433/nkwf64ms_jpg.htm
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich forumowiczów . Od dosłownie kilku dni jestem szczęśliwym posiadaczem Audi A4 B6 2.0 Benzyna Avant Jest to moje pierwsze audi stąd moja obecność na tym forum. Mam nadzieję że autko mi posłuży na długie lata Pozdrawiam i do usłyszenia !