Treść opublikowana przez andegrand
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
witam wlali mi CASTROLA 15w40 na jaki mam zmienic prosze o porade
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
witam wlali mi CASTROLA 15W40 na co najlepiej zmienic ???
-
[ALL B5] Problem ze skrzynia ??
- [ALL] Najtańsze OC
same oc 1750 zl na rok jest coś tańszego PROSZE O POMOC- [B5 AJM] Urwany kruciec od miarki do oleju
Ja wcisnąlem na ciepłym silniku i jest git- [INNE] VW Golf MK2 1.8 gu
golf 2 10000% lepszy niz golf 3 mialem takiego super auto spadna znizki to kupuje na 100 % :>- [B5 AJM] Urwany kruciec od miarki do oleju
ja płaciłem 5 zl- Bukowina Tatrzańska 2010 - pogaduchy
na 80 % NIE DOSTANE WOLNEGO SPRZEDAM 2 MIEJSCA 16 MARCA ROZMOWA Z KIEROWNIKIEM ALE CIENKO TO WIDZE :bicz3: DOBRA CENA :> CHYBA OSTATNIE 2 MIEJSCA KONTAKT <pw,gadu,kom 781888355>- Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
ja mam castrola 15w40- Jaki olej silnikowy do Audi?
mi wlali Castrol 15w40 przy przebiegu :> 190 tys zrobilem prawie 9 tys i nic sie nie stalo- [ALL B5] Wahacz dolny
dzieki za szybka odpowiedz- [ALL B5] Wahacz dolny
czy czesto wyskakuje ten sworzen o ktorym pisał <<< rikardo>>>- [B5 AFN] Czy te felgi będą pasować?
dziękuję za szybka odpowiedz :>- [B5 AFN] Czy te felgi będą pasować?
Nie będzie otwierał nowego tematu podłacze sie do starego czy alufelgi z a3 pasują do a4 http://www.moto.allegro.pl/item919035469_felgi_aluminiowe_z_oponami_do_audi_a3_r17.html jak tak to jaka opona do tego bedzie najlepiej pasowała ?? MOZE MA KTOS TAKIE W A4 b5 AVANT- [B5 AFN] Niczego sobie A4:)
wszystko pięknie ale lampy tył- Antyradary - możliwość dobrej ceny dla Klubu
http://www.allegro.pl/item928244258_anty_radar.html- [B5 AFB] Miganie kontrolki świec żarowych i spadek mocy...
mi kiedys tak samo wyskoczylo spadek moca 80 km max skasowalem i wszystkko ok juz z 4 tysiace- [VW Golf Mk2 1.3] Fura tymczasowa Dany'go
mialem takiego samego tylko z 91 skrzynia pięcio biegowa spalanie z 8,5 litra 55koni a darł lepiej niz audi sprzedany za 1000 zl bez 2 biegu :>- [B5 AFN] Ubywający płyn chłodzący...
zamieniłem korek i było lekkie syknięcie ale jakos dziwnie te korki bardzo lekko sie dokrecaja i jakby byla mala szpara pod nimi- [B5 AFN] Ubywający płyn chłodzący...
nic nie czuć olej i płyn bez zmian .Wczoraj dolałem płynu i na otwartym korku do 90 jak wsiadłem dziś to ogrzewanie na trasie było juz CIEPŁE .Jakiś miesiąc temu miałem wymieniany termostat może mechanik żle odpowietrzył i dopiero teraz go odpowietrzyłem . Mam jeszcze taki problem jak odkręcę korek to nic nie słychać żadnego syczenia tak jakby układ nie miał ciśnienia może korek się rozwalił i nie trzyma ciśnienia ???- [B5 AFN] Ubywający płyn chłodzący...
witam ubywa płyn chłodniczy mazną szyby od środka czy nagrzewnica się rozszczelniła ? miesiąc temu wymieniałem termostat i było wszystko ok aż do dziś po przejechaniu 3 km ubyło z 0.7 cm ogrzewanie nie jest wcale takie dobre jak powinno być ??? wallbash- [B5 AFN] Ubywa płynu chłodniczego, dymi na biało.
witam ubywa płyn chłodniczy mazną szyby od środka czy nagrzewnica się rozszczelniła ? miesiąc temu wymieniałem termostat i było wszystko ok aż do dziś po przejechaniu 3 km ubyło z 0.7 cm ogrzewanie nie jest wcale takie dobre jak powinno być ??? wallbash- [ALL B5] Problem z ogrzewaniem
witam ubywa płyn chłodniczy mazną szyby od środka czy nagrzewnica się rozszczelniła ? miesiąc temu wymieniałem termostat i było wszystko ok aż do dziś po przejechaniu 3 km ubyło z 0.7 cm ogrzewanie nie jest wcale takie dobre jak powinno być ??? wallbash- [ALL B5] Wyciek płynu chłodniczego
witam ubywa płyn chłodniczy mazną szyby od środka czy nagrzewnica się rozszczelniła ? miesiąc temu wymieniałem termostat i było wszystko ok aż do dziś po przejechaniu 3 km ubyło z 0.7 cm ogrzewanie nie jest wcale takie dobre jak powinno być ???- [B5 AKN] Ubywajacy płyn chłodzący
witam ubywa płyn chłodniczy mazną szyby od środka czy nagrzewnica się rozszczelniła ? miesiąc temu wymieniałem termostat i było wszystko ok aż do dziś po przejechaniu 3 km ubyło z 0.7 cm ogrzewanie nie jest wcale takie dobre jak powinno być ??? - [ALL] Najtańsze OC