Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 BEX] Czy musowo trzeba rozbierać przedni pas do wymiany parska rozrządu?


Łukasz 23

Rekomendowane odpowiedzi

witam potrzebuje info odnosnie czy musze rozkrecac przedni pas do wymiany paska rozrzadu w moim autku [b6 bex] 1.8T 190 kucykow . prosze o porady

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam potrzebuje info odnosnie czy musze rozkrecac przedni pas do wymiany paska rozrzadu w moim autku [b6 bex] 1.8T 190 kucykow . prosze o porady

pozdrawiam

jak chcesz miec wszystko jak należy to trzeba :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem ze w nie ktorych modelach sie da bo mam tez b5 adp i tam wymiana jest bez zdejmowania pasa bo jest na tyle miejsca zeby sie dalo wszystko odkrecic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozna to zrobic bez zdejmowania pasa przedniego i całej reszty i fkatycznie trzeba miec dorobione tzn nio przerobione klucze:) Ale jesli jest do wymiany symering to niema takiej opcji zeby go wyjac i załozyc nowy no chyba ze ktos jest Magikiem :) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez rozbierania przodu nie powymieniasz pompy wody i kół. Jak robisz sam pasek i napinacz, to się da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w czym problem jeżeli chodzi o odsunięcie przodu :gwizdanie: uważam że jak było poskładane prawidłowo to po naprawie powinno być tak samo :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w czym problem jeżeli chodzi o odsunięcie przodu :gwizdanie: uważam że jak było poskładane prawidłowo to po naprawie powinno być tak samo :cool1:

Czas i $ zapewne :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdjac waz i odkrecic kilka srubek,dla lepszego dojscia?-nie wydaje mi sie,zeby to byl problem-u mnie bez odsuniecia chociazby-nie da rady-bo nic nie widac,jak zablokowac kola zębate,a gdzie wlozyc klucz i reke,a to klucz spadnie,a to nakretka....a jak jest pompa wody wewnetrzna-to juz musowo-w moim silniku-nie ma opcji,bez przynajmniej odsuniecia pasa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cała sprawa się tyczy tego że auto jak go kupiłem to miało zaliczonego dzwona i musiałem kupić przedni pas a że koleś mi zrobił wała i nie dał pasa orgilnalnego tylko zamiennik który nie jest idealny nie chciałbym go ruszać i dla tego chciałem zasięgnąć informacji czy by dało rade zmienić pasek bez zdejmowania pasa ,dodam że to pierwsza wymiana będzie autko ma przejechane 145tyś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u Ciebie jest tyle samo miejsca,co u mnie-silnik rozni sie drobnymi detalami,jak rurki od odpowietrzania komory olejowej i ciut wieksza turbina,reszta jest taka sama... :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...