Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

andegrand

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez andegrand

  1. mi sie tak ostatnio zrobiło przednia łapa sie odkręciła i ścieła 50 % paska
  2. chce kupic 16 '' felgi jakie et ma być by weszły bez dystansów
  3. na felgi 16 '' jakie et ?
  4. ORYGINALNE AUDI A6 C6 A4 7X16 5X112 205/55/16 4F0 (2385384120) - motoAllegro mam pytanie czy te felgi podejdą do mojego avanta z 97 r
  5. ORYGINALNE AUDI A6 C6 A4 7X16 5X112 205/55/16 4F0 (2385384120) - motoAllegro czy to wejdzie do avanta z 97 r????
  6. Witam wymieniłem amortyzatory tył na sachs i pukają wszystko dobrze zrobione i puka ?
  7. Witam wymieniłem amortyzatory tył na sachs i pukają wszystko dobrze zrobione i puka ?
  8. Witam wymieniłem amortyzatory tył na sachs i pukają wszystko dobrze zrobione i puka ?
  9. Witam wymieniłem amortyzatory tył na sachs i pukają wszystko dobrze zrobione i puka ?
  10. ładniejsza od b6 tki
  11. 8 dziennie ostatnio był postój to o 7 do 19,45 40 stopni i wilgotność z 70 % pot po jajach cieknie
  12. drobne pieniądze jak mam oczywiście
  13. jaki obciach teraz biały jest właśnie modny !!!!!!!!!!!!!!!!!!
  14. moja to będzie odmarzała do maja chyba trzecia zima pod blokiem i zawsze zapala
  15. mi leci całkiem zimne ale daje rade :>
  16. ja jeżdżę beż ogrzewania
  17. cześć możecie polecić jakiegoś dobrego pompiaża z Grudziądza lub okolic bo cieknie pompa podobno woda w ropie rozwaliła uszczelke i nie wiem gdzie oddać szukałem w Kwidzynie może ktoś w Grudziądzu może jakieś okolice Grudziądza Kwidzyna
  18. Witam gdzie w Kwidzynie lub okolicach jest jakiś dobry mechanik od pomp wtryskowych bo cieknie bardzo mocno gdzieś z dołu pompy
  19. właśnie wymieniłem napinacz , nie mogłem niczym zblokować wszystko sie gięło zblokowałem kluczem do odkręcania tarcz , boscha <szlifierka kontowa > idealnie pasują otwory od strony wiatraka wymiana napinacza +paska 1 h 30 min+ 4 piwa
  20. nie przed śniegiem na płatnej
  21. poprawiłem rekord 192
  22. http://jaramsie.pl/2m785j3_eb6jxv?utm_source=gg :hi:
  23. w dziale sam naprawiam jest opisane chyba na zawias ktoś robił o ile dobrze pamiętam [br]Dopisany: 09 Styczeń 2012, 15:07_________________________________________________ http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=78347.0;highlight=naprawa+peda%B3+gazu
  24. ja zalałem jakimś ze sklepu nie ma różnicy już 3 lata. g12 jest dla bogaczy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.