Wasze niunie i mrozy

bartek723

ja już dwa razy musiałem wchodzić od strony pasażera bo mi zamek zamarzł, a zimno strasznie to mi się nie chce ściągać tapicerki drzwi... bo generalnie nie mam gdzie... nie mam garażu, ale dzisiaj troche popsikałem WóDe 40 więc moze się coś poprawi....jak troche morozy ustąpią to przesmaruje zameczek dokładnie...póki co modle sie przed otwarciem drzwi żebym znowu nie musiał jechać trzymając jedną ręką kierownice a drugą drzwi żeby się nie otworzyły :gwizdanie: ;) ... na szczęście po nagrzaniu w środku zameczek działa jak powinien... :)

U mnie za oknem 0oC, narazie nie wiem co to mrozy, najchlodniej tej zimy bylo w nocy -3oC, a OOOO stoi w garazu :tongue4:

Sniegu w Szczecinie wlasciwie nie ma, nielicznie zalega na trawnikach.

Jakby nie patrzec auto nie powinno zawodzic, jedynie aku na mrozie moze byc slabsze.

u mnie odpala jak nalezy najgorsze jest to ze bagaznika za chu... nie moge otworzyc bo tak zamarzl :kwasny: i z przodu pod tablica wisza niezle sople lodu :kox:

U mnie, po sylwestrze,jak auto stalo prawie dobe na mrozie przy lesie, odpalila za drugim razem dopiero :wallbash:

w nocy bylo okolo -15, w dzien jakies -5.

Sniegu w Szczecinie wlasciwie nie ma, nielicznie zalega na trawnikach.

oo dzis w nocy dowaliło w szczecinie jak nigdy - 5cm sniegu. wyobrazam ci musi sie dziac w innych rejonach. mroz ma w nocy byc do -15. jak na szczecin to kosmos. może przezyjemy

eee kolego a nie masz odmrażania zamka :cool1: wystarczy włożyć kluczyk przekręcić i potrzymać zdaje się

Ja nie mam problemów z odpalaniem .... stoi w ciepłym garażu :tongue4:

No dowalilo te 5 cm sniegu :naughty: juz padl rekord mrozu tej zimy -5oC :wink4:

Ja nie mam problemów z odpalaniem .... stoi w ciepłym garażu :tongue4:

Zdaje się że nie przekręcić kluczyk i potrzymać tylko ochcylić klamkę i przytrzymać o ile ma sie podgrzewanie zamków :wink4:

U mnie stoi cały czas na dworze i nie ma problemów z zamkami ani odpalaniem. Tylko ciągle co odmiote to zasypie :wallbash:

Moja niunia na szczęście stoi w garażu :)w sobotę rano jechałem do Lublina, temperatura -12oc a zimowy płyn do spryskiwaczy (kupiony w Tesco) zamarzł :kwasny:a miał być do -22oC.

moje ałdi garbu dostało :D

aV1YQwVA.jpg

Pq1Sqf6i.jpg[br]Dopisany: 05 Styczeń 2009, 17:01_________________________________________________zeby nie bylo, ja tego nie rzeźbiłem, samo sie zrobilo :decayed:

a w jakich wersjach szukac takich gadget'ów jak podgrzewanie zamkow (rocznik?? rodzaj silnika?? od czego to jest zalezne??)??

poki co nie mialem z tym jeszcze problemow ale jestem ciekaw :przebiegly:

sprawdz czy masz bezpiecznik nr 17 jeśli tak to znaczy że jest a jeśli jest wolne miejsce to znaczy że niema podgrzewania zamków :)

Czyżby tylko u mnie tak mroziło dzisiejszej nocki temp spadła do -25 a przy gruncie to chyba z -30 było śniegu jest z 15cm. Autko postało sobie bo rozwaliła mnie grypa dopiero dziś z wyra zlazłem i dopierku za 3 razem odpalił i zakopcił aż ale chodzi ok tylko odpalałem inny samochód od swojego na przewody i poszły iskry z zacisków kabli w tym jeden sie przepalił mam nadzieje że aku sie nie sypnął lub komp błędów nie nałapał.

Od Sylwestra nie było pilnej potrzeby/lub nie byłem w stanie :gwizdanie: żeby gdzieś jechać i autko stało na dworze przysypane śniegiem :decayed: Dzisiaj trzeba było wystartować... a w nocy było ponad -20*C. Autko otworzyło się tak jak zawsze, bez jakichkolwiek problemów :) Zapaliło jak trzeba (za pierwszym :> ), świeczki żarowe wymienione w tamtym roku, aku daje radę, więc w czym problem :good: śnieżek odgarnięty, szybki skrobnięte i w drogę :>[br]Dopisany: 06 Styczeń 2009, 15:15_________________________________________________bartek723 sprawdź sobie świece żarowe. Jak długo paliła Ci się kontrolka? U mnie trwało to dość długo... ale autko zapaliło za pierwszym, fakt że przytrzymałem troszkę dłużej niż zwykle ale zapalił bez problemu :)

Jak było cieplej to rano rozrusznik trochę zakręcił,tak z dwa obroty,a teraz pali od strzału obojętnie czy stoi w garażu czy na mrozie. :decayed: