Treść opublikowana przez dominbr
-
[B7 BLB] Moja piękna A4 2.0 TDI Avant 140 KM
Fajne felgi na zimę Ja bym postarał się o fotele s-line i RNS-E, dużo to zmienia w środku.
-
[B7 ASB] Avant 3.0 TDI Tiptronic 2006r.
Z tego co się dowiedziałem po VIN w ASO to miał przód robiony jakieś 1,5 roku temu w aso w de. Wtedy też nowy grill był zakładany. Wyszło, że błotniki były lakierowane. Ale maska, słupki, szyby itd oryginał. Trochę mnie to zmartwiło, ale wszystko inne było ok, od spodu wszystko dobrze, silnik, skrzynia, dyfry suche i nie myte, przebieg oryginalny więc wziąłem :>
-
[B7 ASB] Avant 3.0 TDI Tiptronic 2006r.
Chyba jednak robi: http://www.millteksport.com/exhaust.products.cfm?variantid=306 A tak gada: No ceny trochę odstraszają, będzie nad czym myślec
-
[B7 ASB] Avant 3.0 TDI Tiptronic 2006r.
Co do opon to mialem do wyboru albo bujać się pare dni po lodzie i sniegu na wytartych M Pilot Sport albo brać te. Jak narazie sprawują sie co najmniej dobrze. Dobrze trzymają, sa ciche. A z zewnątrz co poza progami brakuje do s-line? Aha, czy ktoś wie gdzie w Poznaniu mozna shamować auto z 4x4 i automatem?
-
[B7 ASB] Avant 3.0 TDI Tiptronic 2006r.
Witam Poprzednio na forum pokazywałem swoją lagune. Ale w grudniu pojechała w świat i od początku roku cieszę się z tego: Auto z 06.2006r przebieg obecnie 145tyś. Szukałem auta z manualną skrzynią ale trafił się ten i ostatecznie się przekonałem. Najważniejsze wyposażenie: - RNS-E - Fotele Recaro, podgrzewane - Kierownica multi, 3-ramienna - Felgi RS6 - Solar dach - Xenony Jeśli chodzi o planowane zmiany to chcę za jakiś czas: - przyciemnić szyby z tyłu - wydech Milltek/Supersprint - program A tu jeszcze kilka zdjęć: Po myciu i woskowaniu:
-
Moja Laguna GT 2.0T 205KM
No i laguna została w grudniu sprzedana, pojechała do Lublina. A od 30.12 stałem się posiadaczem :>: Auto stało w Jeleniej, postaram się zrobić trochę więcej zdjęć i opisać w stosownym wątku. BTW pozdrowienia dla kolegi z klubu, który parkuje na tym samym strzeżonym parkingu na orła
-
Moja Laguna GT 2.0T 205KM
Z mojego doświadczenia (kilka aut na f w rodzinie) wychodzi, że jak kupować te auta to tylko po face liftingu. Ojciec miał Lagune II 01 i co chwile coś się działo. Moja LIIPhII ma 134tys jedyne co naprawiane to czujnik do regulacji wysokości świateł i gumy w zawieszeniu. Wcześniej jeszcze miałem Megane II 1.9 dci z początku produkcji i co 30tyś był problem z zawieszeniem.
-
Moja Laguna GT 2.0T 205KM
Co do softu to miałem nawet zamiar. Dowiadywałem się u Mastersa, wychodzi jakieś 240-250 KM. Silnik w przeciwieństwie do zwykłego 2.0T jest identyczny jak w Megane 225 tylko "łagodniej" ustawiony.
-
Moja Laguna GT 2.0T 205KM
Nie pisałem, że wycinam bez problemu 3.0 TDI ale z A6 z automatem Laguna idzie równo. A panowie w maja fajne miny
-
Moja Laguna GT 2.0T 205KM
Witam Chciałbym szerszemu forum zaprezentować swoją lagune. Auto kupione w 2006r i do dziś dzielnie służy. Największa zaleta to oczywiście silnik. W sam raz do zadziwiania np A6 3.0 TDI czy 2.0 TFSI Auto teraz staram się sprzedać i zamienić na jakiegoś diesla (najlepiej a4 3.0 tdi) bo ponad 40tyś rocznie robie. A tu wykres (badanie robione na benzynie 95, miałem jeszcze sprawdzić na 98 ale już nie dałem rady podjechać). Trochę szkoda że powyżej 5,5tyś tak moment spada, ale za to od 2 tyś ładnie się wkręca:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich na forum. Narazie jestem tutaj gościnnie bo jeżdżę Laguna 2.0t GT 06r. ale przymierzam sie do zmiany na cos innego (oszczędniejszego) i nastawiam sie własnie na A4 2.0TDI lub 3.0TDI. Licze, ze znajde na forum wiele przydatnych informacji. pozdro