Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wasze niunie i mrozy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Moja również odpala za pierwszym, nie ma z tym problemu jak narazie przynajmniej, za to ogromny problem jest z zamarzniętym bagażnikiem, włączam tylną szybe, wtedy lód się rozmraża woda spływa na bagażnik tzn w tą szczeline potem zamarza i d*pa, myśle że do wiosny się nie dostane do bagola, nawet zamka nie moge wcisnąć w sedanie...od baga :no:

Z zamkiem od strony kierowcy problem też miałem ale psiuuk psiuuk k2 gerwazy w zamki i chodzą jak należy.

Opublikowano

Też dziś nasmarowałem wszystkie uszczelki dookoła drzwi,zawiasy bo strasznie skrzypiało a nie chciałbym żeby coś pękło..

Opublikowano

moja palila za pierwszym razem a dziś rano aku do wymiany :(

Opublikowano

-15c nie robi na moim wrażenia wsiadam odpalam jade oby tak dalej :wink4:

Opublikowano

Moja ma lekkie problemy. Stała 3 dni i musiałem przytrzymać ze 3-4 sekundy zanim załapała, zakaszlała i kle kle kle ;)

BTW cosik mi centralny zrobił kaput :wallbash: podchodzę do auta, wciskam guzik i .... giuzik !! drzwi się nie otwierają, zero reakcji. Wkładam kluczyk chcę przekręcić i ... nic HALT !! Psiknąłem odmrażaczem (cholercia mam auto dopiero miesiąc i nie wiedziałem że jest opcja grzania zamka) i wlazłem do środka. Centralny nadal nie działa, ale jutro pod kompa się wepnę i luknę co mu nie pasi :kwasny:

Niestety po kupnie nie wymieniałem ani świec ani AQ, ale coś czuję, że AQ nie przetrwa tej zimy i trzeba będzie zakupić nowy.

Opublikowano

"Panie a na co masz pan ten szpadel?" - czyli każdorazowe pytanie policji podczas kontroli mojego bagażnika w ciągu roku :)

a dlatego :gwizdanie:

20101202u.jpg

Opublikowano

"Panie a na co masz pan ten szpadel?"

A wie pan .... zajmuję się windykacją :polew:

U mnie centralny już działa. Jakiś błędzik był. Wykasował i wsio hula :)

Opublikowano

Kupuj AQ...ja dzis Kupiłem Bosh'a S4 Silver :naughty: i dałem 300 PLN

Opublikowano

u nas we Wrocławiu wczoraj na wygwizdowiu -18 i pali bez problemu to już druga zima z klekotem a siódma z audi 80 jakby było powyżej -20 to zaczne dwa razy podgrzewać świece żarowe

Opublikowano

Opolszczyzna -18'C

Dluzej niz zwykle swieczki sie grzaly i bestia odpalila odrazu :evil:

Opublikowano

I prosze dziś moja nie odpaliła już.. Akumulator wyzionoł ducha :kwasny:

Opublikowano

a jakie paliwo lejecie na zimę ? Verva , V-Power a moze Ultimate ?

Opublikowano

Co śmieszne ja jeszcze na letnim śmigam bez żadnych dodatków w paliwie :gwizdanie:

Opublikowano

Ja zwykle ON plus dodatek do paliwa :gwizdanie:

Opublikowano

Koledzy to że kiepsko na zimno pali to może być wina paliwa czy niebardzo bo powiem wam że zatankowałem na nieznanej stacji i akurat wtedy przyszły mrozy i nie wiem gdzie leży wina narazie staram się wyjeździć paliwo nie chcę szukać dalej różnie mi mówią że świece, paliwo,filtr itd. więc sam już nie wiem podpowiedzcie coś

Pozdrawiam

Opublikowano

Oczywiscie ze tak.

Opublikowano

Czyli radzisz kolego wyjeżdzić paliwo zatankować i zobaczyć co będzie się działo?

Opublikowano

ja leje normalną bez dodatków i pali od strzała

Opublikowano

a ja w środę jadę, jadę i pffff.... zglasła :decayed:

kumpel zaciągnął mnie do mojego znajomego mechanika.

Swiece wszystkie ok.

Aku perfeckt.

a z ropki z lukoila zrobil się kisiel w filtrze paliwa :naughty:

Opublikowano

Świeczki wymienione :kox: teraz mrozy nam nie straszne :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.