Treść opublikowana przez andegrand
-
Zdzierający się nowy pasek rozrządu- co może być przyczyną?
mi sie tak ostatnio zrobiło przednia łapa sie odkręciła i ścieła 50 % paska
-
Znaczenie ET Felgi
chce kupic 16 '' felgi jakie et ma być by weszły bez dystansów
-
Znaczenie ET Felgi
na felgi 16 '' jakie et ?
-
[Felgi] Pytanie o to czy warto.
ORYGINALNE AUDI A6 C6 A4 7X16 5X112 205/55/16 4F0 (2385384120) - motoAllegro mam pytanie czy te felgi podejdą do mojego avanta z 97 r
-
Znaczenie ET Felgi
ORYGINALNE AUDI A6 C6 A4 7X16 5X112 205/55/16 4F0 (2385384120) - motoAllegro czy to wejdzie do avanta z 97 r????
-
[B5 AHH] Sachs czy KYB co sądzicie A4 2000r Lift
Witam wymieniłem amortyzatory tył na sachs i pukają wszystko dobrze zrobione i puka ?
-
[ALL B5] Jak dobrać (tylne) amortyzatory?
Witam wymieniłem amortyzatory tył na sachs i pukają wszystko dobrze zrobione i puka ?
-
[B5 AEB] Tłuczenie na nierównościach tył
Witam wymieniłem amortyzatory tył na sachs i pukają wszystko dobrze zrobione i puka ?
-
[ALL B5] Wymiana amortyzatorów tył avant (zamienik zawieszenia 1BE)
Witam wymieniłem amortyzatory tył na sachs i pukają wszystko dobrze zrobione i puka ?
-
[B5 ABC] A4 by Kasjan // Silver&Orange :D
ładniejsza od b6 tki
-
Ile godzin dziennie spędzacie w pracy?
8 dziennie ostatnio był postój to o 7 do 19,45 40 stopni i wilgotność z 70 % pot po jajach cieknie
-
[ALL B5] Do czego służy ten schowek?
drobne pieniądze jak mam oczywiście
-
[INNE] A6 C7 3.0TFSI
jaki obciach teraz biały jest właśnie modny !!!!!!!!!!!!!!!!!!
-
Wasze niunie i mrozy
moja to będzie odmarzała do maja chyba trzecia zima pod blokiem i zawsze zapala
-
[B5 AFN] Nagrzewnica a raczej słaby obieg w 1,9 tdi z 97 r a4
mi leci całkiem zimne ale daje rade :>
-
bardzo słabe ogrzewanie
ja jeżdżę beż ogrzewania
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
cześć możecie polecić jakiegoś dobrego pompiaża z Grudziądza lub okolic bo cieknie pompa podobno woda w ropie rozwaliła uszczelke i nie wiem gdzie oddać szukałem w Kwidzynie może ktoś w Grudziądzu może jakieś okolice Grudziądza Kwidzyna
-
Spoty w Kwidzynie - zapraszamy
Witam gdzie w Kwidzynie lub okolicach jest jakiś dobry mechanik od pomp wtryskowych bo cieknie bardzo mocno gdzieś z dołu pompy
-
[B5 AHU] Wymiana napinacza paska wielorowkowego FOTOSTORY
właśnie wymieniłem napinacz , nie mogłem niczym zblokować wszystko sie gięło zblokowałem kluczem do odkręcania tarcz , boscha <szlifierka kontowa > idealnie pasują otwory od strony wiatraka wymiana napinacza +paska 1 h 30 min+ 4 piwa
-
[B5 AHU] Max prędkość 160 km/h
nie przed śniegiem na płatnej
-
[B5 AHU] Max prędkość 160 km/h
poprawiłem rekord 192
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
http://jaramsie.pl/2m785j3_eb6jxv?utm_source=gg :hi:
-
[B5 1Z] Wymiana uszkodzonego pedału gazu
w dziale sam naprawiam jest opisane chyba na zawias ktoś robił o ile dobrze pamiętam [br]Dopisany: 09 Styczeń 2012, 15:07_________________________________________________ http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=78347.0;highlight=naprawa+peda%B3+gazu
-
[ALL B5] Spawane wzmocnienie pod kierownicą? Co mogło być kombinowane?
mam to samo
-
[ALL B5] Zwykły płyn chłodniczy zamiast G12
ja zalałem jakimś ze sklepu nie ma różnicy już 3 lata. g12 jest dla bogaczy