Treść opublikowana przez andegrand
-
[B5 ADR] Problem z klimatronikiem
Chodzi mi o wiązkę jest inna niż te na forum
-
[ALL B5] Sprzęgło wysoko bierze - czy to standard ?
kolega ma nowa skode i sprzęgło ma tak samo jak ja czyli ok 1,5 cm
-
Jaki dobry zestaw kluczy ?
ja polecam PROXXON, BETA
-
Podawajcie swój czas zalogowania!
6 dni 23 h
-
[ALL B5] Naprawa panela klimatronika
Ja od miesiąca biorę klimatronik na noc do domu luty poprawiłem i nic nie dało klimatronik wydaje jakieś dziwne dźwięki i nie działa jak zostanie na cala noc w samochodzie dzwoniłem do specjalisty z Żywca naprawia klimatroniki ale tylko do 95 roku powiedzial ze jak kupie z allegro z tymi samymi oznaczeniami to może nie działać poprawie np.nie wl klimy
-
[B5 ADR] Problem z klimatronikiem
od miesiąca nosze klimatronik do domu . dzwoniłem do fachowca z allegro powiedział ze naprawia klimatroniki ale tylko do 1996 roku te z wklęsłymi przyciskami .Więc zapytałem czy jak kupie klimatronik o tych samych numerach czy będzie działał powiedział ze nie zawsze ,przecież to jest to samo nie wiem czy szukać kogoś czy kupić na allegro jakiś używany <luty poprawiłem nic nie dało jutro zrobię zdjęcie tej taśmy jest jakaś inna niż te na zdjęciach >
-
[B5 AFN] 4x4 :)
ile dałeś ???
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
Ksiądz po kolendzie u Dresa
-
Piłka ręczna - mężczyzn
teraz to graja o wejscie na MŚ do Londynu
-
Piłka ręczna - mężczyzn
- [All B5] Dolne listwy drzwi
klej do szyb :>- [ALL B5] Panel klimatronika w B5
http://allegro.pl/panel-klimatyzacji-klimatronik-audi-a4-a6-80-100-i1394590099.html zadzwoń on ci wszystko powie co i jak- [ALL B5] a4 tuning
sory alle- [ALL B5] Czy do końca zimy wytrzyma??
mi stuka górny tylny już z 3 miesiące jakoś nie mogę go wymienić- [ALL B5] Naprawa panela klimatronika
ja mam taki problem klimatronik wydaje jakieś dziwne dzwieki poprawiałem luty nic nie dało jak wezme go na cała noc do domu w ciepłe to działa jak zostanie na mrozie cała noc to ni hu.. chyba trzeba go oddac do specjalisty bo już nie mam siły na dziada- Muzyka w naszych autkach
- [ALL] Jaki akumulator-bosch 70-120A
czy to mozliwe ze mam oryginalny aku ???- [ALL] Skuteczne czyszczenie felg
ja myłem płynem do mycia naczyń gorąca woda i dobra gąbka zeszło ładnie- Jaki ubezpieczyciel najlepszy ?
ja w MTU mam 1700 l jakoś tak 0 % zniżek- Muzyka w naszych autkach
tylko hip hop- Ciekawe filmy warte obejrzenia
bad boys cela 425 BARDZO FAJNY FILM- [B6 AWX] Spadająca temperatura silnika
ja mam karton i spada- YouTube - filmy warte obejrzenia
bad boys cela 425 BARDZO FAJNY FILM- Płacenie mandatu
ja 90 km na 50 + brak pasów + brak przeglądu = 300 zl 6 p mandat nie zapłacony juz z 8 miesiecy- Wasze niunie i mrozy
ja leje normalną bez dodatków i pali od strzała - [All B5] Dolne listwy drzwi