Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wasze niunie i mrozy


bartek723

Rekomendowane odpowiedzi

Moja również odpala za pierwszym, nie ma z tym problemu jak narazie przynajmniej, za to ogromny problem jest z zamarzniętym bagażnikiem, włączam tylną szybe, wtedy lód się rozmraża woda spływa na bagażnik tzn w tą szczeline potem zamarza i d*pa, myśle że do wiosny się nie dostane do bagola, nawet zamka nie moge wcisnąć w sedanie...od baga :no:

Z zamkiem od strony kierowcy problem też miałem ale psiuuk psiuuk k2 gerwazy w zamki i chodzą jak należy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też dziś nasmarowałem wszystkie uszczelki dookoła drzwi,zawiasy bo strasznie skrzypiało a nie chciałbym żeby coś pękło..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja ma lekkie problemy. Stała 3 dni i musiałem przytrzymać ze 3-4 sekundy zanim załapała, zakaszlała i kle kle kle ;)

BTW cosik mi centralny zrobił kaput :wallbash: podchodzę do auta, wciskam guzik i .... giuzik !! drzwi się nie otwierają, zero reakcji. Wkładam kluczyk chcę przekręcić i ... nic HALT !! Psiknąłem odmrażaczem (cholercia mam auto dopiero miesiąc i nie wiedziałem że jest opcja grzania zamka) i wlazłem do środka. Centralny nadal nie działa, ale jutro pod kompa się wepnę i luknę co mu nie pasi :kwasny:

Niestety po kupnie nie wymieniałem ani świec ani AQ, ale coś czuję, że AQ nie przetrwa tej zimy i trzeba będzie zakupić nowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Panie a na co masz pan ten szpadel?"

A wie pan .... zajmuję się windykacją :polew:

U mnie centralny już działa. Jakiś błędzik był. Wykasował i wsio hula :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u nas we Wrocławiu wczoraj na wygwizdowiu -18 i pali bez problemu to już druga zima z klekotem a siódma z audi 80 jakby było powyżej -20 to zaczne dwa razy podgrzewać świece żarowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opolszczyzna -18'C

Dluzej niz zwykle swieczki sie grzaly i bestia odpalila odrazu :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co śmieszne ja jeszcze na letnim śmigam bez żadnych dodatków w paliwie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy to że kiepsko na zimno pali to może być wina paliwa czy niebardzo bo powiem wam że zatankowałem na nieznanej stacji i akurat wtedy przyszły mrozy i nie wiem gdzie leży wina narazie staram się wyjeździć paliwo nie chcę szukać dalej różnie mi mówią że świece, paliwo,filtr itd. więc sam już nie wiem podpowiedzcie coś

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja w środę jadę, jadę i pffff.... zglasła :decayed:

kumpel zaciągnął mnie do mojego znajomego mechanika.

Swiece wszystkie ok.

Aku perfeckt.

a z ropki z lukoila zrobil się kisiel w filtrze paliwa :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...