Treść opublikowana przez dominbr
-
[B7 ASB] 3.0 TDI Quattro S-line by Trezor (chip by ECUProject)
Kiedy sprzedajesz?
-
[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
A cena 57 tys E za 340KM też jest całkiem rozsądna
-
Kia Ceed 2.0 CRDI - problem z samochodem
Może tak być, że silnik wchodzi na obroty przy poślizgu sprzęgła, potem są stałe obroty i następuje wyrównanie prędkości.
-
Kia Ceed 2.0 CRDI - problem z samochodem
A to jest automat?
-
Poduszka z kierownicy B7 do B8/RS5
Witam Wypatrzyłem ostatnio fajną kierownicę z łopatkami z RS5 ale jest bez poduszki. Więc mam pytanie czy poduszka z mojej kiery podejdzie czy muszę też szukać poduszki?
-
DRL - jeździcie na tym?
Inna sprawa, że z daleka wyglądają na mocniej świecące niż jak się patrzy na nie z góry.
-
[B7 ASB] Avant 3.0 TDI Tiptronic 2006r.
Na początku chciałem manual, ale po 3 latach jeżdżenia automatem uważam że świetnie pasuje do tego silnika. Teraz mam 320d F30 z manualem i w trasie jest ok, ale w mieście trochę męczy mieszanie Starzeje się chyba....
-
A6 c7 Avant 3.0 TDI
Co do BMW, znajomy w firmie obok ma 550i xdrive z początku 2012. Autku super ale ostatnio miał problemy z napędem xdrive. Powyżej 150 auto zaczynało pływać i myszkować, skończyło się na 3 tyg w serwisie i czekaniu na części bo u nas nie dostępne. A tak ogólnie zadowolony, podobno b. mało pali jak na tą moc, w mieszanej jeździe około 12l/100km (jeśli to ważne )
-
[B7 ASB] Avant 3.0 TDI Tiptronic 2006r.
Witam po przerwie, auto ma przejechane prawie 240 tyś i tak się obecnie prezentuje: Muszę przyznać, że jakość skóry na recaro jest naprawdę super. Wyglądają lepiej niż w niektórych autach po 100kkm. Jedyny problem ostatnio to częste błędy od filtra cząstek, chyba będzie musiał wylecieć. Inna sprawa jeszcze to chyba będę szukał kupca na auto, więc jeśli ktoś zainteresowany to pisać ---------- Post dopisany 21-02-2013 at 08:43 ---------- Poprzedni post napisany 30-08-2012 at 22:01 ---------- Wystawiłem auto na sprzedaż, więcej szczegółów tutaj: Oferta - Audi A4 - Oferuję do sprzedaży Audi A4 Acant 3.0 TDI quattro tiptronic S-LINE. Główne cechy samochodu i wyposażenia to: - Fotele Recar
-
hamulce s4/ dokładka CUPRA/ nowe felgi / nowe fotki str. 14
Jeździłem na tej oponie zeszły sezon, naprawdę dobra guma Felgi też konkret, sam miałem na nie ochote. BTW od kolesia z Lublina?
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Idziesz ostro A gleba w sam raz na zimę, u siebie mam Eibacha -35mm i już teraz często zaczepiam spodem na koleinach
-
[B7 ASB] 3.0 tdi Audi Exclusive, Milltek, Kiera RS5, BOSE, MS Design DTM, pedały RS4, srabilizatory RS4, hamulce S4, skóry Valcona Black/Cognac
Jak to jest że u Ciebie świeci się na zegarach kontrolka świateł mijania?
-
Spotkania na drodze
Witam, pozdrawiam również kolegę z Radomia.
-
[B7 ASB] Mały S-line w macie :) Więcej s-line...
Niezły szczur
-
[B7 ASB] Czarna bestia by ECUPROJECT 292ps 600nm
O kurde, kreski idealne prawie. Od 1600 do 4200 pewnie idze jak szatan
-
Spotkania na drodze
Witam, pozdrowienia dla ciemnej B5 sedan tablice BSU która jechała dziś za mną na hetmańskiej w Poznaniu
-
[B7 ASB] Czarna bestia by ECUPROJECT 292ps 600nm
Fajna fura, jak byłem na programie akurat ją składali do kupy. A z nadkolami/błotnikami coś robiliście czy felgi pasują P&P? I jakie są opony?
-
Audi Q7 4.2 TDI S-line, 21", V12 look, LED, TV, DVD, Webasto -> SPRZEDANE :-)
A to ciekawa teoria Jak dwie wartości mierzone na tej samej skali nie mogą byc bezpośrenio porównywane? Przecież tylko w takich warunkach można je porównać. Oba Nm mają swoja wartość i zakres dostępności - podobnie jak i moc i obie wartości wpływaja na osiągi które "na koniec dnia" też możesz porównać w tabeli. Cyfry sa juz "zerojedynkowe" i z nim sie nie dyskutuje Sorry, że troche po czasie, ale widzę że wielu zapomina że silnik nie oddaje momentu bezpośrednio na koła. Po drodze jest jeszcze skrzynia, mechanizm różnicowy które to zwielokrotniają moment na kołach, i własnie rozkład momentu obrotowego na kołach decyduje o przyspieszeniu. Np. 300nm przy 2000 obr/min to to samo co 150nm przy 4000 obr/min. A 3.0 TFSI z kompresorem też ma wysoki moment od dołu i ciągnie równo przez całą skalę więc nie powinno być potrzeby kręcenia go non-stop
-
[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
No powiem, że spalanie prawie identyczne jak u mnie w 3.0 TDI Tip. Teraz w czasie urlopu nakręciłem 1800km z czego spora część też po górach i wyszło średnie z całości 8l/100km. Tyle że bez boksu i może trochę mniej załadowany. Dla osoby prywatnej kupowanie nowego 3.0 TDI przy takiej róznicy w cenie jest trochę bez sens
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
Mialem Ci się pytać Makki co robisz z korkiem wlewu paliwa w czasie tankowania? Zawieszasz na klapce czy zwisa? Bo tak i tak rysuje lakier
-
[B7 BKN] My Audi by Ślebiod A4 3.0 Quattro Avvvvant...LED-y 30.05/11.12.2012 DPF OUT!
Jak chcesz to mam taka z allegro, jest calkiem ok ale do oryginału nie podchodzi, za stówkę mogę Ci wysłać
-
[B7 ASB] Avant 3.0 TDI Tiptronic 2006r.
No i pękło 200 000 <a href="https://picasaweb.google.com/lh/photo/LjGvvWeiw21-0OsRff62iH9OGUmS0h5wbJMbKThgLq0?feat=embedwebsite"><img src="https://lh5.googleusercontent.com/-2qRruwxiBZo/Tg-HY2YiViI/AAAAAAAAB2g/NnofeMnxaHs/s800/IMAG0026.jpg" /></a>
-
[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
To przez liroya
-
[B7 ASB] Avant 3.0 TDI Tiptronic 2006r.
Wychodzi 7 i troche , ale jakbym go przytrzymał na hamulcu to trochę na starcie bym zyskał. Ale szkoda mi skrzyni na takie zabawy, niestety prawie 2t z kierowca + tip i ciężkie felgi RS6 sporo zabieraja. Przed kupnem tego jeździłem golasem w manualu i na felgach 16 i na pierwszych 3 biegach szedł duuużo lepiej.
-
[B7 ASB] Avant 3.0 TDI Tiptronic 2006r.
No kierownice zamówione i jutro wlecą nowe, a ramkę rzeczywiscie muszę dać w czerń.