-
Nasze fotografie - pstrykane różnym sprzętem
Coś temacik cichy ostatnio. Tu pochwalę się ostatnim wypadem w plener :] I taki mały edit
-
[B5 AFN] Dawka paliwa
To i ja odgrzeję kotleta Jak się ma zwiększanie dawki palia do wydalania CO2 ??? Pytam, bo mogę mieć problem z przejściem na stacji diagnostycznej. Czy jak np. zmniejszę dawkę paliwa to zmniejszy sie też CO2 ? Mam A4 B6 AVB
-
Jakie macie plany na walentynki?
pomysłowe :> Przepraszanie i godzenie jest podobno najlepsze Nie no to był żart Tak serio to ciekawie by było zebrać np. 3 pary i udać się na paintball. Zawsze coś innego, nie oklepanego. A o kolacji po takiej walce to już nie wspomne
-
[ALL] Twój ulubiony film jaki oglądałeś
"Efekt motyla" wszystkie części "oszukać przeznaczenie" "Forest Gump" "Bękarty wojny" również No i jak tak patrze na to co się dzieje na świecie to "Matrix" ale tylko 1 część. Z resztą tyle tego było że kto by pamietał tytuły ps. do tego mamy oddzielny wątek http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=32634.0
-
Jakie macie plany na walentynki?
Holera, też nie mam pomysłu. Bilard, ręgle itp itd to już przerabiałem. Może by tak paintball ? Najpierw nawsadzać kulek w plecy za wszystkie lata razem :] a potem przepraszać i mowić że niechcący :evil:
-
Monitoring (konfiguracja kartydo przechwytywania video GV-1480A)
Panowie, pytanie, czy trudno obsłużyć czy tam skonfigurować taką kartę do monitoringu: http://www.geovision.com.tw/english/Prod_GV1480A.asp ??? Będę zakładał monitoring w budynku na 16 kamer i w późniejszym czasie obsługiwał. System Windows 7. I moje drugie pytanie, czy 8GB w raidzie po 4GB wystarczy na pare dni nagrywania?
-
Wasze niunie i mrozy
U mnie przy -7 dziwnie odpala, mianowicie gdy wlączam rozruch to gasną wszystkie urządzenia elektryczne i tak przez pół sekundy nic sie nie dzieje a potem z pół obrotu silnika i odpala. W lecie FIS cały czas się świeci a tu gaśnie na moment przed startem rozrusznika. Jak by komputer specjalnie dawał całą moc aku na rozruch
-
Kamera cyfrowa z dyskiem
Używkę do 1000 i to z hdd? Zacznijmy może od tego że jeżeli tą używkę ktoś upuścił to masz ogromne prawdopodobieństwo że będziesz musiał kupić drugą kamerę. Jak koledzy podpowiadają, dobra, szybka karta sdhc, kamera na karty sd i będzie pan zadowolony
-
Kamera cyfrowa z dyskiem
Jak z dyskiem to z SSD. Ale jak na razie chyba tylko samsung takową wypuścił.
-
Długopis szpiegowski mikro kamera
- Nasze fotografie - pstrykane różnym sprzętem
Kiedy ja tak swoje auto wypucuje- Cenzura internetu SOPA i ACTA
A oto jak walczymy :evil:- Cenzura internetu SOPA i ACTA
No ale prawa autorskie będą zachowane :polew:- Cenzura internetu SOPA i ACTA
Panowie tutaj: http://www.alert24.pl/alert24/1,84880,11025613,Wszystko__co_chcecie_wiedziec_o_ACTA___odpowiedzi.html znalazłem cos ciekawego a mianowicie : "Sosek: Czy to prawda, że przez ACTA nie dostaniemy już części zamiennych do naszych aut, będzie trzeba kupować drogie oryginalne części? ACTA jest dokumentem dość ogólnym, trudno więc w tym przypadku o jednoznaczne wnioski. Zdaniem Joe McNamee z European Digital Rights nie można jednak wykluczyć takiego właśnie obrotu sprawy. Zgodnie z art. 16 ust. 2 pkt. a i b porozumienia organy celne będą mogły z własnej inicjatywy zatrzymywać towary, które uznają za podejrzane. Co więcej również prywatne podmioty będą mogły wnioskować o zatrzymanie takich towarów. Z treści art. 23 porozumienia można wnioskować, że sprzedaż każdej z części zamiennych, które nie pochodzą od oryginalnego producenta stwarza ryzyko sankcji karnych, jeżeli okazałoby się, że na tranzyt tych produktów służby celne nie wydały stosowanego zezwolenia. Jeżeli mimo takiego ryzyka przedsiębiorcy zdecydują się sprowadzać zamienniki z zagranicy, to będzie można je nabyć. Pytanie brzmi jednak, czy podejmą oni takie ryzyko?"- Cenzura internetu SOPA i ACTA
Apropo RIAA http://xboxforum.pl/aktualnosci-f9/riaa-walczy-z-piratami-za-wszelka-cene-doslownie-59927.html Pozostawie to bez komentarza. - Nasze fotografie - pstrykane różnym sprzętem
pokson
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta