Treść opublikowana przez dominbr
-
[ALL B6/B7] Demontaż spojlera tylnej klapy w B7 Avant
Nie tak śmiesznie, tak są odklejane przednie szyby przy wymianie
-
[ALL B7] Modyfikacje 3.0TDI
Ten wydech pasuje tylko do silnika BKN ale bez DPF. Występowały też silniki BKN z DPF i wtedy trzeba DP przerabiać, gra nie warta świeczki. Jesteś na 100% pewien że wydech Millteka nie pasuje do ASB? Nie znalazłem takich informacji na stronach, a na stronie millteka nie ma podzialu na te z filtrem i bez.
-
[B7 BKN] Mironowóz cz.III - 3.0tdiQ - najbogatsza wersja
Felga super, ale opona nie w tą stronę :gwizdanie:
-
[INNE] Ford S-MAX AD 2011
Fajne, fajne, jaki silnik? Dawaj foty wnętrza!!!
-
F1, Rajdy i Motorsport
Przed wypadkiem Kubicy nie zdawałem sobie sprawy, że bariera tak może się wbić w auto. Poszukałem trochę w sieci o tym i jestem w szoku jak patrzę na takie przypadki. Wystarczy wpisac guardrail crash w wyszukiwarce grafiki w google. Widziałem tez bariery z poskręcanych lin stalowych i po tych przypadkach bardziej do mnie przemawiają.
-
[ALL] Grupowy CHIPTUNING EcuProject Wrocław.
6) QlaVR6 Leon ARl 7) Ponior LT 2.5tdi 8 ) jaceksteel 1.9 AHF 9) Carlos 1.9 tdi ASV 10) yzfan ASV 11) AUDI_A4_2.5TDI_V6_180KM 12) Tomson 1,9tdi AVF A4 13) gumis601 1.9 Tdi 110KM AVG A4 14)Gtados A4 90ps 15)jaro86glogow 1Z90ps A4 17)Ir-ek GOLF IV 1,9 tdi ATD 18) dogasso A3 1.9 TDI 130ps 19)ala283 AUDI A4 AVANT 2003 rok.silnik 1.9 Tdi 130km 20)pelo111 vw passat tdi 130ps Prosze dzwonic i umawiać sie na dogodny termin. Prosze tez mnie dopisac - dominbr 3.0 TDI ASB tip.
-
[ALL] Grupowy CHIPTUNING EcuProject Wrocław.
Witam Jeśli jest możliwość to ja też się piszę z swoim ASB. BTW, czy można też na soboty się umawiać?
-
Gran Turismo 5
Witam, nieźle się wczoraj gralo, dobrze dajecie chłopaki . Niestety w ost. wyscigu mialem Ruf-a i troche ciezko sie nim jezdzi na nurburgringu. Mozna by ustalic jakis standart na wyscig, zeby kazdy sobie ustawil auto, np 650KM i co waga powyzej 1200kg czy cos takiego.
-
Gran Turismo 5
Ja tez dopisuję się do listy psnid: dominnbr. Postaram się następnym razem wpaść
-
[B7 BKN] quattro by Ponior
Z osłony silnika, właśnie go przylutowałem. Gdzie go dorwałeś i ile mniej więcej kosztuje?
-
[ALL B6/B7] Zachowanie napędu podczas parkowania/skrecania w uliczki/manewrów
Myślę, że dużo zależy od opon (co innego 235-245 a co innego 195), geometrii i zbiezności, ET felg itd.
-
[ALL B7] Alu 16" do B7
Przy et 42 powinny pasowac. Widzialem kilka 3.0 tdi na tych felgach.
-
[ALL B6/B7] Zachowanie napędu podczas parkowania/skrecania w uliczki/manewrów
Zimówki dałem takie same (235) ale na suchym asfalcie trzymają dużo gorzej od letnich pilot sport2 które właśnie "przeskakuja"
-
[ALL B6] Rozbita przednia szyba
Ja w mojej poprzedniej lagunie musiałem zmieniać szybę przednią (odblaskową+czujniki deszczu+podgrzewanie). Nowa z aso to jakieś 3500zł, nowa Pilkingtona w jur pol 1400zł. No i zmiana na nową szybę, nawet po przebiegu 130tyś km to duża różnica w widzeniu, zwłaszcza po zmroku.
-
[ALL B6/B7] Zachowanie napędu podczas parkowania/skrecania w uliczki/manewrów
U mnie po zmianie opon na zimowe ten efekt prawie znikł. Myślę że jest to związane z tym, że zimówki pozwalają na większy poślizg przy manewrowaniu. Ale to nie zmienia faktu, że na letnich takie zachowanie jest co najmniej dziwne.
-
[B7 BRB] Srebrny Avancik
Fajne B7, a znaczek s-line przyczepiłeś bo?
-
[ALL B6/B7] Zachowanie napędu podczas parkowania/skrecania w uliczki/manewrów
U mnie jest coś podobnego jak u alexchem. Przy skręconych na maxa kołach i manewrowaniu przód "przeskakuje". Na przeglądzie nic nie znaleźli podejrzanego. Za to na śniegu przy mocnym depnięciu d*pa mocno ucieka na zakrętach Tak jakby właśnie któryś z mech. różnicowych był z ograniczonym poślizgiem.
-
[ALL B7] Replika Felg RS6 czy warto kupić?
Koniecznie daj znać jak te felgi, sam oglądałem kilka wzorów od niego i byłem ciekaw.
-
[B7 ASB] Drei-null TDI Avant S-line by reniek
Wygląd Chyba musze do swojego też dokladke cupra dac, btw jak jest mocowana? Na wkręty czy jak? A, przeciwmgielne ci parują
-
[B7 ASB] 3.0 tdi Audi Exclusive, Milltek, Kiera RS5, BOSE, MS Design DTM, pedały RS4, srabilizatory RS4, hamulce S4, skóry Valcona Black/Cognac
Ja ostatniej zimy miałem 235/40r18 Nexena i jezdziło się naprawdę dobrze. Na śniegu czy na błocie pośniegowym bez problemów, gorzej na lodzie i zamarzniętym śniegu, ale na to tylko kolce Ale teraz brałbym raczej 225/45r18, zawsze trochę wyższa opona, wygodniej, mniej podatna na uszkodzenie itd. Aha, warto też pamiętać że nasze auta ważą dobrze ponad 1700kg więc "nacisk jednostkowy" na powierzchnię nawet przy 235 jest duży i opony mocno się "wgryzają".
-
Rocznica ślubu. Może wypad do SPA??
Ja polecam "Hotel zamek na skale", fajne miejsce z dobrym klimatem, dobra obsługa. Zabrałem tam żonę na weekend zimą i było naprawdę fajnie, polecam
-
A4 B7 Avant Opony kierunkowe czy asymetryczne?
IMO to mit. Często ludzie co mają kombi trochę wożą towaru, zresztą dlaczego tył w kombi miałby być lżejszy? Chyba że ktoś ma wyrąbane amorki od przeładowania w kombi
-
A4 B7 Avant Opony kierunkowe czy asymetryczne?
A czy jest jakies logiczne wyjasnienie dlaczego w kombi tak sie dzieje? W lagunie kombi mialem 3 sezony zimowki kierunkowe i było ok.
-
Spotkania na drodze
Dzięki, dzięki to stałem ja pozdrawiam również!
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
Ale rzeźnia