Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

andegrand

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez andegrand

  1. Bukowina Tatrzańska awans z 7 na 2 :> :> ZOBACZYMY reszta zalezy od samochodu czy doleci [br]Dopisany: 28 Styczeń 2010, 21:22_________________________________________________JADE :> :> :> :>
  2. Witam jestem nowy na forum i mam takie pytanie .Ile osob przeważnie jedzie z listy rezerwowej ? Zapisalem sie na liste rezerwowa i nie wiem czy juz mam sie przygotowywac
  3. ja wczoraj sprawdzilem 1c i mialem blad 50.3 co to jest za blad bo nie ma go opisie bledow a dzis rano o.
  4. ja tez nic nie slysze
  5. odpala za pierwszym razem po 3 s kręcenia ale wskakuje na 1300 obrotow potem spada na 900 .Tak ma być?
  6. mi na wysokim mrozie kasuje sie licznik od km skasowalo mi sie juz z cztery razy ale odpala git wskakuje na 1300 ob i potem spada na 900 REKLAMUJ AKU
  7. andegrand odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    jeszcze nie podpinalem
  8. andegrand odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    WITAM ja mam taki problem termostat wymieniony jak jade temp 90 s cieple powietrze takie sobie jak stoje spada na 65 czy to wina czujnika czy tez brudna nagrzewnica ?
  9. termostat wymieniony jak jade temp 90 jak stoje spada a ogrzewanie i tak nie jest takie jakie powinno byc nawet przy 90 stopniach czy to wina czujnika ?
  10. Lista rezerwowa zobaczymy jak to bedzie
  11. ja jak jade to mam 90 ale na postoju spada do zera termostat wymieniony 3 dni temu . CZUJNIK? CZY MA TAK BYC ??
  12. filtr wymieniony wszystko
  13. sprawdziłem wszystko jest ok tylko filtr kabinowy jest caly czarny chyba nikt go nie wymienialł ze dwa lata !!! czas na wymiane jaka cena filtra z 30 zl ?
  14. a mi marzna szyby ale od srodka :>
  15. mi machanik wymienil bez sciagania pasa przedniego powiedzial ze ma dorabiane klucze 200 zl za wymiane . Dobry opis
  16. chodzi o takie cus? http://www.allegro.pl/item870356695_gpmoto_mixol_2t_olej_do_mieszanka_do_paliwa.html
  17. http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t93749.0.html;highlight=monta%C5%BC+klimatyzacji :>
  18. juz brak miejsc zapisalem sie na liste rezerwowa
  19. szkoda ze juz nie ma miejsc :wallbash: :wallbash:
  20. wyrzekalem sie opon zimowych wlasnie spadl snieg zrobilem jazde na letnich nie da sie jezdzic MASAKRA JUTRO SZUKAM :>
  21. nie mam zamiaru kupować zimowych opon
  22. andegrand odpowiedział(a) na TytiX temat w 1.9TDI
    zapomnialem napisac pojechalem na vaga mechanik skasowal blad i wszystko jest ok zrobilem jakiej 2 tysiace i nic
  23. mi mechanik zmienil bez sciagania wziął 200 zl praktyczne robi same audi i mówi ze ma jakies dorabiane klucze

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.