Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[VW Golf Mk2 1.3] Fura tymczasowa Dany'go


DANY A4

Rekomendowane odpowiedzi

Auto zakupione po sprzedaży 80 B4, myślałem że mi wystarczy, ale jednak za bardzo się do komfortu COOO przyzwyczaiłem i będę chciał gdzieś w okolicach wakacji kupić właśnie albo znów B4, albo jakieś B5 1.6/1.8. A teraz kilka słów o samochodzie, Golf pochodzi z 1989 roku jest to wersja specjalna Travelling niestety kiepsko wyposażona, silnik 1.3 (55 KM) HK generalnie słaby ale jak na to nadwozie to jeszcze daje rade, a oto wyposażenie:

- Przeciwmgłowe

- Podg.tylna szyba

- Składana tylna kanapa

- Radio CD/MP3

- Radio CB

Samochód był kupiony za symboliczne 1 500 PLN i generalnie jeszcze mnie nie zawiódł więc zły nie jest.

• Wstyd tak pokazywać auto, ale taka aura akurat nic nie poradzę: 1.02.2010r.

20237539.th.jpg 84900715.th.jpg 82490993.th.jpg 71767364.th.jpg 81891921.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak 1,5k to nawet nieźle, ile pali takie coś?

A nie mam pojęcia nie tankowałem jeszcze do pełna, ale teraz zimą po mieście to ile wleje tyle spali. :thumbdown:

lej mu mniej, to mniej spali :decayed:

wózek fajny, ale wróć do 80 1Z jak finanse nie pozwalają na więcej

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak 1,5k to nawet nieźle, ile pali takie coś?

A nie mam pojęcia nie tankowałem jeszcze do pełna, ale teraz zimą po mieście to ile wleje tyle spali. :thumbdown:

lej mu mniej, to mniej spali :decayed:

wózek fajny, ale wróć do 80 1Z jak finanse nie pozwalają na więcej

pozdr

Ja myślę już raczej o A4 B5, te początku produkcji już są po Bogobojnych cenach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak 1,5k to nawet nieźle, ile pali takie coś?

A nie mam pojęcia nie tankowałem jeszcze do pełna, ale teraz zimą po mieście to ile wleje tyle spali. :thumbdown:

lej mu mniej, to mniej spali :decayed:

wózek fajny, ale wróć do 80 1Z jak finanse nie pozwalają na więcej

pozdr

Ja myślę już raczej o A4 B5, te początku produkcji już są po Bogobojnych cenach.

80tka taniej cię wyjdzie w eksploatacji, np niezniszczalne zawieszenie, łatwiej doprowadzić do idealnego stanu, ale ciężko teraz znaleźć 80tke godną uwagi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No poziom użytkowania pojazdu spada wraz z jego ceną, 80 B4 zaczynają już chodzić od 5 tyś więc nie będzie już łatwo dobrej sztuki kupić, chyba że z zachodu co przy aucie z tego rocznika się nie kalkuluje raczej. W sumie to do końca nie mam sprecyzowanych planów nowego auta, Audi mi się dobrze jeździło, ale po za nim biorę też pod uwagę inne marki więc wszystko zależy od tego co uda się znaleźć w rozsądnym stanie technicznym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie taki klasyk, bo ma juz cala boczna szybe( w sensie nie dzielona, cala sie otwiera) ja w wakacje zajezdzilem po lasach i polach golfa dwojeczke 1,6d z 86r, dopiero po tygodniu masakry padl. swietny czolg :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow ale fajny Gofer :decayed: też mam takiego - rocznik 87 1.8 benzyna w aftomacie - auto nie do zajebania hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem takiego rocznik 86', 1,3 4biegi nie miał nawet zapalniczki. Niezawodny i praktyczny pojazd. Kupiłem go od pierwszego właściciela w DE rocznik1926 z przebiegiem 116tyś wszystkie szyby ori, a lakier igielina :kox:

Przyleciałem do domu na oryginalnych oponach chwilami ponad 160Km/h

Założyłem do niego alufele 13/205, hak i przyczepę na której było czasami 1,5tony.

Po roku sprzedałem z przebiegiem 165tyś.

Szkoda było, bo to prawdziwy PANCERWAGEN nigdy nawet nie pomyślałem,że coś się w nim może popsuć :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...